Vadītāju attīstība

Vadītāju attīstības programmas

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

Lai sasniegtu plānotos mērķus, mums kā vadītājiem ir jābūt spējīgiem vadīt savu komandu vēlamajā virzienā. Bieži vadīt komandu, pirmām kārtām nozīmē vadīt sevi – savas reacijas, savu komunikācijas stilu un neērtās situācijas, kuras mūsos izraisa emocijas.

Vadītāju attīstību programmās mēs iedziļināmies individuālajos vadības un komunikācijas stilos (izmantojot uz datiem bāzēta pieeju Lumina Spark), lai saprastu Tavu ietekmi uz sasniedzamo rezultātu un komandu.

Saprotot, kur savā attīstībā Tu šobrīd atrodies un kur vēlies nokļūt, mēs radīsim vidi, kurā Tu attīstīsi tieši sev nepieciešamās vadītāju prasmes.

skatīt vairāk

Rūta Martinsone

"McCANN Consulting" projektu vadītāja

"Sense of Team" treniņi trīs dienu laikā spēj sniegt sajūtu, ka esi nokļuvis citā realitātē - kā 2 nedēļu atvaļinājumā. Nav ne rūpju, ne bažu, kas atstātas mājās. Esi tikai Tu ar dažādiem atšķirīgiem cilvēkiem, lai katrs uzzinātu un atklātu ko jaunu. Pārsteidzošākais, ka ikviens uzdevums nesniedz vien banālās atziņas, bet atstāj tiešām noderīgu ietekmi, spējot pozitīvi ietekmēt turpmāko komunikāciju gan darbā, gan ārpus tā. "Sense of Team" saved kopā nesaistītus cilvēkus, kas jau pēc nepilnām 3 dienām izzinājis katra stiprās un vājās puses.