Lielo grupu komunikācijas treniņš ir vertikālās integrācijas programma uzņēmumiem, kuru darbinieki ikdienā ir sadalīti dažādos funkcionālajos līmeņos, nodaļās, filiālēs vai starpvalstu birojos. Tas ir piemērots grupām līdz 80 dalībniekiem.

Šīs programmas pamatieguvumi ir starppersonu komunikācijas uzlabošanās un komandas spēka sajūtas apjaušana caur kopīgu emocionālo un praktisko pieredzi komandas sadarbības uzdevumos.

Komandām, kuras meklē īpašu izaicinājumu, piedāvājam Piedzīvojuma programmu. Tā ir dinamiska, uz starpgrupu sadarbību vērsta programma, kurā grupu sekmes tiešā veidā ietekmē kopīgā rezultāta sasniegšanu.

Programmu direktors Krists Ozoliņš, kabatas tālrunis 29932173

Uldis Bērziņš, “Lattelecom” Klientu atbalsta daļas direktors, 2010. gads

“Lattelecom” Klientu atbalsta daļa ir jauna struktūrvienība ar izaicinošiem mērķiem un lieliem plāniem. Komandas veidošanas treniņš palīdzēja saliedēt vadītāju komandu, darbiniekiem iepazīt vienam otru un saprast, ko var prasīt un sagaidīt no kolēģiem.
Pēc pasākuma mūsu 70 cilvēku lielā komanda ir kļuvusi tuvāka, saliedētāka un galvenais – mēs viens otru pazīstam.
“Sense of Team” mums palīdzēja saprast – ka arī tik liela un dažāda komanda var strādāt vienotā mehānismā un būt kā viens vesels – īpaši visiem patika uzdevums ar kosmosa stacijas celšanu – kad visi kopā sasniedzām lielo rezultātu.
Un galvenā atziņa no pasākuma – nav viena pareizā ceļa, kā sasniegt mērķi, galvenais, lai komanda darbojas saskaņoti un vienoti.

Baiba Gulbe, “Fazer maiznīcas” komunikāciju direktore, 2009. gads

Lai sasniegtu mērķi, svarīgākais ir darboties kā vienotai komandai – saprasties, sadarboties un vienam otru atbalstīt. “Fazer Bakeries Baltic” vadības komanda ir trīs Baltijas valstu pārstāvji – esam trīs dažādu kultūru un uzņēmumu “kokteilis”, runājam piecās valodās, saprotamies divās… Mēs visi esam personības un tik dažādi! Paldies “Sense of Team” komandai par gudru sadarbības un komunikācijas treniņa organizāciju un vadību! Varam mēs saprasties un atrisināt šķietami nerisināmus uzdevumus, varam! Un galvenais mēs saprotamies, varam komunicēt par spīti valodas problēmām! Liels paldies par pozitīvo lādiņu!

Andrus Alber, Chairman of Management Board Nasdaq OMX Tallinn, 2009. gads

Day was very well organized. Games and exercises gave real possibility to test international team spirit and cooperation. Exercises were interesting, not “wedding-party style” games that many team building companies suggest. Feedback from exercises and lessons learnt was also cleverly managed. I would recommend them.

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes