Vadītāju attīstība

Vadītāju attīstības programmas

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

Lai sasniegtu plānotos mērķus, mums kā vadītājiem ir jābūt spējīgiem vadīt savu komandu vēlamajā virzienā. Bieži vadīt komandu, pirmām kārtām nozīmē vadīt sevi – savas reacijas, savu komunikācijas stilu un neērtās situācijas, kuras mūsos izraisa emocijas.

Vadītāju attīstību programmās mēs iedziļināmies individuālajos vadības un komunikācijas stilos (izmantojot uz datiem bāzēta pieeju Lumina Spark), lai saprastu Tavu ietekmi uz sasniedzamo rezultātu un komandu.

Saprotot, kur savā attīstībā Tu šobrīd atrodies un kur vēlies nokļūt, mēs radīsim vidi, kurā Tu attīstīsi tieši sev nepieciešamās vadītāju prasmes.

 

Piedzīvojumu Ekspedīciju programmas dalībnieka atbildības apjoms

skatīt vairāk

Santa Jirgensone

"McCANN Consulting" Projektu vadītāja asistente

Priecājos par "Krastiņos" pavadīto nedēļas nogali. Lai gan, kopumā ņemot, tās bija tikai 2 dienas, šajā laikā guvu daudz ko vērtīgu - gan atziņas par sevi un apkārtējiem, gan kārtīgi izsmējos un izkustējos. Augstu novērtēju to, cik uzmanīgi, bet tajā pašā laikā neatlaidīgi, Valdis, Kristīne un Jānis ar dažādu veidu uzdevumiem veda treniņa dalībniekus ārā no komforta zonas, liekot apjaust, ka patiesībā sastapšanās ar ko jaunu un nezināmu nes ne tikai bailes no "izgāšanās"; pārvarot sevi, tā var nest arī jaunas zināšanas, pieredzi un gandarījumu par uzdrīkstēšanos.