Ieraudzīt neparasto ierastajā un atklāt ko jaunu par it kā jau sen zināmām lietām – tas ir par Pilsētas ekspedīciju komandas veidošanas programmu, kas tiek realizēta apdzīvotās vietās – Vecrīga, Liepāja, Salacgrīva, Cesvaine, Lubāna un citur. Sajūta, ka pilsētvide Jums neko jaunu nevar dot ir maldīga.

Pilsētas ekspedīcija ir par to, kā mēs spējam izmantot savus dabīgos talantus, lai ar citu, pavisam nezināmu cilvēku palīdzību, atrisinātu dotos uzdevumus. Kā nodzīvot dienu pilsētā un izdarīt visus plānotos darbus, ja no rīta mājās aizmirsts maks un mobilais telefons? Bez tam viss notiek pa īstam un dzīvajā ēterā – Jūsu komunikācija, Jūsu panākumi, Jūsu riski!

Atziņa pēc Pilsētas ekspedīcijas? Vērtīgais mūsu dzīvē nav tehnika un resursi, ko ik dienas lietojam, bet gan cilvēki, ar ko kopā strādājam un apkārtējā vide, kas ir pilna ar izpalīdzīgiem nepazīstamiem cilvēkiem, kurus Jūs spējat iedvesmot un pārliecināt.

Programmu direktors Valdis Vanags, kabatas tālrunis 29226470

 

Pauls Upenieks, “RBSSKALS Serviss” vadītājs, “RBSSKALS” valdes loceklis, 2015. gads

Esam kopā ar “Sense of Team” jau vairākus gadus, neskatoties uz to, Valdis ar savu komandu, ir spējuši nodrošināt uzdevumu daudzveidību, katru reizi tos pielāgojot tā brīža visvairāk nepieciešamajiem uzlabojumiem komandas darbam. Varu visiem rekomendēt sadarboties ar “Sense of Team”, jo vienmēr sagaidīsiet profesionālu pieeju sadarbībai!

 

Jānis Behters, “Enefit” valdes priekšsēdētājs, 2015. gads

“Sense of Team” komanda, otro reizi ar mums sadarbojoties, turpināja pozitīvi pārsteigt. Manuprāt, visbūtiskākā prasme, kas piemīt “Sense of Team” treneriem ir spēja iedziļināties un izprast komandai aktuālās tēmas un tās pareizi uzrunāt.

 

Ingus Augstkalns, “CUBE” un “CubeSystems” uzņēmumu vadītājs, 2012. gads

“Sense of Team” metodes un izpildījums ir tik spēcīgs, ka liek mainīties darba kultūrai.
Tas tiek panākts caur aizraujošu piedzīvojumu, kurā tiek lauzti stereotipi, iegūtas zināšanas un pats galvenais – izpratne.
Šāds treniņš komandai liek apzināties tās sinerģijas spēku, bet katram individuāli savu uzdevumu tajā.
Esmu “Sense of Team” fans, jo gan man personīgi, gan mūsu uzņēmumos, viņu darbs dod rezultātu.

 

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes