„Fazer Maiznīcas” ražošanas vadītāju komandas veidošanas treniņš

2009. gada 21.- 22. maijs, viesu nams “Jauncaunes”

Citu SIA „Fazer Maiznīcas” ražošanas vadītāju atsauksmes:

Kristīne Leimane (Jauno produktu attīstības speciālists):
“2 dienas komandas veidošanas treniņā paskrēja nemanot, bet bija ļoti vērtīgas, varēja iepazīt gan savas, gan komandas stiprās un arī problemātiskās puses. Kolosāla iespēja iepazīt kolēģus, atklājot daudz jauna. Komanda centās vienoti sasniegt gala mērķi un tas ir galvenais.”

Andris Kārlis Dambergs (Galvenais inženieris):
”Pilnīga pārliecība, ka komanda reālos apstākļos spēj atrisināt jebkuru saimniecisku uzdevumu. Spēles gaita atklājās komandas augstais radošais poteciāls izpildot visus vingrinājumus. Spēles gaitā pārliecinājāmies par savstarpējo komunikāciju un disciplīnas lielo nozīmi jebkura uzdevuma realizācijā. Spēle it kā tikai spēle, bet mēs taču beigās uzraksījām arī savus priekšlikumus!!!”

Andželika Petrova (Maiņu meistare):
”Bija ļoti patīkami pavadīt brīvo laiku kopā ar kolēģiem šajā jaukajā atpūtas kompleksā. Iepazīstot vienam otru ārpus darba vides, domāju, ka būs vieglāk kontaktēties, un risināt darba jautājumus.”

skatīt vairāk

Kaspars Sedlenieks

"Fazer Maiznīcas" ražošanas direktors

SIA "Fazer Maiznīcas" ražošanas komanda šādā sastāvā kopā strādā jau vairākus gadus. Šajās divās dienās redzējām viens otra gan jau labi pazīstamās īpašības, gan atklājām vēl neredzētas. Brīžiem tas bija pat liels pārsteigums. To noteikti nevarētu panākt tikai ar ierastās darba vides nomaiņu pret vienkāršu izbraukumu dabā. Bija teicami pārdomāta programma, kura ļāva ātri izraut dalībniekus no ērtām, pierastām pozīcijām. Bija atklātas un brīžiem vētrainas diskusijas par to, kas ir jāmaina, kad atgriezīsimeis darbā un tapa arī konkrēti darbības plāni.