Piedzīvojumu ekspedīcijas

atsauksmesVineta Rassa, atdzimšanas elpošanas un pirts praktiķe

Nepālas Himalaji, Langtang ieleja, 2023 pavasaris

Ceļojums ar Valdi Vanagu un "Sense of Team" nekad nav tikai ceļojums vai pārgājiens…
Tā ir izlaušanās ārpus savas kastītes, piedzīvojot realitāti caur, cik vien iespējams, autentisku citu kultūras prizmu. Arī pats vadītājs Valdis ir apbrīnojams sava autentiska redzējuma un gribas realizētājs.
Tā ir savu spēju un baiļu robežu paplašināšana caur dažādiem “off-road” piedzīvojumiem, tomēr atstājot atbildību katra paša ziņā, cik daudz katrs pats vēlas ļauties, iet un piedzīvot.
Tā ir dziļa ieskatīšanās sevī caur dziļām, sirsnīgām un apziņu paplašinošām vakara sarunām ar vērtīgiem tematiskiem uzdevumiem, caur kuriem katrs var rast aizraujošas atklāsmes par sevi un savu dzīvi.
Tā ir lieliska iespēja pārskatīt savas dzīves vērtības, sapņus un virzības vektoru.
Langtang ielejā, līdz pat pašam Langtang ledājam, ir ļoti skaista dabas daudzveidība – no tropiskas sajūtas ar ziedošiem milzu rododendriem, putniem, mērkaķiem, zaļiem kokiem, sūnu akmeņiem un cikādēm, līdz pat dzestriem vējiem, sniegotām virsotnēm un pietāti rosinošiem ledājiem kalnu galos, pērkoniem un sniegputeņiem – dabas tuvums, dabas neskartība un milzīgā kalnu varenība caurstrāvo katru veikto soli…
Un visbeidzot – tā ir fantastiska skola par inventāru un labu sagatavošanos piedzīvojumiem dabā jebkur!
Novēlu ikvienam rast iespēju piedzīvot kaut ko tik transformējošu un paldies Valdim un mūsu lieliskajai komandai par kopābūšanu un atbalstu visa ceļojuma laikā! Magic!

Dace Broka

Nepālas Himalaji, Langtang ieleja, 2023 pavasaris

Nepāla un Himalaji bija viens no maniem sapņu gala mērķiem. Es zināju, ka nevēlos tā vienkārši kā tūrists redzēt šo valsti, bet reāli doties kalnos! Man tas izdevās un es uzkāpu 4985m augstā virsotnē! Paldies Valdim un pārējiem grupas biedriem! Lielākie ieguvumi no šī ceļojuma- apzinos, ka varu doties kalnos un pati nest līdzi savu iedzīvi! Nepāla man paliks sirdī ar sirsnīgajiem vietējiem iedzīvotājiem, ar garšīgo kalnu ēdienu, ar domām par atgriešanos vēlreiz Nepālā!

Agris Kalniņš, uzņēmuma K2 projekts vadītājs

Nepāla. Kanchenjungas piedzīvojumu ekspedīcija 2021/novembris

Ja tavs iekšējais Es sirds dziļumos vēlas nokļūt Nepālā un Tu nevari uz doto brīdi atbildēt kāpēc, tad dod viņam šo iespēju. Neliedz viņam piepildīt sapni uz kuru Tev patreiz nav atbildes, kāpēc tas jādara. Viņam ir atbilde, bet lai Tu dabūtu šo atbildi, tev jātiek kalnos, jāsatiek savs Es.
Tevi mocīs jautājumi, kā bez manis visi iztiks veselu mēnesi? Pasaule tak apstāsies, darbi nenotiks, bērni netiks uz skolu, tuvinieki netiks galā ar mājas darbiem, bet tici man- visas lietas ritēs savu ceļu un nekas neapstāsies. Tāpat kā zeme griežas ap sauli, tāpat visas ikdienišķās lietas ritēs savu ceļu, kas viņām jārit. Ļauj lietām notikt.
Es devos uz Nepālu tieši ar šādu iekšēju dialogu un esmu pateicīgs Augstāk stāvošam, ka šī iespēja man tika dota un viņu izmantoju.
Valda mīlestība pret Nepālas kultūru, cilvēkiem un kalniem ir sirds atvērta. Un pateicoties tam, Nepāla ir atvērta viņam, kas sniedz viņa ekspedīcijām citu pievienoto vērtību.
Es iepazinos ar tūristam nepieejamo Nepālas “smeķi”, ko palīdzēja mums ieraudzīt Valdis.
Šīs sirds atvērtās grupas vakaru sarunas pie ugunskura kalnu pakājē, sarunas Himalaju kalnu ciemos pie pavarda tibetiešu virtuvē, ļāva ieskatīties dziļāk sevī, kam mēs neatrodam laika ikdienas skrējienā.
Ikdienas HD platekrāna TV ar bezizmēra ekrānu, ļāva saplūst ar Himalaju kalnu vareno dabu, sajust neaptveramu dabas spēku un tanī pašā laikā mieru. Pilnīgs OM.
Nepāla lika paskatīties uz pašsaprotamām lietām, kas mums ikdienā mājās ir pieejamas 24/7 ar citu vērtības skalu. Tagad uz siltu ūdeni, kas tek no virtuves krāna es skatos ar pateicību. Par siltumu, kas ir mums mājās ar vēl lielāku pateicību.
Nepālā iegūtā pieredze man atvēra acis, ka mums jācenšas būt šeit un tagad.
Ja tu lasi manis piedzīvoto, tad tevī arī ir šis aizmetnis, kas grib izzināt Nepālu un Tu esi pareizā vietā. Un Valdis ir īstais cilvēks, kas tevi ar Nepālu var iepazīstināt.
Tu jautāsi, vai kāpt uz Kančenjungas bāzes nometni bija grūti? Atbilde ir: Tas, ka ir grūti, nenozīmē, ka ir grūti, un cilvēks var daudz, ja to grib.
Paldies visai Bandakauli brigādei par neaizmirstamo piedzīvojumu.

Sandra Sinka

Nepāla, Kanchenjungas piedzīvojumu ekspedīcija 2021/ novembris

Kančendžangas ekspedīcija man deva iespēju atrauties no ikdienas virpuļa un paskatīties uz sevi un apkārtējo caur citu prizmu, sakārtot domas un dzīves plānus. Tas bija varens piedzīvojums iet caur mežiem, gar krāčainām upēm, pa pakāpieniem augšup, lejup, pāri tiltiem, caur autentiskiem nepāliešu un tibetiešu ciematiem pie lielajiem baltajiem kalniem. Būtiski minēt, ka līdzās bija fantastiski ceļa biedri, kurus iepazīt bija liels gods. Tā bija ekspedīcija, kuras spēks un miers ir paņemts līdz uz Latviju. Paldies!

Māris Plūme

Nepāla, Kanchenjungas piedzīvojumu ekspedīcija 2021/ novembris

Nenoliedzami, telefons ir piepildīts ar foto un video no Himalajiem, mēģinot iemūžināt tos skatus, kurus nekur citur uz šīs zemes nav iespējas gūt. Taču man personīgi vēl nozīmīgāki bija ceļojumā gūtie IEskati. Nozīmīgs ieskats sevī, savā iekšējā pasaulē, ko iespējoja gan salīdzinoši ilgais laiks bez sakariem, gan soļošana vienatnē, gan atklātās sarunas vakaros. Tikpat nozīmīgs ieskats arī Nepālas un Tibetas autentiskajā kultūrā, ko nodrošina Valda (Sense of Team) konsekventā pieeja izvairīties no tūristiskām vietām un formātiem. Vakarā kopā ar šerpu ģimeni sildīties pie pavarda, turpat notiesāt dienišķo dālbatu un varbūt pat kādu tombu iemalkot - grūti iztēloties vēl intīmāku klātbūtni kalniešu dzīvē.
Ar Valdi kopā kalnos iegūsi pieredzējuša un prātīga pavadoņa klātbūtni, kurš dos gan virzību un pārliecību, gan vietu arī individuālai brīvībai. Rēķinies, ka dzīves komforts būs nozīmīgi mazāks kā ierasts mājās, taču pretī saņemsi autentisku klātbūtni senā, bagātīgā kultūrā.

Arta Bībere

Nepāla, Kanchenjungas piedzīvojumu ekspedīcija 2021/ novembris

Uz Himalajiem/Nepālu primāri devos, lai redzētu un piedzīvotu augstkalnus. Lai saprastu, kā mans ķermenis tajos uzvedīsies. Tā teikt, sevis izpēte. Sekundāri palika Nepāla kā valsts ar savu kultūru, sadzīvi. Ar “Sense of Team” un Valdi ekspedīcijās esmu devusies jau iepriekš. Zināju, kas tiek sagaidīts no manis un ko sagaidīt no vadītāja. Lidojot uz Nepālu, biju noskaņojusies uz pilnīgi citu pasauli un to arī saņēmu. Patiess prieks un paldies Valdim par viņa pieeju – redzēt, sajust īsto Nepālas “garšu”. Ne to, kas noslīpēta, jo paredzēta tūristiem, bet to, kurai īstais “smeķis”. Redzēju Nepālu vietējo acīm. Tas nozīmē sēdēt vakarā pie pavarda un vērot, kā vietējā sieva gatavo tev vakariņas. Mazā ciematā iepazīties ar vietējiem, aprunāties un tikt uzcienātai ar viņu gatavotiem gardumiem, sajūtot, ka tas nāk no sirds. Vai pilnīgi nejauši tikt uz tēju pie vietējā svētā. Pēc tam doties nopietnā trekā, ko noteikti nevar nosaukt par pastaigu kalnos. Treks paņem tavu spēku un enerģiju, bet pretī dod neaprakstāmu skaistumu. Savu mērķi piepildīju un atbalstu saņēmu. Tiku iedrošināta arī pabaudīt kalnos vienatni. Esi tu, kalni, taka un uz takas pazaudēta cepumu paka. Ja vēl saule spīd un ir šokolāde, ko uzgrauzt, ir brīnišķīgi. Paldies kalniem par labvēlību! Milzīgs paldies grupai par Nepālas īsto “smeķi”, treku, atbalstu un dalīšanos ar savu pieredzi, tādējādi bagātinot manu pieredzi. Atbraucot mājās, sajutu, ka manas domas un emocijas ir pozitīvākas. To arī teica cilvēki no malas, ka esmu “restartējusies”. Ja arī Tu gribi “restartēties”, brauc! Valdis pie šī treka nav apstājies, viss turpinās un kalni gaida! Ak, jā, braucot uz Nepālu Tu noteikti iepazīsies un Tev būs lieliski grupas biedri. Man tādi bija. Paldies arī viņiem!

Maija Milbrete

Augsto un Zemo virvju programma 2021

Fast-forward - apmācības zibens ātrumā. 2.5 dienas Augsto un Zemo virvju programmā man deva kodolīgu, sakoncentrētu iespēju izmēģināt sastrādāšanos ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, kuri ar dažādiem mērķiem bija nokļuvuši programmā, un to viegli bija salīdzināt ar dažādām situācijām komandas vadībā darbā. Mēs izveidojām jaunas komandas, iepazinām sev neizprotamo, es iemācījos sarunāties un dzirdēt. Sadzirdēju no biedriem, ka esmu autoritatīva līdere, kurai no cilvēciskām īpašībām trūkst izpratnes par savu lēmumu paskaidrošanu citiem un tas ir tikai viens neliels solis, lai ieinteresētu arī viņus, jo viņi tic manām idejām un mana enerģija dod viņiem iedvesmu un vēlmi strādāt. Ja es būtu apmeklējusi šos kursus jaunā darba pirmajās nedēļās, es būtu ietaupījusi sev veselu gadu turpmāko kļūdu. SOT treneri ir ļoti spēcīgi savā jomā - vadītāju līderības attīstībā un komandas saliedētības apmācību programmās. Sajūtas pēc kursa bija Vieglums un atvieglojums vienlaicīgi, kā arī Visvarēšanas sajūta, Brīvība un ticība saviem turpmākajiem ceļiem.

Annija Baltiņa

Piemontes ekspedīcija 2021

Šī bija pirmā ekspedīcija, kurā piedalījos ar "Sense of Team" un droši varu teikt, ka ne pēdējā.
Visas aktivitātes, kuras bija programmā, es darīju pirmo reizi, kas bija lieliska iespēja pamēģināt no visa pa drusciņai, lai saprastu, kas patīk tieši tev.
Pateicoties šim ceļojumam es iemīlēju via ferratas un klinšu kāpšanu, kaut arī man ir milzu bailes no augstuma, taču jutos droši, jo vadītāji zināja kā parūpēties.
Kāpjot divu dienu pārgājienā kalnos, galvā iešāvās doma, ka nekur citur es nevēlētos būt tajā brīdī, kā tieši tur kalnos un tieši ar tiem cilvēkiem kopā.
Lieliska kompānija, kura sākumā ir sveši cilvēki, bet jau pēc kopā pavadītās nedēļas bija grūti atvadīties.
Kārtīga emociju buķete un labs pozitīvās enerģijas lādiņš, lai ar patiesu smaidu un prieku pēc tam mestos atpakaļ ikdienā.
Paldies "Sense of Team", tiekamies nākamajā piedzīvojumā!

Mariss Mežgals

Piemontes ekspedīcija 2021

Gūtais Piemontes ekspedīcijā ir radījis nepārvaramu plaisu izpratnē pirms un pēc piedzīvotā, par to, kas ir vārda "ceļošana" patiesā definīcija. Tu ievēro ne tikai komandas biedru reakcijas, bet sāc vērot pats sevi. Nepilnvērtīgi būtu definēt šo ekspedīciju kā fizisku piedzīvojumu, jo tajā noteikti atrodas kas tāds, kas Tevi pārsteidz, un fiziski piedzīvotais rada emocionāli pārdzīvoto. Viens mazs, bet spilgts solis tajā, lai mēs kopīgi mācītos būt par labākiem cilvēkiem.

Edvards Dumpis

Piemontes ekspedīcija 2021

Vēlos pateikt lielu paldies “Senes of Team” par neaizmirstamas pieredzes sniegšanu Itālijas kalnu gaisotnē. No paša sākuma iepazīstoties ar programma, tā likās intriģējoša, taču tikai izejot to man radās pilna saprašana, uz ko es biju parakstījies. Aktivitātes ļāva ieskatīties sevī un pārvarēt noteiktas bailes, kuras ikdienas ritmā es pat nemaz neapzinos. Kopējā grupa, kuru Valdis ar Robertu visas nedēļas laikā mērķtiecīgi veidoja, ļāva sajusties brīvi un droši. Pateicoties kam, tas radīja spēcīgu saliedētu atmosfēru, ejot cauri visām aktivitātēm, kā piemēram, via ferratas, nevienā brīdī neradās sajūta, ka es to nevaru, un tas ļāva izbaudīt katru nodarbi maksimāli. Liels paldies!

Karīna Volbeta

Piemontes ekspedīcija 2021

Nozīmīgākās un atziņām pilnākās nodarbes Piemontes 2021 piedzīvojumā man bija upes pārgājiens un via Ferratas. Lielā mērā, izbaudīt šīs abas lietas un pārbaudīt sevi, varēja tieši lielās drošības sajūtas dēļ, ko radīja "Sense of Team" instruktori Roberts un Valdis. Man bija svarīga nesteigšanās, ar kādu varēju doties visam cauri. Atbraucot mājās, gribas, kaut būtu nolekts vēl no kāda ūdenskrituma un uzkāpts vēl bišķīt augstāk klintī! :) Bet tas ir tieši labi, nebija par daudz, bija skaisti un aizraujoši un ļoti gribas VĒL.
Paldies, par sirsnīgajām sarunām gan grupā, gan individuāli. Tieši pirmo dienu drusku neērtie runāšanas uzdevumi palīdzēja ātri iepazīt un iemīļot grupas biedrus.
Piedzīvojums bija lielisks un ceru vēl kādreiz tādā līdzīgā piedalīties! Lai "Sense of Team" viss labi sokas!

Elīna Grāvīte

Adventure Road Trip 2021

Baiļu robežas pārkāpšana, sava fiziskā spēka apzināšanās, un arī sava nespēka atzīšana, tā pieņemšana, mērķa sasniegšana, komforta atrašana pilnīgā diskomfortā, komandas sajūta un būšana šeit un tagad. To īsti nav iespējams sajust vai izdarīt savā ērtajā un paredzamajā ikdienas dzīvē. "Sense of Team" piedzīvojumu brauciens salauza tik daudzas robežas un pavēra daudz plašāku skatu uz sevi un pasauli! Paldies!

Elīna Birša

Adventure Road Trip 2021

Adventure Road Trip 2021 - piedzīvojums vienas nedēļas laikā! ⁣
Ideāla "recepte" darba nogurdinātajiem ar izcilām sastāvdaļām: komanda uz viena viļņa, sportiskas aktivitātes katru, jo katru dienu, kopīgas maltītes, lieliskas sarunas.⁣
Paredzams ir tikai viens - pamosties, izlīst no telts un līdz ar brokastīm saprast, vai diena atļaus ieplānoto maršrutu. Jābūt elastīgiem plānos, jo ritmu kalnos nosaka laika apstākļi, tāpēc lietus jaka mugursomā un prom uz Via ferratām!⁣
Paldies, "Sense of Team" komandai par vērtīgi pavadīto laiku. Bija lieliski!

Ilona Kleina

Adventure Road Trip 2021

Adventure Road Trip nozīmē ĻAUTIES (plūdumam, izaicinājumiem, nezināmajam) UN PIEŅEMT! Tu nekad nevari būt drošs, ka viss notiks pēc plāna, kas tiek izstrādāts max vienu dienu uz priekšu. Viena nedēļa pagāja vēja spārniem, taču sajūta tāda, ka biju prom no ierastā dzīves ritma divas nedēļas – un tas ir tas, kas patīk piedzīvojumos ar "Sense of Team" – ilgāks atvaļinājums sajūtās kā „uz papīra”!
Veiksmīgi!

Jānis Ķīnasts

Solo Kanoe ekspedīcijas programma 2021

Mēs nebraucam pa upi. Mēs braucam ar upi. Tāpat ir ar mūsu dzīvi. Mēs neejam pa to kā pa pastarpinātu un ārpus mums esošu ainavu. Mēs esam mūsu attiecības ar to. Tāpēc arī to vairāk var atrast upes līkumā, nekā debesskrāpī. Dzīve ir mūsu nepastarpinātibā. Un te daba no meža, kas ir ārpus mums, kļūst par putnu balsīm, kas esam mēs paši.

Zane Paula - Pāvula

Sniega būdu programma 2021

Man faktiski vienmēr ir auksti. Ziema? Brrrrrr... tādēļ nakšņošana ārā + mīnus grādos man personīgi izklausījās pēc zinātniskās fantastikas... bet tajā pat laikā ļoti vilinoši. Kā bija? Pats pasākums: tiiiiiiiiik forši!!! Instruktors Valdis dalījās ar praktiskiem ieteikumiem, tādēļ bija gan silti, gan droši, gan noķēru to mūsdienās reti sastopamo rotaļīgumu, rokoties pa sniegu un izmēģinot pašam-savas-mājas arhitekta ampluā. Sajūtas pēc tam: tagad stipri mazāk baidos no aukstuma un esmu teju iemīlējusies ziemā, tā kā atlikušajās 3 sniega pilnajās nedēļās ar entuziasmu metos baudīt dažādus (jaunus) ziemas priekus. Sniega būdu pieredzes dēļ 2021.gadā bija mana labākā ziema kopš bērnības!

Liene Smeltere - Kiece

Sniega būdu programma 2021

Paldies "Sense of Team", par lielisko piedzīvojumu "Sniega Būdas" treniņa programmā.
Jau kuro reizi savā dzīvē pārliecinājos, ka "Jebkas, kas tevi nenogalina, patiešām dara tevi stiprāku".
Paldies par izcilo programmu, lielisko kompāniju, atmosfēru un daudzajiem smaidiem! No sirds izbaudīju ar lielu pozitīvu devu šo pasākumu! Pasākums mani ir iedvesmojis un uzlādējis!
Celsim sniega mājas, iesim kalnos, peldēsim naktīs…. Tversim piedzīvojumus lielās devās…. Jo Katra Šodiena ir Īpaša! Tveram un Baudām!

Liene Viskupaite

Sniega būdu programma 2021

Paldies "Sense of Team" par lielisko nedēļas nogali, kurā tāli bērnības sapņi par nakšņošanu sniega būdā, tika pārvērsti aizraujošā piedzīvojumā. Man patīk piedzīvojumi, jo tie ne tikai ļoti labi palīdz pret ikdienas rutīnu un uzmācīgajām, pa prātu klaiņojošajām domām, bet arī vienmēr sniedz unikālu pieredzi. "Sense of Team" rada drošu vidi, kurā ne tikai apgūt un pielietot kādas jaunas prasmes, bet arī iedrošina pārvarēt bailes, paskatīties uz dzīves izaicinājumiem citā gaismā un, iespējams, kļūst par svarīgu pagrieziena punktu turpmāk dzīvē pieņemtajos lēmumos. Paldies Jums!!!!

Laura Ozoliņa

Augsto un Zemo Virvju programma 2020

Šodien, četras dienas pēc Augsto un Zemo virvju programmas, ir pirmā diena, kad emocijas ir daudzmaz norimušās. Bija ļoooti JAUDĪGI. Tik daudz atziņu no viena pasākuma sen nav bijis. Vēlos, lai viss satricinātais nostājas savās vietās un iegūtās atziņas iedzīvinu dzīvē. Uz pavasara pusi, iespējams, teikšu JĀ Jūsu nākamajam pasākumam.

Arta Platace

Augsto un Zemo Virvju programma 2020

Šī viennozīmīgi ir izcila programma komandām un dziļi iedarbojas arī personīgā līmenī. Šoreiz par personīgo ieguvumu.
Lai arī kas Tu būtu un ko Tu ikdienā vadītu vai radītu, gan jau esi saskāries ar brīdi, kad grūti ieraudzīt izeju no saspīlētām situācijām. ''Jā, mēģinām'' vietā lielākoties redzi ''Nē, tas nav iespējams'', un ir neizsakāma vēlme atmest ar roku visam, ko dari.
Ar mani tā notika, un tieši tad šī programma man bija kā smiltsērkšķu šotiņš, kas atvēra acis un sapurināja.
Tā nebija padomdošana, un arī receptes katrai dzīves situācijai te nesaņēmu. Tā bija, ir un būs viņu (Sense of Team treneru) meistarība un pārējo programmas dalībnieku burvība: izaicināt iedziļināties savā kodolā tā, lai ''samilzušos grūtumus'' varētu aplūkot maķenīt no augšas tiešā un pārnestā nozīmē. Mani izaicināja, sapurināja un iedvesmoja. Vai piedzīvojumu terapija? Ja ļaujas, tad jā :)

P.S. Ja ar augstumu esi atturīgās attiecībās, tad šī programma Tev varētu būt pašā laikā!

Zane Paula Pāvula

Augsto un Zemo Virvju programma 2020

Man par patīkamu pārsteigumu 2 dienu īsā Augsto un Zemo Virvju programma tepat Latvijā bija tik intensīva, noderīga un iedvesmojoša kā teju nedēļu gara piedzīvojumu ekspedīcija ārzemēs. Abi sirsnīgie treneri Valdis un Roberts lieliski parūpējās par mūsu fizisko un emocionālo drošību, kas ātri vien rosināja atklātību un uzticību starp sākotnēji gluži svešiem programmas dalībniekiem, tādā veidā nodrošinot, ka mēs visi izkāpām ārpus savas komforta zonas. Riktīgs piedzīvojums brīvā dabā ar ilgu pēcgaršu!

Māris Resnis

Igaunijas salu jūras kajaku ekspedīcija 2020

Ir daudzas lietas, ko pats māku un vadu savus piedzīvojumus. Šoreiz bija citādāk, jo kajakošana jūrā man ir samērā jauna nodarbe, kaut airi cilāju jau kādus 22 gadus.
Bet ir teiciens: Ja, esi esi gudrākais izstabā, tad tā nav tava izstaba.
Tādēļ arī devos ar šiem Sense of team instruktoriem, jo zināju, ka no viņiem var mācīties un, ka par drošību un mācību vidi tiks domāts labākajā līmenī.
Tā arī bija un kaut gan laika apstākļi bija skarbi un "pa īsto" - tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, lai iemācītos un piedzīvotu TO, pēc kā biju braucis.
Paldies par lielisku instruktoru/vadītāju darbu un iesaku pievienotos ekspedīcijām,programmām, kas mazliet dziļākas un plašākas!

Sintija Grišule/ Dr. Sintijas zobārstniecības prakse

Piemontes ekspedīcija 2020

Braucu jau trešajā "Sense of Team" ekspedīcijā un nespēju beigt priecāties, cik pārdomāti, piepildīti un emocijām bagāti ir šie piedzīvojumi! Pēc šī brauciena ir sajūta,ka ViaFerratas jau ir jāieliek hobiju plauktiņā - pērkam ekipējumu un laižam lielajā dzīvē!! Šie braucieni ir lieliska iespēja pamēğināt kko jaunu, izaicināt sevi uz kko vairāk un baudīt to, ko tev patīk darīt kopā ar cilvēkiem, kam arī tas patīk un galu galā atgriezties mājās par kriksīti labākam nekā aizbrauci!!! Paldies!

Emīls Baltiņš

Piemontes ekspedīcija 2020

Lielisks piedzīvojums ar interesantiem cilvēkiem, fantastiskā vietā. Ir radīta platforma, kurā izbaudīt dzīvi un aizmirst ikdienas rūpes, vismaz es to tā saprotu. Tas rada tādu bērnības dzirksteli, ko bieži noķert nevar. Man ceļot ļoti patīk, bet šis ir labākais veids, ko esmu atradis, tāda jaudīga kustība dabā... Super un paldies!

Elīna Birša/ sertificēta fizioterapeite, klīnika Piramīda

Piemontes ekspedīcija 2020

Itālijas brauciena piedzīvojums man ir devis divejādas sajūtas. Neskatoties uz kalnu upes un Alpu taku mežonīgumu un spēku, nekad iepriekš neesmu sevī jutusi tik lielu iekšējo mieru un pārliecību, ka esmu īstajā vietā un īstajā laikā.
Komandas kompaktais lielums, viena busiņa piepildījumā, uz nedēļu man deva to ğimenes sajūtu, ko vēlējos, ne par daudz, ne par maz.
Jau gatavojoties braucienam neiespringu domās par komandu, jo zināju, ka mani līdzbraucēji būs tieši tie cilvēki, ar kuriem ir paredzēts tikties. Nepiespiests un atvērts kontakts visas nedēļas garumā. Tas arī šo braucienu padarīja tik īpašu un nepieciešamu īstajā laikā!
Paldies.

Santa Šefanovska

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

Man šis Ziemeļportugāles piedzīvojums sākās ar pilnīgu ļaušanos, dodoties tāda veida ekspedīcijā. Neslēpšu, biju satraukusies par daudzām lietām, kuras, atskatoties atpakaļ, bija mazsvarīga. Pēdējā pirmā nakšņošana zem tenta guļammaisā, mazas kalnu baznīciņas pakājē ar fantastisku saullēktu nākamajā rītā. Via ferratas, kad esmu apjukusi par stindzinošām bailēm no augstuma...Valda un komandas atbalsts, kad nesaprotu kāpēc raudu...vai tās ir prieka vai spriedzes radītas asaras. Man izdevās! Kaut gan atceros, ka otrās via ferratas vidusposmu nokāpu tikai klausoties Valda instrukcijās, kur likt kāju un roku. Un tikai pateicoties viņam, man tas izdevās ar + zīmi. Pēdējā pirmā reize...nekad nebiju gatavojusi vakariņas grupai vēlā vakarā, pustumsā,uz trepēm pilsētas centrā...nakšņojusi guļammaisā tās pašas pilsētiņas skatulaukumā...kā mēs to nosaucām "Visu zvaigžņu viesnīcā"...pārgājiens ar peldi aukstā kalnu upē, kajonings, pabūt vietā, kur dzimst pasaulē lielākie vilņi utt. Katra diena man pagāja ar vismaz vienu pēdējo pirmo reizi. Paldies "Sense of Team" par šo fantastisko pieredzi, par drošības sajūtu un nepiespiesto uzmundrinājumu pamēģināt spert soli nedaudz vairāk, tālāk par to rāmi, kurā esam paši sevi ielikuši. Man tas deva atkal sajust dzīves garšu un apziņu, ka katra diena ir tā vērta, lai dzīvotu jaudīgi. Liels paldies mūsu foršajai komandai par atbalstu, pieredzi un nenovērtējamo kopābūšanu!

Ilona Kleina

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

Portugāle paliks atmiņā ar mazo grupu, draudzību, kopību, uzticēto pienākumu savlaicīgi veikšanu, lielo vēju, un noteikti via ferratām, jo sevišķi trešo kāpienu- savu fizisko spēju pārbaudījumu, manu pirmo reizi, kurai viennozīmīgi sekos citas.

Artis Andersons

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

No sākuma domāju, ka tā būs parasta pastaiga kalnos, pirmā nakts bija ļoti vējaina un guļot guļammaisā domāju, ko es te daru.... Bet tad programma mani pārsteidza, jo katra diena bija pilnīgi savādāka. Lielākais ieguvums bija tās superīgās emocijas, dabas skati un atziņa, ka man aktīva atpūta patīk daudz labāk, nekā gulēt pludmalē sauļoties un neko nedarīt. Tā emociju gamma, ko piedzīvoju, bija vienkārši fantastiska ar iespēju pilnībā atslēgt prātu no ārpasaules. Iesaku vismaz reizi pamēģināt doties ar "Sense of Team" ekspedīcijā ...nenožēlosiet!

Anta Praņēviča/ Fontes Vadības Konsultācijas

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2019

Ceļojums kalnos nu jau ir kļuvis par ikgadēju tradīciju. Kad vīrs teica, braucam uz Portugāli ar Sense of Team, nolēmu, ka šim gadam tas varētu lieliski derēt – silts rudens, vidēji augsti kalni, maza grupa – droši vien būs mierīgi, nebūs nekas ekstrēms un nevajadzēs daudz runāties…
Bet tad Lisabonā, gandrīz uzbraucot uz ietves mūs sagaida smaidīgs un enerģisks Valdis. Tikai nepilnu stundu vēlāk katram tiek iedalīta loma, pienākumi, atbildības. Nākamajā dienā arī badijs un vesela kaudze ar pārdomātiem jautājumiem un stāstiem.
Turpmākā nedēļa ir piepildīta ar pārbaudījumiem – vai vari uzkāpt pa vertikālu sienu? Palaist vaļā rokas stāvot uz maza kāpslīša pie klints? Vari uzkāpt pa sienu ar negatīvu leņķi? Vai vari ielēkt kalnu upē? Laisties ar virvi lejā pa klinti? Līst tumšā alā? Tikt augstākajā Portugāles virsotnē?
Tomēr tas viss ir ļoti rūpīgi pārdomātā formātā (fiziski – lai būtu droši, un psiholoģiski – lai sevi nelauztu vairāk kā nepieciešams), atstājot tieši tik daudz vietas improvizācijai, lai būtu piedzīvojuma un nelielas avantūras garša. Pirmo reizi piedzīvoju, ko nozīmē: “Ekstrēmi, bet droši”. Un vēlreiz pārliecinājos, ka cilvēks var sasniegt visu, ja viņam apkārt ir pareizā komanda ar pārdomātu atbalstu.

Kaspars Bērtelsons

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2019

Sajūtas ekspedīcijā un pēc ekspedīcijas.
Portugāle ir ļoti skaista vieta ar skaistiem dabas skatiem un savām tradīcijām. Ekspedīcijas laikā iepazinām gan Portugāles dabu, gan kultūru un tradīcijas.
Bija izcili laika apstākļi un ekspedīcijas grupa. Ekspedīcijā bija iespēja iepazīt jaunus un iedvesmojošus cilvēkus, dzirdēt viņu dzīves uzskatus un vērtības, kas, protams, mani pašu ļoti iedvesmoja.
Ekspedīcijā bija iespēja pastrādāt ar savām bailēm un izmantot vadītāja ieteikto tehniku, kas palīdzēja pārvarēt bailes un sasniegt vēl nebijušas personīgās uzvaras.
Ekspedīcijā pamanīju, ka dažās epizodēs manī radās milzīga enerģija. Daži no grupas dalībniekiem minēja, ka mana milzīgā enerģija ir iedvesmojusi arī viņus, tas radīja pārliecību, ka man ir jāatrod atbildes uz jautājumiem - Kas manī radīja šo enerģiju? Un- kā radīt šādu enerģiju ikdienā?
Šobrīd ikdienā esmu pamanījis, ka ekspedīcijas laikā ir mainījušies mani stereotipi un esmu sācis darīt lietas kuras iepriekš nepatika darīt.
Šobrīd galvenais uzdevums ir strādāt ar sevi, savām reakcijām, interpretācijām.

Margita Zaiceva

Katalonijas ekspedīcija 2019

Es ļoti priecājos, ka ieklausījos sevī un pēdējā brīdī tomēr pieņēmu lēmumu doties pārbaudīt savus spēkus un pārliecību par savām spējām. Un vislielākais prieks ir par to, ka pārliecinājos, ka man piemīt dziņa vienmēr gūt vairāk. Tas ir galvenais - neapstāties un gribēt pārvarēt sevi, savas spējas un savas robežas. Robežas ir tikai tās, ko paši sev "nospraužam" prātā, bet tās nav patiesās robežas - mūsu robežas paplašinās un mēs varam vairāk. Piedzīvojumi, ko piedāvāja Sense of team, palīdzēja man atklāt savas patiesās robežas, kuras patiesībā nemaz nesasniedzu, varbūt nedaudz pietuvinājos, bet šāda tuvināšanās robežām ir fantastisks apliecinājums tam, ka man visa nav gana. Un pat pēc sevis pārvarēšanas, es atkal varu teikt - es gribu vairāk, es iešu atkal un atkal, celšos un kritīšu, bet iešu uz priekšu. Esmu laimīga, ka iepazinu Valdi un Juri, kuri man pavisam neapzināti deva pārliecību par sevi, saviem spēkiem un īsto varēšanu.

Einārs Līdaks

Katalonijas ekspedīcija 2019

Esmu devies Sense of Team ekspedīcijā divreiz, un neuztraucos, ka veidojas atkarība! Šie ceļojumi man nozīmē nebijušas sajūtas, izdevību izdarīt visu, ko spēju, un vēl nedaudz vairāk. Tie man nozīmē spilgtas atmiņas, kuras neizbāl, emocijas kuru radītās sajūtas priecēs gadiem ilgi! Tie snieguši iespējas sasniegt virsotnes, neesot alpīnistam. Tie radījuši atziņu, ka bailes no augstuma var vienkārši izgaist! Tie pārvērtuši lēcienu no baiļpina kritiena mirkļa apzinātā bezsvara brīvības sajūtā! Tie radījuši iespēju izjust kalnu upes straumes, iemācījuši iekļauties krāčainās plūsmās un viegli pārslīdēt akmeņiem. Tie iedrošinājuši iemesties ledainos kalnu ezeros un pārsteiguši - pēc peldes vairs nesalst! Tie stiprina ticību, ka spēju paveikt daudz vairāk, kā pašam šķiet – ne tikai kalnos!
Šie ceļojumi piemēroti visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem - nav jābūt ļoti trenētam vai rūdītam. Galvenais – gribēt, ticēt un darīt!
Vai esi saullēktā redzējis savu ēnu mākonī? Es esmu – turklāt varavīksnes oreolā!

Juris Zalāns/ Benefits

Katalonijas ekspedīcija 2019

Paldies par iespēju piedalīties Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcijā! Tā man noteikti bija vērtīga pieredze, un kas tāds, ko neaizmirsīšu. Manā gadījumā ieguvu ļoti piesātinātu nedēļu, kas mani ielika pilnīgi citā realitātē, kā ierasts. Vērtīgākais, ko redzu no visa brauciena ir tas, ka piedzīvojuma laikā iepazinu sevi daudz labāk. Atklāju citādāku sevi.

Līga Efeja

Norvēģijas ekspedīcija 2018

Aizbraucu uz Norgi, jo citādāk nevarēja būt. Atrāvos piedzīvojumus, dzīvi pilnas plaušas, lielisku kopābūšanas sajūtu un atgriezos patiesāks un laimīgāks cilvēks. Kā pasakās. Rāpāmies un lēcām no klintīm, līdām alās un vietās, ko drīzāk sauktu par spraugām, kāpām un gājām kalnos, snorkelējām jūrā, ķērām Norges skatus un sajūtas vairāk kā 1000km garumā, iemēģinājām sajust upi kajakā un piedzīvot krāces, bliežot lejā ar riverboard. Pieskatījām viens otru, teltojām, garšīgi gatavojām ēst un pateicām ne tikai jauko, bet arī to, ko ir noderīgi dzirdēt. Paldies Sense of Team par lielisku barvedību, Valdim un Jurim par dalīšanos savos un Norges noslēpumos, un ekspedicionistiem par visu, kas bija un būs. Unnnn piedzīvojumi turpinās! Mēe-ē

Arta Platace

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Atvaļinājums. Sen pelnīta un nopelnīta atpūta. Un tad bija 1 nedēļa un piedzīvojums Portugālē. Nedēļa, kad nebija svarīgs laiks, datums, nedēļas diena. Arī darba dienas kļuva par dzīvi un nedaudz par mūžību. Tik garu un piepildītu nedēļu man nebija bijis sen. Un pēc tam ir dzīve pēc šī piedzīvojuma, kad ik dienas jautāju - kas ir mans šīs dienas kalns, kas ir tas, ko darot, pazūd laika nozīme, un BŪT ir tik labi?
Sense of Team un piedzīvojumi iet roku rokā, tāpēc, brīžos, kad piedzīvojumi ir vajadzīgi vairāk kā ēst, ir lieliski būt biedros ar viņiem.
Piedzīvojumu burvība ir tajā - tos grūti pārstāstīt, tie vienkārši jāpiedzīvo pašiem!

Elīna Birša

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Kad ikdienas rutīnas ir par daudz un atvaļinājumam atliek tikai nedēļa laika - Sense of Team Portugāles piedzīvojumu ekspedīcija bija burvīgākā dāvana sev! Klintis ,pārgājieni, daba pārpārēm un izcili sabalansēta fiziskā slodze - ļāva atpūsties par visiem 100%!
Paldies, Sense of Team, par atmiņām ar plato smaidu un braucieniem, kur aktivitātēs sevi iepazīt no jauna un satikt tik pat aizrautīgus līdzbraucējus!

Sandra Sinka/ RUUME arhitekti

Nepālas ekspedīcija 2018

Sense of Team rīkotā piedzīvojumu ekspedīcija Nepālā bija mans pirmais trekinga piedzīvojums kalnos, tā priekš manis bija liela uzdrīkstēšanās un izaicinājums. Droši varu teikt, ka nokļuvu īstajā laikā, īstajā vietā ar īstajiem cilvēkiem. Piedzīvojumu ekspedīcija bija profesionāli saplānota, gatavojāmies laicīgi, tika pievērsta uzmanība atbilstošam ekipējumam, pareizai aklimatizācijai, kā arī veicām iesildošo treku. Tas viss bija ļoti svarīgi un noderīgi, lai veiksmīgi īstenotu iecerēto galveno maršrutu gar Anapurnas masīvu, tas mums izdevās! Tas bija aizraujoši- būt starp baltajām Himalaju virsotnēm, nakšņot teltīs zem zvaigžņotām debesīm un izbaudīt kalnu ciematu vienkāršo dzīvi, kā arī gandarījums neaprakstāms par ik katriem sasniegtajiem augstuma metriem. Šī piedzīvojumu ekspedīcija mani ļoti iedvesmoja un iedrošināja arī turpmāk mesties līdzīgos piedzīvojumo, kā arī izaicināt sevi vairāk ikdienā.
Paldies!

Gunta Indričeva

Nepālas ekspedīcija 2018

Tā bija mana pirmā pieredze ar Sense of Team un Valdi. Uzrunāja koncepts - trekings, maza grupa un izvairīšanās no tūrisma industrijas. Kā raksturotu pasākuma organizāciju - pieredze un atbildība, piedzīvojums un apdomība, efektīva informācijas apmaiņa un uzticamība. Varēja baudīt procesu par visiem 100. Paldies!

Reinis Jansons/ Swedbank Finanšu institūts

Piemontes ekspedīcija 2018

Ir dažādi veidi, kā nedaudz paiet malā no ikdienas – atslēdz darba un arī privāto e-pastu, pieploc dīvānā cerībā aizmirsties TV, ej ārā skriet vai mīt, tomēr tik organiski atslēgties sen nav sanācis, kā Piemontes kalnos, baudot dažādas gana izaicinošas un jaunas nodarbes. Sense of Team ekspedīcija ir kā lielisks restorāns ar plašu un dažādu ēdienkarti. Turklāt ēst visu vai tikai daļu ir tavā ziņā. Un garša ir burvīga ar vēl burvīgāku pēcgaršu.
Paldies Sense of Team komandai par saturīgo pieeju dalībnieku virzīšanai cauri jaunām pieredzēm, lai ne tikai gūtu piedzīvojumu, bet arī iemācītos patstāvīgi veikt šādas disciplīnas, un pat tik vienkāršas un reizē vērīgas lietas, kā vienkārši iedabūt guļammaisu atpakaļ šķietami mazajā maisiņā. Ceru ņemt dalību arī kādā citā ekspedīcijā!

Zita Bindare- Baranova

Katalonijas ekspedīcija 2018

Tas, kas man no Sense of Team ekspedīcijām vislabāk patīk - ka parasti cilvēki var darīt “ekstrēmas” lietas, par kurām filmas skatoties, likās, ka tikai “izredzētie” vai “tie citi” var, kur nu es. Es esmu parasta mamma, sieva, sieviete ne gluži izcilākajā fiziskajā kondīcijā, un dzīvē diez vai pati saorganizētos ar baudu snorkelēt Ziemeļjūrā (kur, izrādās, ir skaisti), laisties pa virvi kanjonā (kas, izrādās, ir priekpilni) vai kāpt ferratās (kas, izrādās, ir iespējami). SOT ekspedīcijas ir par to, ka katrs var piedzīvot sajūtas, kas no malas šķistu neiespējamas.

Ilze Garanča/CAPS!

Piemontes ekspedīcija 2018

Tas nebija tikai par to, kā pārvarēt bailes, lai ienirtu mutuļojošā ūdenī un nebija tikai par to, kā iekļauties kopīgā pulsā, lai sasniegtu kalnu virsotni. Arī ne tikai par to, kā mīt riteņa pedāļus kalnup, lai pēc tam “auļojošo zvēru” savaldītu no kalna lejup. Un arī ne par to kā atrast to vienīgo spraugu klintī, lai tiktu augšup. Visvairāk tas bija par iespēju man tikt klāt MAN PAŠAI… tas kā Sense of Team organizē, ir kas vairāk kā piedzīvojums. Paldies! Meklēšu jūs atkal!:)

Dārta Ansone/ The Latvian Element

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Vai ir vērts doties piedzīvojumu ekspedīcijā ar Sense of Team? Ir vērts, jo atcerēties par ko ir dzīve, ir svarīgi visu laiku. Tie ir jauni iepazīti cilvēki, savu robežu pārvarēšana un savu virsotņu atrašana, atbildības uzņemšanās un kontroles atlaišana. Man šis nāca kā atgādinājums, un visu laiku būšu pateicīga Sense of Team komandai par atgādināšanu. Tas ir ekspedīcijas formāts, un tieši tas ir saturs, kurā cilvēks atrod sevi darām un varam. Visvairāk paliks atmiņā nakts Montesanto ciemā, kā arī mana pirmā pārvarētā negatīvā via ferratas siena.

Kapēc tev būtu jābrauc? Ja gribi sev atgādināt, ko nozīmē mīlēt piedzīvojumu, būt procesā, veidot komandu, dodies ekspedīcijā ar Sense of Team.

Arvīds Barānovs/ Eaglewood Photography

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Kad šķiet, ka Portugālē redzēts ir viss un citos šāda formāta ceļojumos piedzīvots arī jau viss, tad Sense of Team aizved uz Ziemeļportugāli un parāda pavisam citu tās seju, kas brīžiem atgādina Norvēģiju, bet noteikti ne Dienvidu kūrortvalsti un ieved piedzīvojumos, kuros atkal no jauna tiek uzdots sev jautājums “Kāpēc es to daru?!”, atbildot uz kuru un pārvarot grūtības un bailes, rodas pārliecība, ka sasniegts ir nākamais līmenis.

Beāte Saleniece

Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcija 2017

Ja Tu prāto, kad bijusi Tava pēdējā pirmā reize, kad pamēģināji ko jaunu un tā, lai elpa aizraujas - šis būs stāsts Tev. Gribu padalīties ar savu piedzīvojumu un vēl jo vairāk - atklājumu. Pirmo reizi biju daļa no Sense of Team ekspedīcijas. 11 neaizmirstamas dienas Katalonijā, Francijā un Andorā, iekarojot virsotnes, pievarot klinšu sienas, izpētot alu sistēmas, šķeļot Vidusjūras viļņus kajakos, upju krāces hidrospeed, kā arī darot vienkārši trakas lietas kanjoningā. Šis viss ar lielu pievienoto vērtību, uzvarot lielākas un mazākas cīņas sevī, mācoties ne tikai pasniegt, bet arī saņemt palīdzīgu roku.

Artis Tauriņš

Norvēģijas piedzīvojumu ekspedīcija 2016

Pamodos no Arņa modinātāja. Silta sega, mīksts matracis un tas viss sauss. Pēc dažām paššaustīšanas minūtēm, ka nakti tomēr neizdevās pavadīt zem tenta, sapratu, ka vai nu esmu vienīgais, kurš ir pamodies, vai arī pārējie pārliecinoši tēlo, ka joprojām nevainīgi guļ. Izlīdu no migas, lai paskatītos pa logu. Kā tad — zila debess, saule. Izlaistā tenta nakts kaut kur krūtīs ieurbās vēl dziļāk. Labi, liekam jaunu bildi iekšā. Apģērbos un aizgāju pēc malkas. Atverot durvis, ķermeni apņēma dzestrs vējiņš, kas no acīm izslaucīja pēdējās miega paliekas. Salasīju pagales, iekūru krāsni un izgāju laukā izstaipīties. Veiksmīgi, neko nesastiepu.

Arta Bībere

Norvēģijas piedzīvojumu ekspedīcija 2016

Es varu vairāk nekā biju domājusi! Tikai sākumā drošāk ar profesionāli, kas iedrošina, pamāca un kam Tu uzticies.
Varu ielēkt upē no klints, izbaudīt zemūdens pasauli, kaut man ir liela bijība pret milzu ūdeņiem. Iemīlos kalnos atkal un atkal, un izrādās - augstumā manas kājas kļūst ļenganas no burvīgā skaistuma visapkārt, nevis no bailēm. Un tas viss tāpēc, ka Sense of Team treneri mani iedrošināja, pamācīja, atbalstīja un uzslavēja.
Esmu gatava spēles nākamajam līmenim - būt par iedrošinātāju pati sev savā vienatnes ceļojumā. Paldies Sense of Team, tas arī jūsu nopelns!

Rasa Lazdiņa

Plosta demo

Pēc tam, kad kopīgiem spēkiem uzbūvēta „uz-ūdens-dzīvošanas-māja” piecpadsmit cilvēkiem, pēc tam, kad pārdzīvots pavasara negaiss, kas fotogrāfijās pamanījies izdzēst visas krāsas, pēc tam, kad iespaidīgā izmēra „māja” pusnaktī soli pa solim pārnesta pāri Aiviekstes HES, pēc tam, kad lielā sajūsmā nobraukts Spridzēnu HES ūdens kritums, 14 vēl vakar svešie cilvēki pēkšņi kļuvuši par savējiem. Tā vienkārši.

Iveta

Plosta demo

Mēs cēlām, cēlām un uzcēlām; paēdām un salijām, aizpeldējām un pārnesām; gulējām un nojaucām!
Ja patiesi vēlies piedzīvojumu, tad to arī dabūsi!
Ja patiesi kaut ko nevēlies, arī to Tu dabūsi, jo par to tik ļoti daudz domā, ka esi jau izdomājis, kā pārvarēt nevēlamo un pēc tam justies gandarīts! (tas par lietusgāzēm un nevēlēšanos izmirkt 100%)
Es varu daudz un ilgi turēt - postu - kaut vai vēl vienu desmitnieku!
Bailes no nezināmā neļauj aizmigt arī uz plosta.
Gulēšana kā "Siļķes bundžā" ar apziņu, ka laikā apstāties ir to vērts!
Acis krāces izbijās, braucot visi iespiedzās, beigās atkal pasmējās.
Es GRIBU, es VARU, es DARU!
Man patika. Paldies!