Plosta programma ir dzimusi kopā ar “Sense of Team” pieredzi. Pirmā pilotprogramma tika realizēta 2010. gadā un šodien programma ir noslīpēta, lai būtu izaicinoša pat visjaudīgākajām komandām.

Ja Jūsu uzņēmumā biznesa vide ir saistīta ar izaicinājumiem, nepieciešamību pārplānot saplānoto, sasniegt mērķus ar resursiem un apstākļiem, kādi ir te un tagad, tad šis Jums derēs.

Programmas laikā komandas dalībnieki izplānot, apgūt nepieciešamās prasmes un paši uzbūvēt Plostu uz kura gulēt, ēst, kurināt ugunskuru un plūst pa dzīves upi kopā ar kolēģiem.

Programmas esence ir kopējs mērķis, kurā katrs no komandas dalībniekiem piedalās ar savu ieguldījumu, jo uzdevumu pietiek visiem un katrs no tiek ir svarīgs kādā projekta posmā – gan pārtikas plānošana, gan Plosta konstrukcijas radīšana, gan maršruta izlūkošana.
Plosta programma ir projekts ar daudziem nezināmajiem un neparedzamiem apstākļiem, kuru vislabāk raksturo klasikā atziņa – Kopā mēs varam vairāk!

Programmu direktors Valdis Vanags, tel. 29226470

 

 

Sandra Liepa, “L-Ekspresis” personāla direktore, 2013. gads
“Sense of Team” vadītais komandas treniņš Plosts patīkami pārspēja mūsu gaidas un ieceres. Treniņa darbība krietni „izkāpj” no ierasto apmācību, semināru un treniņu rāmja. Mūsu uzņēmuma vadības komandā ir vairāku paaudžu, kultūru un valodu pārstāvji. Treniņa organizatori spēja radīt vidi un nosacījumus, kas bija pieņemami ikvienam mūsu komandā, radot uzticēšanās, komforta un stabilitātes sajūtu. Par ieguldīto naudu saņēmām krietni vairāk kā sagaidījām. Treniņa laikā apguvām pilnīgi jaunas prasmes un guvām kopīgu piedzīvojumu un arī jauku pārdzīvojumu. Tieši tas, kas nepieciešams kopīgam komandas garam, ko, iespējams, citādi nemaz nevar iegūt. Visa treniņa laikā bijām nodrošināti ar nedalītu treneru uzmanību, ļoti augstu pasākuma intensitāti, individuālu pieeju katram dalībniekam, pilnu ekipējumu netradicionālām nodarbēm un absolūtu drošību, sākot no instruktāžas, pilnīgas katra dalībnieka izpratnes līdz drošības vestei, ķiverei un glābšanas laivai.

 

Dmitrijs Grišins, “Digital Mind” Partneris, valdes loceklis, 2015. gads

Komandas attīstības treniņa programma Plosts 24h ir ļoti efektīvs paņēmiens projektu orientētas kompānijas attīstībai. 24 stundu ietvaros ir iespēja nosimulēt ikdienas darbu organizācijā un, kas svarīgi, pašai komandai pamanīt uzlabošanas potenciālu savstarpējā sadarbībā, komunikācijā un lomu sadalījumā. Ļoti lielu pievienotu vērtību saņēmām pēc treniņa, kad iekšienē izrunājām paralēles starp Plosts 24h programmu un “Digital Mind” projektiem.

 

Didzis Piļāns, SIA “Spectre Latvia” ražotnes vadītājs, 2015. gads

Par plosta programmu varu teikt tikai to labāko. “Sense of Team” pieeja man nebija sveša, jo sadarbojamies jau vairākus gadus, taču atzīšos, tikai šoreiz tā pa īstam man notika “klikšķis” kad galvā visu saliku savās vietās. Pēc programmas iekšēji atzinu, ka iegūtās atziņas, emocijas un komandas veidošanas dinamiku komfortablos apstākļos birojā vai pat treniņa organizatoru lauku mājā spēlējot dažādas situāciju spēles, nosimulēt vienkārši nebūtu iespējams. Reāli apstākļi ar īstām lietām, plānošana, fizisks darbs, dažādie pienākumi, izaicinājums, miegs… Jā, tas prasa lielu uzdrīkstēšanos no vadītāja un darbinieku puses, lai šo programmu izvēlētos, taču tas noteikti ir tā vērts! Viennozīmīgi, plosta programmu iesaku katrai komandai, kas ir gatava atzīt savas kļūdas un komandas dalībnieku savstarpējo sadarbību un uzticēšanos pacelt pilnīgi citā dimensijā. 10 no 10 tomātiem!

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes