Komandas dati. Komandu unikalitāti un spēku veido dažādu raksturu cilvēku kombinācijas. Mēs redzam apkārtējo pasauli un balstām savu dabisko uzvedību uz mūsu individuālajām vajadzībām sasniegt rezultātus, gūt atzinību, tikt pieņemtiem vai rīkoties korekti. Izmantojot sociometriskos mērījumu rīkus, komandas dalībnieki pratīs labāk saprast viens otru un spēs pielāgot savas uzvedību tendences. Cilvēku dažādība ir katras komandas apslēptais spēks un resurss.
Savos komandas attīstības treniņos mēs izmantojam četru veidu personības un komandu mērījumus.

 

DiSC Classic® un Everything DiSC®

  

Jaunums!
Šobrīd tikai pie Sense of Team Workplace DiSC online versija Catalyst. Ērti un ātri aizpildāmi personīgie profili elektroniskajā vidē, pieeja savam profilam un visas komandas dalībniekiem Catalyst platformā. Iepazīsti savus komandas biedru uzvedības tendences un sāc uzlabot individuālo sadarbību komandas izaugsmei jau šodien. Rīks pieejams angļu valodā.

 

Everything DiSC® Workplace ir komandas dalībnieku mērījuma rīks individuālajai diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību atšķirīgās uzvedības tendences un izstrādāt individuālās sadarbības stratēģijas.

 

 

The Five Behaviors of a Cohesive Team ™

Komandu kultūras mērījuma rīks diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj diagnosticēt produktīvu komandu uzvedību kvalitāti pēc P. Lencioni “The five disfunctions of a Team” koncepta un precīzi izstrādāt attīstības scenārijus.

Kopš 2019. gada marta pieci Sense of Team treneri ir šobrīd vienīgie sertificētie P. Lencioni programmas “The Five Behaviours of a Cohesive Team” pasniedzēji Latvijā.

 

 

Lumina Spark

Komandas vadītāju, līderu un vadības komandu mērījuma rīks individuālajais diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību uzvedības paradumu pretrunas vai sinerģijas no dabiskā, darba un stresa situāciju redzes punkta.

Programmu direktors Valdis Vanags, kabatas tālrunis 29226470

 

Agris Bitāns, ZAB „Eversheds Bitāns” Vadošais partneris, 2013. gads

(…) SIA „Sense of Team” pakalpojumus sniedza profesionāli, kvalitatīvi un laicīgi. Bija iespējams novērtēt, ka treneri ir kompetenti uzņēmumu komandas dalībnieku novērtēšanas, komandas veidošanas un attīstīšanas jautājumos, kā arī izprot mūsu biroja darbības specifiku. Gan treneru piedāvātā darbinieku novērtēšanas metode, gan praktiskie uzdevumi šķita atbilstoši treniņa mērķu sasniegšanai un biroja darba specifikai. Treniņš tika vadīts profesionāli, kontrolējot diskusijas, kā arī veicinot to, ka viedokli izsaka un iniciatīvu uzņemas ikdienā pasīvāki darbinieki. (…)

 

Elīna Eidmane, SIA “Latvijas Pērles” valdes locekle, 2019. gads

Mani sajūsmina programma kā tāda. Tā ir pārdomāta un atstrādāta līdz sīkumiem. Ideāls starta komplekts komandām. Disc programma tiešām ļoti vienkāršoti saliek visu pa plauktiņiem, apvienojumā ar fiziskiem pārbaudījumiem, kas, nenoliedzami ir fiziski smagi, spriedzi izraisoši, nervus kutinoši, liek parādīties visām personību šķautnēm, te kaut ko notēlot un noslēpt ir grūti. Man patīk dzīvošanas apstākļi treniņu centrā. Tā ir forša aizbēgšana no superērtajiem, sterilajiem ikdienas apstākļiem, lai baudītu vienkāršību, dabu. Brīnišķīgi melnās keramikas trauki, kafija, pirts 👍 Man patika treneru profesionalitāte. Patika arī strukturētās lekcijas. Ieteiktu tās labā laikā (kāds bija mums) organizēt tomēr svaigā gaisā.
Šie 3 dienu treniņi ļāva labāk iepazīt vienai otru, izprast savas otras stiprās un vājās puses. Iespējams, ka šo 3 dienu laikā mēs labāk iepazināmies kā pāris gadus kopā strādājot.

 

Zane Grundiņa- Arāja, “Olimpiskais sporta centrs” Valdes locekle, 2014. gads

Paldies Valdim un Inārai par treniņu. Tas bija izcils un harmonisks sniegums! Varu teikt, ka man personīgi tas sniedza daudz atbildes uz jautājumiem par indivīdu reakcijām un rīcību profesionālajā jomā. Tam visam ir bezdibenīgs dziļums, tik pats vari sev noteikt, cik tālu atļaujies iegremdēties!

 

 

 

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes