Komandas dati. Komandu unikalitāti un spēku veido dažādu raksturu cilvēku kombinācijas. Mēs redzam apkārtējo pasauli un balstām savu dabisko uzvedību uz mūsu individuālajām vajadzībām sasniegt rezultātus, gūt atzinību, tikt pieņemtiem vai rīkoties korekti. Izmantojot sociometriskos mērījumu rīkus, komandas dalībnieki pratīs labāk saprast viens otru un spēs pielāgot savas uzvedību tendences. Cilvēku dažādība ir katras komandas apslēptais spēks un resurss.
Savos komandas attīstības treniņos mēs izmantojam četru veidu personības un komandu mērījumus.

The Five Behaviors of a Cohesive Team ™

Komandu kultūras mērījuma rīks diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj diagnosticēt produktīvu komandu uzvedību kvalitāti pēc P. Lencioni “The five disfunctions of a Team” koncepta un precīzi izstrādāt attīstības scenārijus.

Kopš 2019. gada marta pieci Sense of Team treneri ir šobrīd vienīgie sertificētie P. Lencioni programmas “The Five Behaviours of a Cohesive Team” pasniedzēji Latvijā.

 

DiSC Classic® un Everything DiSC®

  

Komandas dalībnieku mērījuma rīks individuālajai diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību atšķirīgās uzvedības tendences un izstrādāt individuālās sadarbības stratēģijas.

 

Lumina Spark

Komandas vadītāju, līderu un vadības komandu mērījuma rīks individuālajais diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību uzvedības paradumu pretrunas vai sinerģijas no dabiskā, darba un stresa situāciju redzes punkta.

Programmas direktors Roberts Rubenis, tel. 29335332

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Uzzināt vairāk


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes