Plosta Demo (PD IV)  4. – 7. maijs 2017 Sense of Team Mācību centrs un Aiviekstes upe

 

Nu, jau par ikgadējo tradīciju ir kļuvusi “Sense of Team” plosta demo programma. Šajā gadā tā norisinājās no 4. līdz 7.maijam. Ja iepriekšējā gadā sākām Aiviekstes iztecē Lubāna ezerā un veicām apmēram pusceļu līdz Daugavai, tad šī gada mērķis bija nobraukt posmu, kurš vēl ne reizi plosta programmā nav paveikts – aizplostot līdz vietai, kur Aiviekste ar Daugavu tiekas. Piebildīšu, ka šajā gadā Aiviekste bija neredzēti ātra!

04.05. vakarā ierodoties 11 dalībniekiem programmu sākam ar vakariņām (3 paciņas kus-kus uz 13 cilvēkiem ir daudz par daudz), iepazīstamies un dalībnieki uzzina pamatinformāciju par programmas norisi. Nākamajā dienā – praktiskas apmācības plosta siešanā, dalīšanās darba grupās un atbildību uzņemšanās, kas viss ciešā sasaistē ar personīgo mērķu izvirzīšanu.

Un tad aiziet, pēcpusdiena startējam no Sense of Team Mācību centra uz sākuma vietu. Nokļūšana ir papildus izaicinājums un uzdevums, jo busā vietas ir tik cik ir, pārtikas sagāde, komunikācija ar vietējiem, nakts un diena uz plosta un 2 pārsteigumi Aiviekstes un Spridzānu HESi, kuriem nācās plostus nest apkārt – tie ir tikai daži no redzamākajiem izaicinājumiem un piedzīvojumiem, kas katram šajās dienās bija gan katram savi, gan arī visai grupai kopīgi.

Daudz atziņu un pieredzes gan visai grupai kopumā, gan katram atsevišķi un arī mums viela pārdomām!

Ar ko tas viss beidzās – Daugavu redzējām, maršrutu pieveicām, upē izpeldējāmies un kāds no Aiviekstes – Daugavas samiem tika pie labām brillēm!

Lai piedzīvojumiem bagāta vasara!

Rinalds Rudzītis

Notikušās ekspedīcijas

skatīt vairāk

Ziemeļu Portugāles piedzīvojumu ekspedīcija (II) 20.-27.11.2018.

skatīt vairāk

Piemontes ekspedīcija 2018

skatīt vairāk

Īslandes piedzīvojumu ekspedīcija 2018.

skatīt vairāk

Ziemeļportugāles iepazīšanas ekspedīcija 2018

skatīt vairāk

Katalonijas (+Francija+Andora) piedzīvojumu ekspedīcija (II) 2018.

skatīt vairāk

Piemontes ekspedīcija 2017

skatīt vairāk

Katalonijas ekspedīcija 2017

skatīt vairāk

Plosta Demo 2017

skatīt vairāk

Kokdzīves Demo 21. – 23. aprīlis 2017