"Fazer maiznīcas" finanšu nodaļas personāla komandas veidošanas treniņš

2009. gada 28.- 29. aprīlis, viesu nams “Jauncaunes”

“Fazer maiznīcas” finanšu nodaļas personāla atsauksmes:

Anastasija: “Paldies par gūtajiem iespaidiem, jo tie bija īpaši patīkami! Komandas treniņa laikā atklāju savas vājās īpašības un komandas partneros ieraudzīju katram tik daudz labu īpašību, ko ikdienas steigā nesaskatīju, tādēļ turpmāk savā ikdienā izmantošu iegūto atziņu bagātību.”

Ņina: “Komandas treniņā izjutu atbalstu, sapratni, vienotību mērķu sasniegšanā, pozitīvu noskaņojumu. Tagad ir skaidrs par dažādām dzīves situācijām, kad bija panika, un kad bija stress. Vairāk uzzināju par saviem kolēģiem, kā arī viņi – par mani. Šis treniņš mūsu nodaļu vairāk saliedēja. Jau tagad cenšamies ievērot “mikrofonu”.”

Anete: “Manuprāt, nomainot darba vidi un ikdienas veicamos darbus, mēs labāk iepazinām viens otru un atklājām citu spējas, ko ikdienas darbā nepamanām. Pēc šīm divām jauki pavadītajām dienām secināju, ka esam laba komanda, kas spēj strādāt vienoti, lai nonāktu līdz galamērķim. Bet, protams, ir arī lietas, kur mēs varētu augt un attīstīties, lai pilnveidotu sevi un komandu kopumā.”

Sarmīte: “Šis komandas treniņš ir devis ļoti pozitīvas emocijas gan par paveiktajiem uzdevumiem, gan par kolektīvu kā tādu. Prieks, ka spējām iepazīt viens otru tuvāk, ka mācējām būt vienoti un aktīvi. Ja vajag pateikt dažos vārdos, ko ieguvām un kā paveikt doto uzdevumu, tad tie ir – disciplīna, stratēģija, koncentrēšanās, komandas gars.”