atsauksmesSanta Šefanovska

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

Man šis Ziemeļportugāles piedzīvojums sākās ar pilnīgu ļaušanos, dodoties tāda veida ekspedīcijā. Neslēpšu, biju satraukusies par daudzām lietām, kuras, atskatoties atpakaļ, bija mazsvarīga. Pēdējā pirmā nakšņošana zem tenta guļammaisā, mazas kalnu baznīciņas pakājē ar fantastisku saullēktu nākamajā rītā. Via ferratas, kad esmu apjukusi par stindzinošām bailēm no augstuma...Valda un komandas atbalsts, kad nesaprotu kāpēc raudu...vai tās ir prieka vai spriedzes radītas asaras. Man izdevās! Kaut gan atceros, ka otrās via ferratas vidusposmu nokāpu tikai klausoties Valda instrukcijās, kur likt kāju un roku. Un tikai pateicoties viņam, man tas izdevās ar + zīmi. Pēdējā pirmā reize...nekad nebiju gatavojusi vakariņas grupai vēlā vakarā, pustumsā,uz trepēm pilsētas centrā...nakšņojusi guļammaisā tās pašas pilsētiņas skatulaukumā...kā mēs to nosaucām "Visu zvaigžņu viesnīcā"...pārgājiens ar peldi aukstā kalnu upē, kajonings, pabūt vietā, kur dzimst pasaulē lielākie vilņi utt. Katra diena man pagāja ar vismaz vienu pēdējo pirmo reizi. Paldies "Sense of Team" par šo fantastisko pieredzi, par drošības sajūtu un nepiespiesto uzmundrinājumu pamēģināt spert soli nedaudz vairāk, tālāk par to rāmi, kurā esam paši sevi ielikuši. Man tas deva atkal sajust dzīves garšu un apziņu, ka katra diena ir tā vērta, lai dzīvotu jaudīgi. Liels paldies mūsu foršajai komandai par atbalstu, pieredzi un nenovērtējamo kopābūšanu!

Ilona Kleina

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

Portugāle paliks atmiņā ar mazo grupu, draudzību, kopību, uzticēto pienākumu savlaicīgi veikšanu, lielo vēju, un noteikti via ferratām, jo sevišķi trešo kāpienu- savu fizisko spēju pārbaudījumu, manu pirmo reizi, kurai viennozīmīgi sekos citas.

Artis Andersons

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2020

No sākuma domāju, ka tā būs parasta pastaiga kalnos, pirmā nakts bija ļoti vējaina un guļot guļammaisā domāju, ko es te daru.... Bet tad programma mani pārsteidza, jo katra diena bija pilnīgi savādāka. Lielākais ieguvums bija tās superīgās emocijas, dabas skati un atziņa, ka man aktīva atpūta patīk daudz labāk, nekā gulēt pludmalē sauļoties un neko nedarīt. Tā emociju gamma, ko piedzīvoju, bija vienkārši fantastiska ar iespēju pilnībā atslēgt prātu no ārpasaules. Iesaku vismaz reizi pamēģināt doties ar "Sense of Team" ekspedīcijā ...nenožēlosiet!

Anta Praņēviča/ Fontes Vadības Konsultācijas

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2019

Ceļojums kalnos nu jau ir kļuvis par ikgadēju tradīciju. Kad vīrs teica, braucam uz Portugāli ar Sense of Team, nolēmu, ka šim gadam tas varētu lieliski derēt – silts rudens, vidēji augsti kalni, maza grupa – droši vien būs mierīgi, nebūs nekas ekstrēms un nevajadzēs daudz runāties…
Bet tad Lisabonā, gandrīz uzbraucot uz ietves mūs sagaida smaidīgs un enerģisks Valdis. Tikai nepilnu stundu vēlāk katram tiek iedalīta loma, pienākumi, atbildības. Nākamajā dienā arī badijs un vesela kaudze ar pārdomātiem jautājumiem un stāstiem.
Turpmākā nedēļa ir piepildīta ar pārbaudījumiem – vai vari uzkāpt pa vertikālu sienu? Palaist vaļā rokas stāvot uz maza kāpslīša pie klints? Vari uzkāpt pa sienu ar negatīvu leņķi? Vai vari ielēkt kalnu upē? Laisties ar virvi lejā pa klinti? Līst tumšā alā? Tikt augstākajā Portugāles virsotnē?
Tomēr tas viss ir ļoti rūpīgi pārdomātā formātā (fiziski – lai būtu droši, un psiholoģiski – lai sevi nelauztu vairāk kā nepieciešams), atstājot tieši tik daudz vietas improvizācijai, lai būtu piedzīvojuma un nelielas avantūras garša. Pirmo reizi piedzīvoju, ko nozīmē: “Ekstrēmi, bet droši”. Un vēlreiz pārliecinājos, ka cilvēks var sasniegt visu, ja viņam apkārt ir pareizā komanda ar pārdomātu atbalstu.

Kaspars Bērtelsons

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2019

Sajūtas ekspedīcijā un pēc ekspedīcijas.
Portugāle ir ļoti skaista vieta ar skaistiem dabas skatiem un savām tradīcijām. Ekspedīcijas laikā iepazinām gan Portugāles dabu, gan kultūru un tradīcijas.
Bija izcili laika apstākļi un ekspedīcijas grupa. Ekspedīcijā bija iespēja iepazīt jaunus un iedvesmojošus cilvēkus, dzirdēt viņu dzīves uzskatus un vērtības, kas, protams, mani pašu ļoti iedvesmoja.
Ekspedīcijā bija iespēja pastrādāt ar savām bailēm un izmantot vadītāja ieteikto tehniku, kas palīdzēja pārvarēt bailes un sasniegt vēl nebijušas personīgās uzvaras.
Ekspedīcijā pamanīju, ka dažās epizodēs manī radās milzīga enerģija. Daži no grupas dalībniekiem minēja, ka mana milzīgā enerģija ir iedvesmojusi arī viņus, tas radīja pārliecību, ka man ir jāatrod atbildes uz jautājumiem - Kas manī radīja šo enerģiju? Un- kā radīt šādu enerģiju ikdienā?
Šobrīd ikdienā esmu pamanījis, ka ekspedīcijas laikā ir mainījušies mani stereotipi un esmu sācis darīt lietas kuras iepriekš nepatika darīt.
Šobrīd galvenais uzdevums ir strādāt ar sevi, savām reakcijām, interpretācijām.

Margita Zaiceva

Katalonijas ekspedīcija 2019

Es ļoti priecājos, ka ieklausījos sevī un pēdējā brīdī tomēr pieņēmu lēmumu doties pārbaudīt savus spēkus un pārliecību par savām spējām. Un vislielākais prieks ir par to, ka pārliecinājos, ka man piemīt dziņa vienmēr gūt vairāk. Tas ir galvenais - neapstāties un gribēt pārvarēt sevi, savas spējas un savas robežas. Robežas ir tikai tās, ko paši sev "nospraužam" prātā, bet tās nav patiesās robežas - mūsu robežas paplašinās un mēs varam vairāk. Piedzīvojumi, ko piedāvāja Sense of team, palīdzēja man atklāt savas patiesās robežas, kuras patiesībā nemaz nesasniedzu, varbūt nedaudz pietuvinājos, bet šāda tuvināšanās robežām ir fantastisks apliecinājums tam, ka man visa nav gana. Un pat pēc sevis pārvarēšanas, es atkal varu teikt - es gribu vairāk, es iešu atkal un atkal, celšos un kritīšu, bet iešu uz priekšu. Esmu laimīga, ka iepazinu Valdi un Juri, kuri man pavisam neapzināti deva pārliecību par sevi, saviem spēkiem un īsto varēšanu.

Einārs Līdaks

Katalonijas ekspedīcija 2019

Esmu devies Sense of Team ekspedīcijā divreiz, un neuztraucos, ka veidojas atkarība! Šie ceļojumi man nozīmē nebijušas sajūtas, izdevību izdarīt visu, ko spēju, un vēl nedaudz vairāk. Tie man nozīmē spilgtas atmiņas, kuras neizbāl, emocijas kuru radītās sajūtas priecēs gadiem ilgi! Tie snieguši iespējas sasniegt virsotnes, neesot alpīnistam. Tie radījuši atziņu, ka bailes no augstuma var vienkārši izgaist! Tie pārvērtuši lēcienu no baiļpina kritiena mirkļa apzinātā bezsvara brīvības sajūtā! Tie radījuši iespēju izjust kalnu upes straumes, iemācījuši iekļauties krāčainās plūsmās un viegli pārslīdēt akmeņiem. Tie iedrošinājuši iemesties ledainos kalnu ezeros un pārsteiguši - pēc peldes vairs nesalst! Tie stiprina ticību, ka spēju paveikt daudz vairāk, kā pašam šķiet – ne tikai kalnos!
Šie ceļojumi piemēroti visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem - nav jābūt ļoti trenētam vai rūdītam. Galvenais – gribēt, ticēt un darīt!
Vai esi saullēktā redzējis savu ēnu mākonī? Es esmu – turklāt varavīksnes oreolā!

Juris Zalāns/ Benefits

Katalonijas ekspedīcija 2019

Paldies par iespēju piedalīties Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcijā! Tā man noteikti bija vērtīga pieredze, un kas tāds, ko neaizmirsīšu. Manā gadījumā ieguvu ļoti piesātinātu nedēļu, kas mani ielika pilnīgi citā realitātē, kā ierasts. Vērtīgākais, ko redzu no visa brauciena ir tas, ka piedzīvojuma laikā iepazinu sevi daudz labāk. Atklāju citādāku sevi.

Līga Efeja

Norvēģijas ekspedīcija 2018

Aizbraucu uz Norgi, jo citādāk nevarēja būt. Atrāvos piedzīvojumus, dzīvi pilnas plaušas, lielisku kopābūšanas sajūtu un atgriezos patiesāks un laimīgāks cilvēks. Kā pasakās. Rāpāmies un lēcām no klintīm, līdām alās un vietās, ko drīzāk sauktu par spraugām, kāpām un gājām kalnos, snorkelējām jūrā, ķērām Norges skatus un sajūtas vairāk kā 1000km garumā, iemēģinājām sajust upi kajakā un piedzīvot krāces, bliežot lejā ar riverboard. Pieskatījām viens otru, teltojām, garšīgi gatavojām ēst un pateicām ne tikai jauko, bet arī to, ko ir noderīgi dzirdēt. Paldies Sense of Team par lielisku barvedību, Valdim un Jurim par dalīšanos savos un Norges noslēpumos, un ekspedicionistiem par visu, kas bija un būs. Unnnn piedzīvojumi turpinās! Mēe-ē

Arta Platace

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Atvaļinājums. Sen pelnīta un nopelnīta atpūta. Un tad bija 1 nedēļa un piedzīvojums Portugālē. Nedēļa, kad nebija svarīgs laiks, datums, nedēļas diena. Arī darba dienas kļuva par dzīvi un nedaudz par mūžību. Tik garu un piepildītu nedēļu man nebija bijis sen. Un pēc tam ir dzīve pēc šī piedzīvojuma, kad ik dienas jautāju - kas ir mans šīs dienas kalns, kas ir tas, ko darot, pazūd laika nozīme, un BŪT ir tik labi?
Sense of Team un piedzīvojumi iet roku rokā, tāpēc, brīžos, kad piedzīvojumi ir vajadzīgi vairāk kā ēst, ir lieliski būt biedros ar viņiem.
Piedzīvojumu burvība ir tajā - tos grūti pārstāstīt, tie vienkārši jāpiedzīvo pašiem!

Elīna Birša

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Kad ikdienas rutīnas ir par daudz un atvaļinājumam atliek tikai nedēļa laika - Sense of Team Portugāles piedzīvojumu ekspedīcija bija burvīgākā dāvana sev! Klintis ,pārgājieni, daba pārpārēm un izcili sabalansēta fiziskā slodze - ļāva atpūsties par visiem 100%!
Paldies, Sense of Team, par atmiņām ar plato smaidu un braucieniem, kur aktivitātēs sevi iepazīt no jauna un satikt tik pat aizrautīgus līdzbraucējus!

Sandra Sinka/ RUUME arhitekti

Nepālas ekspedīcija 2018

Sense of Team rīkotā piedzīvojumu ekspedīcija Nepālā bija mans pirmais trekinga piedzīvojums kalnos, tā priekš manis bija liela uzdrīkstēšanās un izaicinājums. Droši varu teikt, ka nokļuvu īstajā laikā, īstajā vietā ar īstajiem cilvēkiem. Piedzīvojumu ekspedīcija bija profesionāli saplānota, gatavojāmies laicīgi, tika pievērsta uzmanība atbilstošam ekipējumam, pareizai aklimatizācijai, kā arī veicām iesildošo treku. Tas viss bija ļoti svarīgi un noderīgi, lai veiksmīgi īstenotu iecerēto galveno maršrutu gar Anapurnas masīvu, tas mums izdevās! Tas bija aizraujoši- būt starp baltajām Himalaju virsotnēm, nakšņot teltīs zem zvaigžņotām debesīm un izbaudīt kalnu ciematu vienkāršo dzīvi, kā arī gandarījums neaprakstāms par ik katriem sasniegtajiem augstuma metriem. Šī piedzīvojumu ekspedīcija mani ļoti iedvesmoja un iedrošināja arī turpmāk mesties līdzīgos piedzīvojumo, kā arī izaicināt sevi vairāk ikdienā.
Paldies!

Gunta Indričeva

Nepālas ekspedīcija 2018

Tā bija mana pirmā pieredze ar Sense of Team un Valdi. Uzrunāja koncepts - trekings, maza grupa un izvairīšanās no tūrisma industrijas. Kā raksturotu pasākuma organizāciju - pieredze un atbildība, piedzīvojums un apdomība, efektīva informācijas apmaiņa un uzticamība. Varēja baudīt procesu par visiem 100. Paldies!

Reinis Jansons/ Swedbank Finanšu institūts

Piemontes ekspedīcija 2018

Ir dažādi veidi, kā nedaudz paiet malā no ikdienas – atslēdz darba un arī privāto e-pastu, pieploc dīvānā cerībā aizmirsties TV, ej ārā skriet vai mīt, tomēr tik organiski atslēgties sen nav sanācis, kā Piemontes kalnos, baudot dažādas gana izaicinošas un jaunas nodarbes. Sense of Team ekspedīcija ir kā lielisks restorāns ar plašu un dažādu ēdienkarti. Turklāt ēst visu vai tikai daļu ir tavā ziņā. Un garša ir burvīga ar vēl burvīgāku pēcgaršu.
Paldies Sense of Team komandai par saturīgo pieeju dalībnieku virzīšanai cauri jaunām pieredzēm, lai ne tikai gūtu piedzīvojumu, bet arī iemācītos patstāvīgi veikt šādas disciplīnas, un pat tik vienkāršas un reizē vērīgas lietas, kā vienkārši iedabūt guļammaisu atpakaļ šķietami mazajā maisiņā. Ceru ņemt dalību arī kādā citā ekspedīcijā!

Zita Bindare- Baranova

Katalonijas ekspedīcija 2018

Tas, kas man no Sense of Team ekspedīcijām vislabāk patīk - ka parasti cilvēki var darīt “ekstrēmas” lietas, par kurām filmas skatoties, likās, ka tikai “izredzētie” vai “tie citi” var, kur nu es. Es esmu parasta mamma, sieva, sieviete ne gluži izcilākajā fiziskajā kondīcijā, un dzīvē diez vai pati saorganizētos ar baudu snorkelēt Ziemeļjūrā (kur, izrādās, ir skaisti), laisties pa virvi kanjonā (kas, izrādās, ir priekpilni) vai kāpt ferratās (kas, izrādās, ir iespējami). SOT ekspedīcijas ir par to, ka katrs var piedzīvot sajūtas, kas no malas šķistu neiespējamas.

Ilze Garanča/CAPS!

Piemontes ekspedīcija 2018

Tas nebija tikai par to, kā pārvarēt bailes, lai ienirtu mutuļojošā ūdenī un nebija tikai par to, kā iekļauties kopīgā pulsā, lai sasniegtu kalnu virsotni. Arī ne tikai par to, kā mīt riteņa pedāļus kalnup, lai pēc tam “auļojošo zvēru” savaldītu no kalna lejup. Un arī ne par to kā atrast to vienīgo spraugu klintī, lai tiktu augšup. Visvairāk tas bija par iespēju man tikt klāt MAN PAŠAI… tas kā Sense of Team organizē, ir kas vairāk kā piedzīvojums. Paldies! Meklēšu jūs atkal!:)

Dārta Ansone/ The Latvian Element

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Vai ir vērts doties piedzīvojumu ekspedīcijā ar Sense of Team? Ir vērts, jo atcerēties par ko ir dzīve, ir svarīgi visu laiku. Tie ir jauni iepazīti cilvēki, savu robežu pārvarēšana un savu virsotņu atrašana, atbildības uzņemšanās un kontroles atlaišana. Man šis nāca kā atgādinājums, un visu laiku būšu pateicīga Sense of Team komandai par atgādināšanu. Tas ir ekspedīcijas formāts, un tieši tas ir saturs, kurā cilvēks atrod sevi darām un varam. Visvairāk paliks atmiņā nakts Montesanto ciemā, kā arī mana pirmā pārvarētā negatīvā via ferratas siena.

Kapēc tev būtu jābrauc? Ja gribi sev atgādināt, ko nozīmē mīlēt piedzīvojumu, būt procesā, veidot komandu, dodies ekspedīcijā ar Sense of Team.

Arvīds Barānovs/ Eaglewood Photography

Ziemeļportugāles ekspedīcija 2018

Kad šķiet, ka Portugālē redzēts ir viss un citos šāda formāta ceļojumos piedzīvots arī jau viss, tad Sense of Team aizved uz Ziemeļportugāli un parāda pavisam citu tās seju, kas brīžiem atgādina Norvēģiju, bet noteikti ne Dienvidu kūrortvalsti un ieved piedzīvojumos, kuros atkal no jauna tiek uzdots sev jautājums “Kāpēc es to daru?!”, atbildot uz kuru un pārvarot grūtības un bailes, rodas pārliecība, ka sasniegts ir nākamais līmenis.

Beāte Saleniece

Katalonijas piedzīvojumu ekspedīcija 2017

Ja Tu prāto, kad bijusi Tava pēdējā pirmā reize, kad pamēģināji ko jaunu un tā, lai elpa aizraujas - šis būs stāsts Tev. Gribu padalīties ar savu piedzīvojumu un vēl jo vairāk - atklājumu. Pirmo reizi biju daļa no Sense of Team ekspedīcijas. 11 neaizmirstamas dienas Katalonijā, Francijā un Andorā, iekarojot virsotnes, pievarot klinšu sienas, izpētot alu sistēmas, šķeļot Vidusjūras viļņus kajakos, upju krāces hidrospeed, kā arī darot vienkārši trakas lietas kanjoningā. Šis viss ar lielu pievienoto vērtību, uzvarot lielākas un mazākas cīņas sevī, mācoties ne tikai pasniegt, bet arī saņemt palīdzīgu roku.

Artis Tauriņš

Norvēģijas piedzīvojumu ekspedīcija 2016

Pamodos no Arņa modinātāja. Silta sega, mīksts matracis un tas viss sauss. Pēc dažām paššaustīšanas minūtēm, ka nakti tomēr neizdevās pavadīt zem tenta, sapratu, ka vai nu esmu vienīgais, kurš ir pamodies, vai arī pārējie pārliecinoši tēlo, ka joprojām nevainīgi guļ. Izlīdu no migas, lai paskatītos pa logu. Kā tad — zila debess, saule. Izlaistā tenta nakts kaut kur krūtīs ieurbās vēl dziļāk. Labi, liekam jaunu bildi iekšā. Apģērbos un aizgāju pēc malkas. Atverot durvis, ķermeni apņēma dzestrs vējiņš, kas no acīm izslaucīja pēdējās miega paliekas. Salasīju pagales, iekūru krāsni un izgāju laukā izstaipīties. Veiksmīgi, neko nesastiepu.

Arta Bībere

Norvēģijas piedzīvojumu ekspedīcija 2016

Es varu vairāk nekā biju domājusi! Tikai sākumā drošāk ar profesionāli, kas iedrošina, pamāca un kam Tu uzticies.
Varu ielēkt upē no klints, izbaudīt zemūdens pasauli, kaut man ir liela bijība pret milzu ūdeņiem. Iemīlos kalnos atkal un atkal, un izrādās - augstumā manas kājas kļūst ļenganas no burvīgā skaistuma visapkārt, nevis no bailēm. Un tas viss tāpēc, ka Sense of Team treneri mani iedrošināja, pamācīja, atbalstīja un uzslavēja.
Esmu gatava spēles nākamajam līmenim - būt par iedrošinātāju pati sev savā vienatnes ceļojumā. Paldies Sense of Team, tas arī jūsu nopelns!

Rasa Lazdiņa

Plosta demo

Pēc tam, kad kopīgiem spēkiem uzbūvēta „uz-ūdens-dzīvošanas-māja” piecpadsmit cilvēkiem, pēc tam, kad pārdzīvots pavasara negaiss, kas fotogrāfijās pamanījies izdzēst visas krāsas, pēc tam, kad iespaidīgā izmēra „māja” pusnaktī soli pa solim pārnesta pāri Aiviekstes HES, pēc tam, kad lielā sajūsmā nobraukts Spridzēnu HES ūdens kritums, 14 vēl vakar svešie cilvēki pēkšņi kļuvuši par savējiem. Tā vienkārši.

Iveta

Plosta demo

Mēs cēlām, cēlām un uzcēlām; paēdām un salijām, aizpeldējām un pārnesām; gulējām un nojaucām!
Ja patiesi vēlies piedzīvojumu, tad to arī dabūsi!
Ja patiesi kaut ko nevēlies, arī to Tu dabūsi, jo par to tik ļoti daudz domā, ka esi jau izdomājis, kā pārvarēt nevēlamo un pēc tam justies gandarīts! (tas par lietusgāzēm un nevēlēšanos izmirkt 100%)
Es varu daudz un ilgi turēt - postu - kaut vai vēl vienu desmitnieku!
Bailes no nezināmā neļauj aizmigt arī uz plosta.
Gulēšana kā "Siļķes bundžā" ar apziņu, ka laikā apstāties ir to vērts!
Acis krāces izbijās, braucot visi iespiedzās, beigās atkal pasmējās.
Es GRIBU, es VARU, es DARU!
Man patika. Paldies!