Vadītāju attīstība

Mūsu klientu lokā ir gan lieli, gan mazi, vairāk dzirdēti un ne tik daudz dzirdēti uzņēmumi un organizācijas. Tomēr visus mūsu klientus vieno vajadzība uzlabot darbinieku, departamentu vai nodaļu savstarpējo sadarbību, lai sasniegtu rezultātu un gandarījumu par paveikto.

atsauksmes

2019

2018

2017

2016

2015

2013

2012

2019

Ivars Skrebelis

CEO with Cannelle Bakery

Each of us has the "blind spots", areas in the way we appear to other people that need to be addressed, but we do not know ourselves about. Leadership development program provided by Sense of Team in cooperation with Thomas Bothe have found the way to identify those "blind spots" and then address them during training in a very focused and structured way; you leave the training aware of what you have to work with and trainers will follow through, if you keep up with your personal commitments.

Mariss Mežgals

Member of the management board at LVRTC

Attitude, intensity, special place: those are three qualities which could describe this training. You should be ready to represent a high involvement and focusing not to lag behind trainees, but anyway you will because they work hard to develop you and not to spend just time together!

Zane Grundiņa- Arāja

CEO at Olympic Sports Centre LTD

The key to success in business is to maximize profit with minimal resources. If we talk about resources like money and raw materials, then the principle is clear as blue sky, but when we think about the energy we use to achieve the goal, the principle is not only clear anymore, but it also starts to be hard to use. And how often do we end up the working week with no power? Why it is so?
The focus and main task of managers' growth and development training is to highlight the skills of the manager, whose development becomes more effective not only in their thoughts and deeds, but also helps others to become more effective. Each of the skills we develop is our own choice. The effect of awareness and understanding is invaluable. Thank you for letting me see myself from the edge and lighting up my dark areas. Switch on the light in a dark room helps not only easier to see, but also increases the pace of movement. These skills are lifechanging.

Mareks Nemme

CEO TRENTINI interjera dizaina galerija

Virvju uzticības programma mums bija lielisks veids kā diviem esošiem un vienam jaunam vadītājam, kas tikai drīzumā pievienosies mūsu komandai, iepazīt vienam otra īpašības, stiprās puses un vājības, lūkojoties caur palielināmo stiklu.
Tam, ko viens par otru uzzinājām divās dienās, ikdienas darbā būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi. Un, kas laikam svarīgākais, es personīgi ieguvu lielu pārliecību, ka varu kolēģiem pilnībā uzticēties. Tas pat bija tāds simbolisks mirklis – atmugurisks kritiens no platformas. Kā pēc dažām nedēļām pārjautāja kolēģis – “Vai joprojām esmu uz šī “platformas kritiena uzticības viļņa”?”
Jā, esmu un jūtu, ka tas ir ļoti noturīgs. Ļoti vērtīgi!

Edgars Šneps

Secretary General, Latvia Basketball Association, Board Member, FIBA Europe

Leaving your devices and daily routine behind to immerse yourself into an intensive, focused and authentic training. Exploring yourself, challenging your habits and getting open and unbiased comments from training peers and trainers. Great balance between theory and tasks. Good job Sense of Team. I’ll be back!
2018

Ilze Garanča

saldumu zīmola CAPS! dibinātāja

Cienījamo lasītāj, ja nu esi ticis līdz manai atsauksmei, tad vienīgais, ko varu teikt par šo treniņu - apskaties nākamo datumu, piesakies un brauc, atpakaļ neskatīdamies… ja vien esi ar mieru sevī ieraudzīt to, kur neesi perfekts… Lai veiksmīgi biznesā!
2017

Elīna Eidmane

"Latvijas Pērle" vadītāja

Es šīs divas dienas izbaudīju līdz kaulam. Un priecājos, ka bija iespēja būt kopā ar tik daudziem foršiem, gudriem, viediem, enerģijas pārpilniem cilvēkiem ar degošām acīm.
Izbaudīju to, ka biju ieradusies viena, jo nebija vajadzības ieturēt ierasto, ieturēto uzvedības modeli.
Man patika atklātība un vienotība, kas vienoja mūs katrā uzdevumā, sadzīvē un neformālajās sarunās. Redzēju tik daudzus stiprus un varošus cilvēkus un mēs katrs bijām savādāks, tik dažādi tipāži vienuviet.
Patika kritika, atklāts viedoklis par sevi, man patika aizrādījumi un pretējs viedoklis manējam, tas lika un liek daudz domāt un tas ir fantastiski.
Es daudz domāju šodien. Es domāju par to uzticēšanos un paļaušanos. Es taču pa tām nenormālajām trepēm mūžam nebūtu uzrāpusies, es taču nekad nenolēktu no tās platformas koka galā.... bet es ļāvos. Es domāju par to, cik daudz savā biznesā, darba lietās, ģimenē es ļaujos, ļauju sevi uznest, pagrūst. Maz, bet var taču savādāk... Un te bija spilgts un uzskatāms piemērs, ka var.

Juris Zalāns

"Benefits Latvija" CEO

Gribēju jums pateikt lielu paldies, par nupat kopā pavadītājām 2 dienām "Sense of Team" mācību centrā. Kas no sākuma šķita, kā kārtējais "izklaides pasākums" pārvērtās par negaidītu pārbaudījumu pašam sev. Negaidīju, ka tik īsā laikā pilnīgi sveša cilvēku grupa varētu kļūt tik atklāta, un viens otram iedot tik daudz, kā tika izdarīts. Ieguvu vērtīgas atziņas gan par sevi un saviem "dēmoniem", gan par kopīgu uzticību grupā un to cik daudz var sasniegt tikai divās dienās. Šī noteikti bija pieredze un zināšanas, ko ņemšu līdzi gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Teicami!

Kaspars Bērtelsons

"Brabantia Latvia" projektu vadītājs

Izbrīvēt 2 dienas darba nedēļas vidū bija grūti, taču, pavadot šīs dienas "Sense of Team" profesionāļu vadībā, man kļuva skaidrs, ka tā ir labākā laika investīcija, ko varēju veikt. Treniņa laikā guvu vērtīgas atziņas gan par savi kā vadītāju, gan kā komandas biedru. Izcila investīcija personīgajā un komandas izaugsmē.
2016

Rūta Martinsone

"McCANN Consulting" projektu vadītāja

"Sense of Team" treniņi trīs dienu laikā spēj sniegt sajūtu, ka esi nokļuvis citā realitātē - kā 2 nedēļu atvaļinājumā. Nav ne rūpju, ne bažu, kas atstātas mājās. Esi tikai Tu ar dažādiem atšķirīgiem cilvēkiem, lai katrs uzzinātu un atklātu ko jaunu. Pārsteidzošākais, ka ikviens uzdevums nesniedz vien banālās atziņas, bet atstāj tiešām noderīgu ietekmi, spējot pozitīvi ietekmēt turpmāko komunikāciju gan darbā, gan ārpus tā. "Sense of Team" saved kopā nesaistītus cilvēkus, kas jau pēc nepilnām 3 dienām izzinājis katra stiprās un vājās puses.

Santa Jirgensone

"McCANN Consulting" Projektu vadītāja asistente

Priecājos par "Krastiņos" pavadīto nedēļas nogali. Lai gan, kopumā ņemot, tās bija tikai 2 dienas, šajā laikā guvu daudz ko vērtīgu - gan atziņas par sevi un apkārtējiem, gan kārtīgi izsmējos un izkustējos. Augstu novērtēju to, cik uzmanīgi, bet tajā pašā laikā neatlaidīgi, Valdis, Kristīne un Jānis ar dažādu veidu uzdevumiem veda treniņa dalībniekus ārā no komforta zonas, liekot apjaust, ka patiesībā sastapšanās ar ko jaunu un nezināmu nes ne tikai bailes no "izgāšanās"; pārvarot sevi, tā var nest arī jaunas zināšanas, pieredzi un gandarījumu par uzdrīkstēšanos.

Olga Vītoliņa

"Latvijas valsts meži" atalgojuma vadītāja

Pienesums man – lai arī kādi būtu pieņēmumi, ko es varu paveikt viena, to vienalga ir vieglāk, jautrāk, pilnīgāk (labāks un kvalitatīvāks rezultāts) sasniegt kopā ar citiem. Atziņa man-
komandas balsts ir uzticība un atklātība. Jaunums man – es apgūstu ko jaunu, tikai izejot no “komforta zonas”. Apstiprinājums man – esmu sadarbības kultūras komandas piekritēja.
2015

Renārs Jansons

"Cube Systems" izpilddirektors

Esmu noķēris sev nepieciešamo nelielo smadzeņu re-startu. Latvija nav ļoti liela, tāpēc noteikti ar daļu Plosta programmas dalībnieku vēl nāksies tikties. Pozitīvi, ka viens otru jau nedaudz pazīstam un uzticamies- ja kopā varam uzbūvēt plostu, kur dzīvo 14 cilvēki, arī ikdienas biznesā noteikti varēsim uzsākt sadarbību.

Agnija Pugača

RTU IEVF Starptautisko programmu biroja vadītāja

Laikam šodien mēs visi izskatāmies vienādi - ar lielu smaidu uz lūpām un sirdī. Tik pozitīvi uzlādēta jau sen neesmu jutusies. Vakar, mājās braucot sajutu, ka sāp sejas muskuļi no smaidīšanas. Es domāju, ka mums bija vienreizēja kompānija, tieši tāpēc mums viss izdevās tik labi. Paldies par visu un es jūtu, ka mēs vēl visi tiksimies ;)

Jolanta Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Personāla vadītāja

Nākamajā dienā pēc programmas agri no rīta mani darbā sagaidīja pamatīga, problemātiska un ilgtermiņā stratēģiska projekta aizstāvēšana. Man izdevās! Ar tādu kā vieglumu pat, es teiktu. Priekšnieks zinot, kā es „sitos” ar projektu, pēc sēdes jautā: „Jūs visu sanāksmi smaidījāt, kas ir noticis?”. Man atbilde: „Jūs esat kādreiz braucis naktī uz plosta pa Aivieksti?”. Pēc nakts cīņām ar krācēm likās- nekas vairs nav nesasniedzams!

Gatis Olte

Olimpiskais Sporta centrs, Sabiedrisko attiecību vadītājs

Manas šīs dienas pārdomas joprojām ir pie vakardien pārrunātā. Cik bieži mēs "iegrimstam" ap un par sevi, ka vispār nepamanām, kas notiek blakus. Es šeit ne tik daudz par mājām un ģimenēm (ceru un ticu, ka tur tās "nervu stīgas" no otra tomēr "noķeram"), bet tieši par darbu, kolēģiem un paziņām. Ka piemirstam, ka aiz katra kolēģa, partnera vai uzņēmuma tomēr stāv dzīvs cilvēks nevis robots bez sirds.

Marina Vancāne- Grāvīte

"KPMG Baltics" Mārketinga projektu vadītāja

Pasākumu Plosts Misija 24H izbaudīju no viena gala līdz otram un visos aspektos – paldies Sense of Team komandai – Valdim, Jurim un Rudītei! Bija interesanti vērot savu reakciju un mobilizēšanos neierastā vidē, ārpus komforta zonas- uz plosta, ciešā miegā nogulēju pusotru stundu, savukārt nākamajā vakarā, apguļoties savā gultā, bija sajūta, ka šūpojos uz plosta un, aizverot acis, redzēju mezglus, štropes un palīgvirves! Turklāt, papildus fantastiskajai pacilātības sajūtai pēc pasākuma, pamazām sāku saredzēt, ka šis pasākums manī ir uzsācis aizraujošu transformācijas procesu, ļaujot uz sevi un apkārtējiem notikumiem paskatīties no cita skatu punkta.
2013

Inga Ērgle

SIA "Electrolux Latvia LTD" zīmolvedības un tirgvedības vadītāja Baltijas valstīs

Es ieguvu unikālu pieredzi un piedzīvojumu/pārdzīvojumu/atklāsmi par sevi un to, cik dažādi var būt vadītāji, vadītāju tipi un, inetersantākais, ka rezultāti tiek sasniegti visos uzņēmumos. Es tiešām ieraudzīju sevi no malas. Tā sajūta ir unikāla, ka tik tiešām es varu tik daudz lietas mainīt, ietekmēt, uzlabot un arī cilvēkus iedvesmot. Un pats foršākais ir tas, ka man tagad ir jauni pieredzējuši vadītāji draugi, kam vienmēr varu pajautāt: "Klausies, kā tu risinātu šo jautājumu?" IDEĀLI!

Zane Grundiņa-Arāja

SIA „Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle

Treniņa gaitā treneri aicināja domāt par daudzām lietām, analizēt, vērtēt un sajust. Viss process bija piedzīvojums, kas piepildīja mani un ļāva uzkrāt pieredzi, ko ikdienišķās situācijās grūti "noķert". Visnoderīgākā daļa bija teorijas savienošana ar praksi, kur uzskatāma darbība vai rīcība tika ielikta konkrētos rāmjos, kas man ļāva viegli uztvert un saprast informāciju. Ir lietas, kuras mēs darām neprasot – kāpēc? Pēc treniņa saprotu, cik svarīgs ir šis jautājums, lai izprastu sevi kā cilvēku un kā vadītāju. Ikviens vadītājs, kam ir svarīgs miers sevī un pārliecība, par to, ka "daru pareizi", atradīs un iegūs no šī treniņa tik daudz, cik pats tajā ieguldīs. Es ieguldīju sevi visu, iegūstot pretī divtik, pat vairāk. Atskatoties, jautāju – vai bija vērts? Bija un darītu to atkal, vien jāatceras, ka ir jābūt gataviem to pieņemt un rīkoties!

Aleksis Geske

SIA "Cube Systems"

Jums ir visiedarbīgākā un efektīvākā vadītāju pilnveidošanas programma ko līdz šim ir nācies piedzīvot

Ernests Gabrāns

"Wunderkraut Latvia" vadītājs

Lieliska iespēja izrauties no savas ikdienas, lai gūtu daudzpusīgu "spērienu" turpmākai virzībai sev un darbam ko dari.

Māris Miezītis

AS "Digital Mind" grupas vadītājs

Savstarpēji nepazīstami dažādu līmeņu vadītāji, neapdzīvots un iepriekš nesagatavots koks lietainā dienā, iepriekšējās zināšanas par virvēm tuvu nullei, bet rezultāts ir sasniegts. Sasniegts pašu spēkiem. Gandarījums - milzīgs. Pateicoties programmas vadītājiem ne reizi nejutu nedrošību kokā. Zināšanu bāze, kuru vadītāji nodeva sagatavošanās posmā, bija pietiekamā apjomā, lai es brīvi pavadītu kokā 24h. Noteikti iesaku šo programmu, lai pārbaudītu savas spējas sastrādāties ar citiem, darboties 3- 4 stāvu mājas augstumā, esot nodrošinātam ar virvēm, kuras sējuši citi, uzticētos pārējo lēmumiem un mezgliem, kā arī iespējams pārvarētu bailes no augstuma.
2012

Ērika Dārziņa

SIA "DPD Latvija" Pārdošanas un mārketinga vadītāja

Ļoti interesanta, veiksmīga un noderīga programma, kuras ietvaros atklāju daudz jaunu lietu par sevi. Ieguvu vērtīgas atziņas un sapratu, ko un kā vēlos darīt turpmāk. Daži pārbaudījumi bija priekš manis pat ļoti izaicinoši gan no emocionālās,gan arī fiziskās puses, bet tie viennozīmīgi mani stiprināja kā personību un lika izdarīt atbilstošus secinājumus gan par sevi, gan arī citiem pasākumā iesaistītajiem cilvēkiem.

Arnis Marcinkēvičs

"McCANN Consulting Riga" vadītājs

Treniņa programmas veiksme un spēks ir sinerģija starp divām dažādām metodēm, divām dažādām pieejām un diviem dažādiem treneriem. Četrās dienās var iegūt ļoti, ļoti daudz, ja vien ir vēlme nopietni līdzdarboties.