Krīzes centra “Dardedze” darbinieku komandas sadarbības treniņš

2008. gada 24.- 25. septembris, viesu nams “Kaķītis”, Sigulda

skatīt vairāk

Agnese Megne

Nodibinājuma „Centrs Dardedze” valdes priekšsēdētāja

Lai motivētu jaunos darbiniekus, lai uzlabotu attiecības starp kolēģiem, lai veicinātu komandas dalībnieku piederības un uzticības sajūtu, lai strādātu pie darbinieku savstarpējā komunikācijas procesa, lai atzītu pieļautās kļūdas un no tām mācītos, Centra „Dardedze” komanda nebaidās lūgt palīdzību no ārienes!
Arī šogad aktualizējoties dažādiem jautājumiem, meklējām uzticamu sadarbības partneri. Šoreiz mūsu izvēle bija Sense of Team. Pēc divām ļoti intensīvi pavadītām dienām varam secināt, ka ir izdevies pilnībā sasniegt to, ko vēlējāmies šajās 2 dienās panākt – komanda ir kļuvusi saliedētāka, ir daudz skaidrākas organizācijas šā brīža prioritātes un iedzīvināts mehānisms veiksmīgākai informācijas plūsmas apritei darbinieku starpā!
Vislielākais prieks, ka komandas treniņa laikā izdevās apvienot 2 lietas – atpūšoties uzlādēt mūsu „emocionālās baterijas” un raženi pastrādājot, izvirzīt konkrētus uzdevumus mērķa sasniegšanai! Tā kā gandrīz visi Dardedzes komandas locekļi ir paši vadījuši seminārus un komandas treniņus, vēl jo vairāk novērtējam profesionālo pieeju gan satiekoties PIRMS pasākuma, gan pasākuma laikā, gan sniedzot atgriezenisko saiti PĒC pasākuma. Godīgi pildām Sense of Team pasniedzēju ieteikumus un baudām sakārtotību un mieru, kas iestājies pēc komandas treniņa!