Vadītāju attīstība

Vadītāju attīstības programmas

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

Lai sasniegtu plānotos mērķus, mums kā vadītājiem ir jābūt spējīgiem vadīt savu komandu vēlamajā virzienā. Bieži vadīt komandu, pirmām kārtām nozīmē vadīt sevi – savas reacijas, savu komunikācijas stilu un neērtās situācijas, kuras mūsos izraisa emocijas.

Vadītāju attīstību programmās mēs iedziļināmies individuālajos vadības un komunikācijas stilos (izmantojot uz datiem bāzēta pieeju Lumina Spark), lai saprastu Tavu ietekmi uz sasniedzamo rezultātu un komandu.

Saprotot, kur savā attīstībā Tu šobrīd atrodies un kur vēlies nokļūt, mēs radīsim vidi, kurā Tu attīstīsi tieši sev nepieciešamās vadītāju prasmes.

skatīt vairāk

Mareks Nemme

CEO TRENTINI interjera dizaina galerija

Virvju uzticības programma mums bija lielisks veids kā diviem esošiem un vienam jaunam vadītājam, kas tikai drīzumā pievienosies mūsu komandai, iepazīt vienam otra īpašības, stiprās puses un vājības, lūkojoties caur palielināmo stiklu.
Tam, ko viens par otru uzzinājām divās dienās, ikdienas darbā būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi. Un, kas laikam svarīgākais, es personīgi ieguvu lielu pārliecību, ka varu kolēģiem pilnībā uzticēties. Tas pat bija tāds simbolisks mirklis – atmugurisks kritiens no platformas. Kā pēc dažām nedēļām pārjautāja kolēģis – “Vai joprojām esmu uz šī “platformas kritiena uzticības viļņa”?”
Jā, esmu un jūtu, ka tas ir ļoti noturīgs. Ļoti vērtīgi!