Komandas laboratorija ir komandas veidošanas programma funkcionālajām grupām – komandām, kas ikdienā kopīgi pieņem lēmumus, izstrādā sadarbības stratēģijas un pašas tās realizē. Komandas dalībnieki funkcionālās grupās parasti ir personīgi labi pazīstami, ir gatavi uzticēties viens otram un deleģēt funkcijas komandas biedriem.

Lai netraucēti un ar pilnu atdevi varētu nodoties Komandas laboratorijas apstākļiem mēs dodamies prom no pilsētas uz kādu no Latvijas viesu namiem, kur piedāvājam risināt stratēģiskus un sadarbības uzdevumus, analizējot paveikto gan mutiski, gan vizuāli izvērtējot komandas sniegumu.

Programmu direktors Valdis Vanags, kabatas tālrunis 29226470

 

Kerli Gabriloviča, Lattelecom Komercdienesta direktore, 2010. gads

Komandas veidošanas treniņu vērtēju kā rezultatīvu, profesionāli sagatavotu un novadītu. Īpaši pozitīvi vērtējama ir treniņa vadītāju elastīgā pieeja pielāgojot treniņa laikā apmācību saturu konkrētajai situācijai un vajadzībām, jau apmācību laikā veicot nepieciešamās korekcijas. Tika veltīts pietiekams laiks situāciju izspēlēm, pēc tam to izvērtēšanai un analīzei, līdz ar ko visi dalībnieki varēja izdarīt secinājumus un nonākt pie izpratnes par plusiem un mīnusiem komandas darbā. Ļoti labi tika vadīta grupas dinamika, kas arī ir pamats tam, ka rezultāts ir labs.

 

Ansis Egle, AERODIUM – Laimes Tehnoloģija, komunikācijas vadītājs, 2010. gads

AERODIUM kā strauji augošs uzņēmums apzinās, ka veiksmīga uzņēmuma attīstības pamatā ir  komandas darbs, ko nodrošina visi uzņēmuma darbinieki. „Sense of Team” komanda iedvesmoja AERODIUM komandu jauniem izaicinājumiem, kas jāpaveic visiem kopā. Gūtā pieredze labāk palīdzēs izprast komandas darba nozīmi un dos iespēju iepazīties ar AERODIUM Latvijā radīto LAIMES TEHNOLOĢIJU vēl vairāk cilvēkiem visā pasaulē.

 

Sandis Babris, SIA ”Brabantia Latvia” rūpnīcas direktors, 2018. gads

Treneru Valda Vanaga un Roberta Rubeņa vadītajā komandas treniņā piedalījos jau otro gadu. Pārsteidza, cik labi abi treneri sajuta mūsu komandas spējas un pielāgoja uzdevumu saturu un sarežģītības līmeni uz vietas treniņa laikā. Pozitīvi, ka uzdevumi bija atšķirīgi, salīdzinot ar pagājušo gadu. Teorijas nebija ne par maz, ne par daudz – tieši tik, lai veiksmīgi realizētu uzdotos uzdevumus, pilnveidotu komandas sadarbības un katra individuālās prasmes.

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes