"Valsts vides dienests" vadības komandas sadarbības treniņš

2018. gada 28.- 29. maijs, atpūtas komplekss “Valguma Pasaule”

skatīt vairāk

Inga Koļegova

"Valsts vides dienests" ģenerāldirektore

Mūsu komanda ir īpaša. Jo citas tādas nav. Mēs ticam, ka spējam vairāk. Bet, lai to sajustu un tam noticētu ikviens no mums, vajag vislabāko palīgu, kurš atradīs tieši mums piemērotus uzdevumus šī brīža komandas spēju robežas atbīdīšanai tālāk. Jo, kad tiksimies nākamreiz, jau spēsim vairāk.
“Sense of Team” treneru ieinteresētība tieši mūsu komandas attīstības vajadzībās, sākot jau no treniņa plānošanas uzsākšanas, spēja aktīvi piedāvāt precīzi mērķētus uzdevumus, tieša un tai pašā laikā saudzīga atgriezeniskā saite, kā arī psiholoģiski drošas vides radīšana ir tas, kas mūsu sadarbību darīja gan mērķtiecīgu, gan vienlaikus patīkamu. Komandā ik pa laikam notiek treniņā izprastā pārnese uz darba dzīvi. Tieši tas, ko vēlējāmies iegūt – īstu ietekmi uz mūsu rīcībām un paradumiem, nevis vienkārši labi pavadītu laiku ārpus kantora telpām! ”Sense of Team” ir vislabākais palīgs mūsu komandai tieši mūsu izaugsmes ceļā!
Iesakām treneriem saglabāt tādu pat dzīvesprieku, optimismu, labestību un patiesu interesi par sastaptajiem cilvēkiem ikvienā sastaptajā komandā! Sirsnīgs paldies! Un paldies Dievam, ka īstajā brīdī saveda mūs kopā!