Sense of Team Augsto un zemo virvju vadītāju uzticības programma

2017. gada 19., 20. aprīlis

skatīt vairāk

Elīna Eidmane

"Latvijas Pērle" vadītāja

Es šīs divas dienas izbaudīju līdz kaulam. Un priecājos, ka bija iespēja būt kopā ar tik daudziem foršiem, gudriem, viediem, enerģijas pārpilniem cilvēkiem ar degošām acīm.
Izbaudīju to, ka biju ieradusies viena, jo nebija vajadzības ieturēt ierasto, ieturēto uzvedības modeli.
Man patika atklātība un vienotība, kas vienoja mūs katrā uzdevumā, sadzīvē un neformālajās sarunās. Redzēju tik daudzus stiprus un varošus cilvēkus un mēs katrs bijām savādāks, tik dažādi tipāži vienuviet.
Patika kritika, atklāts viedoklis par sevi, man patika aizrādījumi un pretējs viedoklis manējam, tas lika un liek daudz domāt un tas ir fantastiski.
Es daudz domāju šodien. Es domāju par to uzticēšanos un paļaušanos. Es taču pa tām nenormālajām trepēm mūžam nebūtu uzrāpusies, es taču nekad nenolēktu no tās platformas koka galā.... bet es ļāvos. Es domāju par to, cik daudz savā biznesā, darba lietās, ģimenē es ļaujos, ļauju sevi uznest, pagrūst. Maz, bet var taču savādāk... Un te bija spilgts un uzskatāms piemērs, ka var.

skatīt vairāk

Juris Zalāns

"Benefits Latvija" CEO

Gribēju jums pateikt lielu paldies, par nupat kopā pavadītājām 2 dienām "Sense of Team" mācību centrā. Kas no sākuma šķita, kā kārtējais "izklaides pasākums" pārvērtās par negaidītu pārbaudījumu pašam sev. Negaidīju, ka tik īsā laikā pilnīgi sveša cilvēku grupa varētu kļūt tik atklāta, un viens otram iedot tik daudz, kā tika izdarīts. Ieguvu vērtīgas atziņas gan par sevi un saviem "dēmoniem", gan par kopīgu uzticību grupā un to cik daudz var sasniegt tikai divās dienās. Šī noteikti bija pieredze un zināšanas, ko ņemšu līdzi gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Teicami!

skatīt vairāk

Kaspars Bērtelsons

"Brabantia Latvia" projektu vadītājs

Izbrīvēt 2 dienas darba nedēļas vidū bija grūti, taču, pavadot šīs dienas "Sense of Team" profesionāļu vadībā, man kļuva skaidrs, ka tā ir labākā laika investīcija, ko varēju veikt. Treniņa laikā guvu vērtīgas atziņas gan par savi kā vadītāju, gan kā komandas biedru. Izcila investīcija personīgajā un komandas izaugsmē.