"Sense of Team" Klientu dienas Plosta programma

2015. gada 8.- 9. septembris, “Sense of Team” Mācību centrs un Vidzemes augstiene. Piedalījās 14 dalībnieki, pārstāvot 11 organizācijas.

skatīt vairāk

Renārs Jansons

"Cube Systems" izpilddirektors

Esmu noķēris sev nepieciešamo nelielo smadzeņu re-startu. Latvija nav ļoti liela, tāpēc noteikti ar daļu Plosta programmas dalībnieku vēl nāksies tikties. Pozitīvi, ka viens otru jau nedaudz pazīstam un uzticamies- ja kopā varam uzbūvēt plostu, kur dzīvo 14 cilvēki, arī ikdienas biznesā noteikti varēsim uzsākt sadarbību.

skatīt vairāk

Agnija Pugača

RTU IEVF Starptautisko programmu biroja vadītāja

Laikam šodien mēs visi izskatāmies vienādi - ar lielu smaidu uz lūpām un sirdī. Tik pozitīvi uzlādēta jau sen neesmu jutusies. Vakar, mājās braucot sajutu, ka sāp sejas muskuļi no smaidīšanas. Es domāju, ka mums bija vienreizēja kompānija, tieši tāpēc mums viss izdevās tik labi. Paldies par visu un es jūtu, ka mēs vēl visi tiksimies ;)

skatīt vairāk

Jolanta Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Personāla vadītāja

Nākamajā dienā pēc programmas agri no rīta mani darbā sagaidīja pamatīga, problemātiska un ilgtermiņā stratēģiska projekta aizstāvēšana. Man izdevās! Ar tādu kā vieglumu pat, es teiktu. Priekšnieks zinot, kā es „sitos” ar projektu, pēc sēdes jautā: „Jūs visu sanāksmi smaidījāt, kas ir noticis?”. Man atbilde: „Jūs esat kādreiz braucis naktī uz plosta pa Aivieksti?”. Pēc nakts cīņām ar krācēm likās- nekas vairs nav nesasniedzams!

skatīt vairāk

Gatis Olte

Olimpiskais Sporta centrs, Sabiedrisko attiecību vadītājs

Manas šīs dienas pārdomas joprojām ir pie vakardien pārrunātā. Cik bieži mēs "iegrimstam" ap un par sevi, ka vispār nepamanām, kas notiek blakus. Es šeit ne tik daudz par mājām un ģimenēm (ceru un ticu, ka tur tās "nervu stīgas" no otra tomēr "noķeram"), bet tieši par darbu, kolēģiem un paziņām. Ka piemirstam, ka aiz katra kolēģa, partnera vai uzņēmuma tomēr stāv dzīvs cilvēks nevis robots bez sirds.

skatīt vairāk

Marina Vancāne- Grāvīte

"KPMG Baltics" Mārketinga projektu vadītāja

Pasākumu Plosts Misija 24H izbaudīju no viena gala līdz otram un visos aspektos – paldies Sense of Team komandai – Valdim, Jurim un Rudītei! Bija interesanti vērot savu reakciju un mobilizēšanos neierastā vidē, ārpus komforta zonas- uz plosta, ciešā miegā nogulēju pusotru stundu, savukārt nākamajā vakarā, apguļoties savā gultā, bija sajūta, ka šūpojos uz plosta un, aizverot acis, redzēju mezglus, štropes un palīgvirves! Turklāt, papildus fantastiskajai pacilātības sajūtai pēc pasākuma, pamazām sāku saredzēt, ka šis pasākums manī ir uzsācis aizraujošu transformācijas procesu, ļaujot uz sevi un apkārtējiem notikumiem paskatīties no cita skatu punkta.