Vadītāju attīstība

Vadītāju attīstības programmas

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

Lai sasniegtu plānotos mērķus, mums kā vadītājiem ir jābūt spējīgiem vadīt savu komandu vēlamajā virzienā. Bieži vadīt komandu, pirmām kārtām nozīmē vadīt sevi – savas reacijas, savu komunikācijas stilu un neērtās situācijas, kuras mūsos izraisa emocijas.

Vadītāju attīstību programmās mēs iedziļināmies individuālajos vadības un komunikācijas stilos (izmantojot uz datiem bāzēta pieeju Lumina Spark), lai saprastu Tavu ietekmi uz sasniedzamo rezultātu un komandu.

Saprotot, kur savā attīstībā Tu šobrīd atrodies un kur vēlies nokļūt, mēs radīsim vidi, kurā Tu attīstīsi tieši sev nepieciešamās vadītāju prasmes.

 

Piedzīvojumu Ekspedīciju programmas dalībnieka atbildības apjoms

skatīt vairāk

Marina Vancāne- Grāvīte

"KPMG Baltics" Mārketinga projektu vadītāja

Pasākumu Plosts Misija 24H izbaudīju no viena gala līdz otram un visos aspektos – paldies Sense of Team komandai – Valdim, Jurim un Rudītei! Bija interesanti vērot savu reakciju un mobilizēšanos neierastā vidē, ārpus komforta zonas- uz plosta, ciešā miegā nogulēju pusotru stundu, savukārt nākamajā vakarā, apguļoties savā gultā, bija sajūta, ka šūpojos uz plosta un, aizverot acis, redzēju mezglus, štropes un palīgvirves! Turklāt, papildus fantastiskajai pacilātības sajūtai pēc pasākuma, pamazām sāku saredzēt, ka šis pasākums manī ir uzsācis aizraujošu transformācijas procesu, ļaujot uz sevi un apkārtējiem notikumiem paskatīties no cita skatu punkta.