The Five Behaviors of a Cohesive Team™ jeb 5B

Sense of Team ir sertificēti Patric Lencioni programmas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ pasniedzēji Latvijā. Šī ir 7 moduļu komandu attīstības programma, kas balstīta uz sociometriskiem mērījumiem individuāli un komandā.

 

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ programma sevī iekļauj P. Lencioni grāmatas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ konceptu un Everything DiSC® komandas un individuālo mērījumu.

 

KOMANDU DISFUNKCIJAS

Patric Lenconi par piecām komandas disfunkcijām:

5 galvenie iemesli, kas traucē veiksmīgai komandas sadarbībai – uzticēšanās trūkums, bailes no konflikta, neiesaistīšanās, atbildības neprasīšana un vienaldzība pret rezultātu.

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ palīdz indivīdiem un organizācijām atklāt to, kas nepieciešams, lai izveidotu patiesi vienotu un efektīvu komandu iespējami ātri, kompetenti un efektīvi.

7 PROGRAMMAS MODUĻI

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ ir spēcīga komandu attīstības un diagnostikas programma, kas sevī ietver 7 secīgus moduļus – programmas intro; sociometrisku mērījumu pirms treniņa; praktisku treniņu  balstoties uz komandas mērījuma datiem; trīs rīcības plāna atbalsta tikšanās un atkārtots treniņš balstoties uz progresa sociometrisko mērījumu.

 

KOMANDAS MĒRĪJUMI

Programmas ietvaros tiek veikti komandas mērījumi ar The Five Behaviors of a Cohesive Team™ un Everything DiSC® metodoloģiju. Mērījumi tiek veikti programmas sākumā, kā arī noslēgumā, lai izvērtētu individuālās un komandas attīstības izmaiņas.

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ ir komandu kultūras mērījuma rīks diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj diagnosticēt produktīvu komandu uzvedību kvalitāti pēc P. Lencioni The Five Behaviors of a Cohesive Team™ koncepta un precīzi izstrādāt attīstības scenārijus.

Everything DiSC® komandas dalībnieku mērījuma rīks individuālajai diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību atšķirīgās uzvedības tendences un izstrādāt individuālās sadarbības stratēģijas.

Programmas ietvaros tiek iegūti sekojoši dati:

– Komandas dalībnieku individuālā atskaite komandas kontekstā (Individual report);
– Komandas kopējā atskaite (Team Report);
– Komandas dalībnieku salīdzinošā atskaite (Comparison Report);
– Progresa atskaite jeb atkārtots mērījums (Progress Report).

 

VAI JŪSU KOMANDA IR GATAVA 5B?

Aizpildot aptaujas anketu būs vieglāk saprast, vai jūsu komanda ir gatava 5B programmai. Anketa pieejama ŠEIT.

 

5B ESENCE

Savstarpēja uzticēšanās, veselīgi konflikti, apņemšanās pildīt lēmumus, atbildības prasīšana no sevis un citiem, fokuss uz kopīgu rezultātu – tie ir vienotas un veiksmīgas komandas uzvedības stūrakmeņi.

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ koncepts palīdz komandai mainīties, strādāt efektīvāk un sasniegt izcilus rezultātus!

Uzzināt vairāk


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes