Augsto un Zemo virvju komandas veidošanas programma ir sevišķa, jo tās saturs ir tieši saistīts ar augstumu, uzticību un savu personīgo varēšanas robežu pārskatīšanu. Cilvēka bailes no augstuma ir ieliktas katrā no mums kā dabisks aizsargmehānisms no pārsteidzīgiem lēmumiem un rīcībām.

Šī ir unikāla programma, jo attīstīta komandas dalībnieku personīgo izaugsmi, izmantojot komandas dalībnieku atbalstu un biedra plecu. Starp citu, pat tad, ja Jūsu izvēle ir palikt uz zemes, nevis tiekties debesīs – Jūsu ieguldījums atbalstot, iedrošinot un fiziski drošinot biedrus būs neatsverams.

“Sense of Team” komandas treniņu vadītāji ir ieguvuši instruktoru sertifikāciju profesionālākajā Eiropas virvju skolā Anglijā [www.rcd.co.uk] un brīvajā laikā pārbauda savas personīgās augstuma robežas.

Programmu direktors Valdis Vanags, kabatas tālrunis 29226470

 

Mareks Nemme, CEO TRENTINI interjera dizaina galerija, 2019. gads

Virvju uzticības programma mums bija lielisks veids kā diviem esošiem un vienam jaunam vadītājam, kas tikai drīzumā pievienosies mūsu komandai, iepazīt vienam otra īpašības, stiprās puses un vājības, lūkojoties caur palielināmo stiklu.
Tam, ko viens par otru uzzinājām divās dienās, ikdienas darbā būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi. Un, kas laikam svarīgākais, es personīgi ieguvu lielu pārliecību, ka varu kolēģiem pilnībā uzticēties. Tas pat bija tāds simbolisks mirklis – atmugurisks kritiens no platformas. Kā pēc dažām nedēļām pārjautāja kolēģis – “Vai joprojām esmu uz šī “platformas kritiena uzticības viļņa”?”
Jā, esmu un jūtu, ka tas ir ļoti noturīgs. Ļoti vērtīgi!

 

Ernests Gabrāns, “Mearra Latvia” direktors, 2012. gads

Komandas darbs “Mearra” kolektīvā ir viena no pamatvērtībām. Treniņā šo atziņu var pārbaudīt ne tikai īstenojot izaicinošu projektu, bet arī ar fiziski veicamiem uzdevumiem.
“Sense of Team” augsto – zemo virvju laikā ir iespēja sajust un pārbaudīt savu komandas garu. Uzdevumi ir izaicinoši, kas liek novērtēt savas un komandas spējas “laukumā”. Tā ir vide, kurā tev ir lieliska iespēja uzdot jautājumus sev un komandai, kas ir veiksmīgs pamats turpmākai komandas saliedētībai un attīstībai. Pilsētvides nomaiņa sniedz patīkamu pārmaiņu un uzlādējumu

 

Māris Plūme, “Hauska&Partner” Senior Consultant, Partner, 2009. gads

Daudzveidība ir viena no mūsu konsultantu komandas vērtībām – dažādās pieredzes un personības veido mūsu kopspēku, par kuru gatavs maksāts klients. Kaut allaž esam bijuši saliedēta komanda, tomēr, uzņēmumam strauji attīstoties, arvien būtiskākas kļūst iekšējās lomas un stratēģiski pārdomāta spēku sadale. “Sense of Team” mūs, konsultantus, kuri paši ikdienā cenšas uztaustīt vājākās vietas saiknēs starp cilvēkiem un organizācijām, ar zemo un augsto virvju palīdzību ātri izveda ārpus komforta zonas, tādējādi ļaujot daudz precīzāk identificēt esošās un vēlamās lomas komandā, kā arī palīdzot katram atsevišķi un visiem kopā sasniegt vairāk, nekā spējām iedomāties.

 

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes