Vadītāju attīstība

Vadītāju attīstības programmas

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

Lai sasniegtu plānotos mērķus, mums kā vadītājiem ir jābūt spējīgiem vadīt savu komandu vēlamajā virzienā. Bieži vadīt komandu, pirmām kārtām nozīmē vadīt sevi – savas reacijas, savu komunikācijas stilu un neērtās situācijas, kuras mūsos izraisa emocijas.

Vadītāju attīstību programmās mēs iedziļināmies individuālajos vadības un komunikācijas stilos (izmantojot uz datiem bāzēta pieeju Lumina Spark), lai saprastu Tavu ietekmi uz sasniedzamo rezultātu un komandu.

Saprotot, kur savā attīstībā Tu šobrīd atrodies un kur vēlies nokļūt, mēs radīsim vidi, kurā Tu attīstīsi tieši sev nepieciešamās vadītāju prasmes.

 

Piedzīvojumu Ekspedīciju programmas dalībnieka atbildības apjoms

skatīt vairāk

Elīna Eidmane

"Latvijas Pērle" vadītāja

Es šīs divas dienas izbaudīju līdz kaulam. Un priecājos, ka bija iespēja būt kopā ar tik daudziem foršiem, gudriem, viediem, enerģijas pārpilniem cilvēkiem ar degošām acīm.
Izbaudīju to, ka biju ieradusies viena, jo nebija vajadzības ieturēt ierasto, ieturēto uzvedības modeli.
Man patika atklātība un vienotība, kas vienoja mūs katrā uzdevumā, sadzīvē un neformālajās sarunās. Redzēju tik daudzus stiprus un varošus cilvēkus un mēs katrs bijām savādāks, tik dažādi tipāži vienuviet.
Patika kritika, atklāts viedoklis par sevi, man patika aizrādījumi un pretējs viedoklis manējam, tas lika un liek daudz domāt un tas ir fantastiski.
Es daudz domāju šodien. Es domāju par to uzticēšanos un paļaušanos. Es taču pa tām nenormālajām trepēm mūžam nebūtu uzrāpusies, es taču nekad nenolēktu no tās platformas koka galā.... bet es ļāvos. Es domāju par to, cik daudz savā biznesā, darba lietās, ģimenē es ļaujos, ļauju sevi uznest, pagrūst. Maz, bet var taču savādāk... Un te bija spilgts un uzskatāms piemērs, ka var.