Mūsu klientu lokā ir gan lieli, gan mazi, vairāk dzirdēti un ne tik daudz dzirdēti uzņēmumi un organizācijas. Tomēr visus mūsu klientus vieno vajadzība uzlabot darbinieku, departamentu vai nodaļu savstarpējo sadarbību, lai sasniegtu rezultātu un gandarījumu par paveikto.

atsauksmes

2022

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2004

2022

Sandra Daubure

PROSUM vadītāja

Lielākie ieguvumi mūsu komandai ir organiskas izpratnes veidošana par sadarbību. Pateicoties "Sense of Team" vadītajām aktivitātēm ir spēja sevi ieraudzīt un uzlabot kā komandu nevis teorētiski, bet praktiski, atklāt savus "aklos caurumus" un gandrīz tūlītēji sakārtot savus klupšanas akmeņus, momentā uzlabot komunikāciju, iekšējo atmosfēru, darba un dzīves produktivitāti. Atgriežamies pie "Sense of Team" jau ceturto gadu, jo tas darbojas. Šo noteikti ieteiktu skalā no 1 līdz 10 - uz 10. Sadarbība ir obligāts priekšnosacījums jebkura uzņēmuma veiksmīgai darbībai.

Marika Avota

"Rīgas Satiksme" Personāla pārvaldības daļas vadītāja

Paldies “Sense of Team” komandai par enerģijas lādiņu un spēju pielāgoties šodienas mainīgajiem apstākļiem! Attīstot vidējā un augstākā līmeņa vadītājus, mūsu kopīgais komandas treniņš bija būtisks solis savstarpējās sadarbības pilnveidē. Tik daudz smaidu un pozitīvu atsauksmju kopīgajās mācībās ir rādītājs, ko mēs kā darba devējs novērtējam visaugstāk. Paldies!
2020

Modris Ozoliņš

Inženieris – ekonomists, MBA, RTU docents

Ar “Sense of Team” RTU Norvēģijas - Latvijas MBA programma “Inovācijas un uzņēmējdarbība sadarbojas jau gadiem. “Sense of Team” uzdevums - iepazīstināt un saliedēt jaunuzņemto maģistra studentu kolektīvu. Pasākumi īstenoti gan telpās, gan ārā. Uzņēmuma treneru darbs vienmēr ir augsti profesionāls, aktivitātes patiesi aizraujošas, izzinošas un saliedējošas. Priecāsimies sadarboties arī turpmāk!

Aigars Rozenbergs

"Pro Via" Direktors

Prieks par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un paskatīties uz kolēģiem kā uz cilvēkiem nevis darbiniekiem. Ļoti patika vadītāja spēja iesaistīt treniņā visus dalībniekus ar sirdi un dvēseli.

Linda Šedlere

"SCHWENK Latvija" valdes locekle, Personāla un administrācijas direktore

"Sense of Team" uzticējām komandas treniņu angļu valodā ar fokusu uz mūsu uzņēmuma vērtībām. Viss process profesionāli novadīts no plānošanas, līdz pat rezultātu saņemšanai. Pats treniņš – dinamisks un pārdomāts. Paldies lieliskajiem treneriem – Robertam, Līnai, Daniēlam un Jurim!
2019

Mareks Nemme

CEO TRENTINI interjera dizaina galerija

Virvju uzticības programma mums bija lielisks veids kā diviem esošiem un vienam jaunam vadītājam, kas tikai drīzumā pievienosies mūsu komandai, iepazīt vienam otra īpašības, stiprās puses un vājības, lūkojoties caur palielināmo stiklu.
Tam, ko viens par otru uzzinājām divās dienās, ikdienas darbā būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi. Un, kas laikam svarīgākais, es personīgi ieguvu lielu pārliecību, ka varu kolēģiem pilnībā uzticēties. Tas pat bija tāds simbolisks mirklis – atmugurisks kritiens no platformas. Kā pēc dažām nedēļām pārjautāja kolēģis – “Vai joprojām esmu uz šī “platformas kritiena uzticības viļņa”?”
Jā, esmu un jūtu, ka tas ir ļoti noturīgs. Ļoti vērtīgi!

Edgars Šneps

Secretary General, Latvia Basketball Association, Board Member, FIBA Europe

Leaving your devices and daily routine behind to immerse yourself into an intensive, focused and authentic training. Exploring yourself, challenging your habits and getting open and unbiased comments from training peers and trainers. Great balance between theory and tasks. Good job Sense of Team. I’ll be back!

Ivars Skrebelis

CEO with Cannelle Bakery

Each of us has the "blind spots", areas in the way we appear to other people that need to be addressed, but we do not know ourselves about. Leadership development program provided by Sense of Team in cooperation with Thomas Bothe have found the way to identify those "blind spots" and then address them during training in a very focused and structured way; you leave the training aware of what you have to work with and trainers will follow through, if you keep up with your personal commitments.

Mariss Mežgals

Member of the management board at LVRTC

Attitude, intensity, special place: those are three qualities which could describe this training. You should be ready to represent a high involvement and focusing not to lag behind trainees, but anyway you will because they work hard to develop you and not to spend just time together!

Zane Grundiņa- Arāja

CEO at Olympic Sports Centre LTD

The key to success in business is to maximize profit with minimal resources. If we talk about resources like money and raw materials, then the principle is clear as blue sky, but when we think about the energy we use to achieve the goal, the principle is not only clear anymore, but it also starts to be hard to use. And how often do we end up the working week with no power? Why it is so?
The focus and main task of managers' growth and development training is to highlight the skills of the manager, whose development becomes more effective not only in their thoughts and deeds, but also helps others to become more effective. Each of the skills we develop is our own choice. The effect of awareness and understanding is invaluable. Thank you for letting me see myself from the edge and lighting up my dark areas. Switch on the light in a dark room helps not only easier to see, but also increases the pace of movement. These skills are lifechanging.

Elīna Eidmane

SIA "Latvijas Pērles" valdes locekle

Mani sajūsmina programma kā tāda. Tā ir pārdomāta un atstrādāta līdz sīkumiem. Ideāls starta komplekts komandām. Disc programma tiešām ļoti vienkāršoti saliek visu pa plauktiņiem, apvienojumā ar fiziskiem pārbaudījumiem, kas, nenoliedzami ir fiziski smagi, spriedzi izraisoši, nervus kutinoši, liek parādīties visām personību šķautnēm, te kaut ko notēlot un noslēpt ir grūti. Man patīk dzīvošanas apstākļi treniņu centrā. Tā ir forša aizbēgšana no superērtajiem, sterilajiem ikdienas apstākļiem, lai baudītu vienkāršību, dabu. Brīnišķīgi melnās keramikas trauki, kafija, pirts 👍 Man patika treneru profesionalitāte. Patika arī strukturētās lekcijas. Ieteiktu tās labā laikā (kāds bija mums) organizēt tomēr svaigā gaisā.
Šie 3 dienu treniņi ļāva labāk iepazīt vienai otru, izprast savas otras stiprās un vājās puses. Iespējams, ka šo 3 dienu laikā mēs labāk iepazināmies kā pāris gadus kopā strādājot.
2018

Ilze Līduma

AS “Latvijas valsts meži” Nekustamo īpašumu pārvalde

"Sense of Team" veidotie komandu treniņi dod ļoti spēcīgu impulsu komandas attīstībā, tās ir pozitīvas emocijas apvienojumā ar noderīgām atziņām dalībniekiem pašiem par sevi un par komandu kopumā. Īsā laikā ar ļoti precīzi izstrādātiem uzdevumiem veidojas atraisīta un draudzīga (droša) atmosfēra, un tieši tādā vidē vislabāk var novērtēt komandas raksturu - piederības sajūtu, mērķtiecību, azartu, dažādās dalībnieku personības un vienlaikus saderīgumu, devumu kopējo mērķu sasniegšanā.
Ļoti novērtēju treneru personīgo attieksmi un patieso ieinteresētību komandas treniņu mērķa sasniegšanā, cik rūpīgi tiek sekots komandas veidošanas un mācību procesam, to pielāgojot un ievirzot vajadzīgajā gultnē, lai akcentētu komandai un dalībniekiem būtisko – gan dotu pārliecību par stiprajām pusēm un vērtībām, gan norādītu uz uzlabojamām jomām.
Patiess gandarījums, ka uzdevums, kas dots, domājot par komandai treniņā sasniedzamajiem mērķiem, noslēgumā izskan kā būtiskākā atziņa par kopējo komandas ieguvumu no pašiem dalībniekiem. Pārdomas par ‘brīdinājumiem’, kas arī sevi pieteica un, kuru risināšana ir vēl jo nozīmīgāka, lai komanda augtu un piepildītu savu potenciālu.

Laila Linde

"Trentini" izpilddirektore

Viens no lieliskākajiem “īsajiem” Komandas sadarbības treniņiem!
Sense of Team vienas dienas programma tika veidota tieši mūsu uzņēmuma vajadzībām. Pirms pasākuma treneri izzināja prioritāros risināmos jautājumus, un treniņš tika tiem attiecīgi pakārtots. Programma bija dinamiska un interesanta, treneri- konstruktīvi un pozitīvi. Vienas dienas laikā iepazinām kolēģus labāk, nekā mēnesi ikdienā strādājot kopā. Nozīmīga treneru atgriezeniskā saikne pēc treniņa. Noteikti iesaku Sense of Team treniņu komandām, kuras vēlas uzlabot komunikācijas efektivitāti, kā arī uzzināt, ar kuriem kolēģiem būtu gana droši doties Kosmosā un no tā arī atgriezties!

Ieva Meiere

"Universitātes Vetfonds" vadītāja

No labā uz izcilo! Šis bija Vetfonda komandas treniņa moto. Sense of Team treneru Krista un Roberta vadībā pavadījām interesantu un vērtīgu dienu – mācoties klausīties un dzirdēt, sadarboties un uzticēties, izzinot un trenējoties, pielietot uzzināto.
Lai arī mūsu komandas pasākums ilga tikai vienu dienu, bija jūtams treneru iepriekš ieguldītais rūpīgais darbs pasākuma sagatavošanā. Pārrunas pēc treniņa un ieteikumi turpmākajam bija vismaz tikpat vērtīgi kā pats treniņš. Tagad ir mūsu pašu ziņā cik no iegūtā ieviest savā darba ikdienā!
Vērtīgs ieguvums katrai komandai, lai veicinātu sadarbību un izaugsmi!

Eva Nolendorfa

SIA ''Brabantia Latvia'' personāla vadītāja

"Brabantia Latvia" komanda kopā ar Sense of Team jau vairākus gadus mērķtiecīgi īsteno ieceres, kas dod lielisku rezultātu komandas saliedēšanai un sadarbībai, mērķu sasniegšanai!
Sense of Team ir uz viļņa - augsta profesionalitāte, orientēšanās uz klientu un iedvesmas avots!
Partneri, kas paceļ ar savu neizsmeļamo pozitīvo enerģijas lādiņu! Dopings komandas gara uzturēšanai!

Sandis Babris

SIA ''Brabantia Latvia'' rūpnīcas direktors

Treneru Valda Vanaga un Roberta Rubeņa vadītajā komandas treniņā piedalījos jau otro gadu. Pārsteidza, cik labi abi treneri sajuta mūsu komandas spējas un pielāgoja uzdevumu saturu un sarežģītības līmeni uz vietas treniņa laikā. Pozitīvi, ka uzdevumi bija atšķirīgi, salīdzinot ar pagājušo gadu. Teorijas nebija ne par maz, ne par daudz – tieši tik, lai veiksmīgi realizētu uzdotos uzdevumus, pilnveidotu komandas sadarbības un katra individuālās prasmes.

Eva Nolendorfa

SIA ''Brabantia Latvia'' personāla vadītāja

Šis treniņš ir lieliska iespēja paskatīties katram komandas dalībniekam uz sevi kā partneri un atbalsta funkciju citam kolēģim un komandai kopumā! Atslēgas vārdi: mācības kā piedzīvojums un pozitīvs izaicinājums! Mēs esam komanda, kam patīk būt kustībā - treneri ļāva caur kustību un aktivitātēm sasniegt uzstādīto apmācību rezultātu, piedzīvot kopējo komandas uzvaru!

Inga Koļegova

Valsts vides dienesta ģenerāldirektore

Jau pirmajā reizē jutām, ka sadarbība ar Sense of Team ir pareizā izvēle. :) Taču turpinājums mums lika pārsteigumā noelsties! Treniņš bija tiiiik jaudīgs, ka tā ietekmi sajutām uzreiz!!! Lai arī ne visu izdarījām tā, kā treneri bija iecerējuši, vienalga – par paveikto paši bijām pārsteigti. Iepriecināja komandas attīstības dinamika savstarpējās uzticēšanas vairošanā un gatavībā strādāt, ko novērtējām gan paši, gan treneri. Tā pa īstam sākām novērtēt analīzes svarīgumu un atgriezeniskās saites dotās iespējas. Šobrīd ir skaidrs, ka ir jāturpina. Neviena komanda par labu vai izcilu komandu nepiedzimst. Par tādu kļūst. Un mūsējā ir ceļā uz visizcilāko rezultātu, jo mums ir profesionāli un patiesi ieinteresēti palīgi – Sense of Team treneri Daniēls un Ilze. Paldies jums abiem par jau sasniegto un cerībā uz arvien jauniem piedzīvojumiem mūsu komandas izaugsmei kopā ar jums!

Gints Konrads

"ERGO Life Insurance SE" Dzīvības un Veselības apdrošināšanas departamentu direktors Baltijā

Manuprāt, idejas pasniegšanas veids bija ļoti pieņemams un saprotams, tēma bija skaidri definēta un nebija nekā lieka. Īsi un strukturēti par galveno. Bija interesanti un varēja redzēt, ka nevienam nav garlaicīgi. Vēl pāris nedēļas pēc apmācībām, cilvēki par tām runāja un galvenie uzsvari bija palikuši atmiņā. Pēc būtības, [programmā] manuprāt, nekas nepietrūka, iespējams, ka būtu vērtīgi atgriezties pie šī jautājuma pēc kāda laika, lai cilvēki varētu dalīties ar savu praktisko pieredzi, kā arī dzirdēt ko vērtīgu no saviem kolēģiem.

Gunta Šmediņa

Head of Department | DNB Service centre

Nedēļas nogale Sense of Team bāzē Madonas novadā ļāva atslēgties no lielpilsētas ātrās kustības un trokšņiem, un fokusēties uz svarīgāko mērķi – atklāt komandā to, kas iepriekš nebijis zināms, iepazīt un saprast kolēģus vairāk, kā arī uzzināt par komandas klupšanas akmeņiem netiešā veidā – caur spēlēm, uzdevumiem un pārbaudījumiem. Treneri ir profesionāli un spēj īstajā brīdī pateikt vai pajautāt to, ko neviens nav gatavs dzirdēt. Tas arī ir lielākais ieguvums, ko paņēmām līdzi un tas veidos paātrinājumu komandas attīstībā, komunikācijā un sadarbībā. Paldies un tiešām iesaku Sense of Team arī Jums!

Anna Butele

"Annvil" vadītāja

Mega Paldies "Sense of team" par reaktīvi kreatīvo pieeju. Ļoti novērtēju, ka programma nebija iestudēta, bet vadījāmies pēc reālās situācijas, elastīgi pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Treniņam piemita skaidra struktūra, bet vienlaikus to bija iespējams adaptēt konkrētam gadījumam, kas palīdz sasniegt efektīvāku rezultātu.
Pasākumam bija izvēlēts veiksmīgs formāts – gaisotne neformāla un brīva, bet tajā pašā laikā ir saglabāts skaidrs pasākuma ietvars, kas, neatkarīgi no situācijas un aktivitāšu veida, ļāva saglabāt fokusu uz mērķi.
Komandas treniņš bija lieliska iespēja caur vienkāršu aktivitāšu prizmu apskatīties uz "Annvil" komandu no malas, iepazīt vairāk vienam otru, rosināt savstarpējo izpratni un iedziļināties katra komandas biedra rīcībā.

Inga Koļegova

"Valsts vides dienests" ģenerāldirektore

Mūsu komanda ir īpaša. Jo citas tādas nav. Mēs ticam, ka spējam vairāk. Bet, lai to sajustu un tam noticētu ikviens no mums, vajag vislabāko palīgu, kurš atradīs tieši mums piemērotus uzdevumus šī brīža komandas spēju robežas atbīdīšanai tālāk. Jo, kad tiksimies nākamreiz, jau spēsim vairāk.
“Sense of Team” treneru ieinteresētība tieši mūsu komandas attīstības vajadzībās, sākot jau no treniņa plānošanas uzsākšanas, spēja aktīvi piedāvāt precīzi mērķētus uzdevumus, tieša un tai pašā laikā saudzīga atgriezeniskā saite, kā arī psiholoģiski drošas vides radīšana ir tas, kas mūsu sadarbību darīja gan mērķtiecīgu, gan vienlaikus patīkamu. Komandā ik pa laikam notiek treniņā izprastā pārnese uz darba dzīvi. Tieši tas, ko vēlējāmies iegūt – īstu ietekmi uz mūsu rīcībām un paradumiem, nevis vienkārši labi pavadītu laiku ārpus kantora telpām! ”Sense of Team” ir vislabākais palīgs mūsu komandai tieši mūsu izaugsmes ceļā!
Iesakām treneriem saglabāt tādu pat dzīvesprieku, optimismu, labestību un patiesu interesi par sastaptajiem cilvēkiem ikvienā sastaptajā komandā! Sirsnīgs paldies! Un paldies Dievam, ka īstajā brīdī saveda mūs kopā!

Māris Dižgalvis

"Inducont" Valdes priekšsēdētājs

Paldies Sense of Team komandai par lieliski noorganizēto BNI Wagner grupas saliedēšanas treniņu. Grupas dalībniekiem bija lieliska iespēja iepazīt pārējos dalībniekus neformālā, izaicinājumiem bagātā gaisotnē. Uzskatu, ka caur šo treniņu sasniedzām uzstādītos mērķus, kurus sākotnēji bijām izvirzījuši kā prioritāti!

Ilze Garanča

saldumu zīmola CAPS! dibinātāja

Cienījamo lasītāj, ja nu esi ticis līdz manai atsauksmei, tad vienīgais, ko varu teikt par šo treniņu - apskaties nākamo datumu, piesakies un brauc, atpakaļ neskatīdamies… ja vien esi ar mieru sevī ieraudzīt to, kur neesi perfekts… Lai veiksmīgi biznesā!
2017

Artūrs Vikmanis

Jysk Baltijas un Baltkrievijas Loģistikas departamenta vadītājs

Jysk loģistikas departamenta atslēgas cilvēku komandai Sense of Team veidotā mācību programma bija noderīga, jo tā ir vienkārša un patiesa. Augsti vērtēju Jūsu vērtības un izvēlēto mācību metodiku.
Vēl patika, ka visai mācību programmai cauri vijās latviskums,vienkāršība un zaļā domāšana. Treneriem un Mācību centram ir jūtama laba aura.

Elīna Eidmane

"Latvijas Pērle" vadītāja

Es šīs divas dienas izbaudīju līdz kaulam. Un priecājos, ka bija iespēja būt kopā ar tik daudziem foršiem, gudriem, viediem, enerģijas pārpilniem cilvēkiem ar degošām acīm.
Izbaudīju to, ka biju ieradusies viena, jo nebija vajadzības ieturēt ierasto, ieturēto uzvedības modeli.
Man patika atklātība un vienotība, kas vienoja mūs katrā uzdevumā, sadzīvē un neformālajās sarunās. Redzēju tik daudzus stiprus un varošus cilvēkus un mēs katrs bijām savādāks, tik dažādi tipāži vienuviet.
Patika kritika, atklāts viedoklis par sevi, man patika aizrādījumi un pretējs viedoklis manējam, tas lika un liek daudz domāt un tas ir fantastiski.
Es daudz domāju šodien. Es domāju par to uzticēšanos un paļaušanos. Es taču pa tām nenormālajām trepēm mūžam nebūtu uzrāpusies, es taču nekad nenolēktu no tās platformas koka galā.... bet es ļāvos. Es domāju par to, cik daudz savā biznesā, darba lietās, ģimenē es ļaujos, ļauju sevi uznest, pagrūst. Maz, bet var taču savādāk... Un te bija spilgts un uzskatāms piemērs, ka var.

Juris Zalāns

"Benefits Latvija" CEO

Gribēju jums pateikt lielu paldies, par nupat kopā pavadītājām 2 dienām "Sense of Team" mācību centrā. Kas no sākuma šķita, kā kārtējais "izklaides pasākums" pārvērtās par negaidītu pārbaudījumu pašam sev. Negaidīju, ka tik īsā laikā pilnīgi sveša cilvēku grupa varētu kļūt tik atklāta, un viens otram iedot tik daudz, kā tika izdarīts. Ieguvu vērtīgas atziņas gan par sevi un saviem "dēmoniem", gan par kopīgu uzticību grupā un to cik daudz var sasniegt tikai divās dienās. Šī noteikti bija pieredze un zināšanas, ko ņemšu līdzi gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Teicami!

Kaspars Bērtelsons

"Brabantia Latvia" projektu vadītājs

Izbrīvēt 2 dienas darba nedēļas vidū bija grūti, taču, pavadot šīs dienas "Sense of Team" profesionāļu vadībā, man kļuva skaidrs, ka tā ir labākā laika investīcija, ko varēju veikt. Treniņa laikā guvu vērtīgas atziņas gan par savi kā vadītāju, gan kā komandas biedru. Izcila investīcija personīgajā un komandas izaugsmē.

Laura Jurevica

"Civinity Latvija" mārketinga vadītāja

Sadarbībā ar "Sense of Team" absolūti kolosāla bija individualizētas programmas izstrāde atbilstoši mūsu uzņēmuma vajadzībām, elastība, piemērošanās mūsu pārmaiņām un pretim nākšana ar dažādiem risinājumiem problēmsituācijās.

Raimonds Zoltners

Ražotnes vadītājs

Pēc komandas treniņa "Jeld-Wen" vadības komanda vairāk iepazina viens otru, ieguva vairāk sapratni viens par otru un drosmi sākt runāt ar kolēģiem par lietām, par ko līdz šim baidījās runāt.
Savukārt es, kā uzņēmuma vadītājs
ieraudzīju potenciālos talantus kolēģu uzvedībā, ko vajadzētu attīstīt un izmantot uzņēmuma izsauksmei.

Mareks Nemme

Uzņēmējs, TRENTINI interjera dizaina galerija

Komandas attīstības treniņš tika pielāgots tieši mūsu komandas darba vides "pudeles kaklu/ bottle neck" situācijām un tika aplūkoti konkrēti case study no mūsu ikdienas darba, tādējādi treniņš likās ļoti relevants un, manuprāt, tieši pateicoties tam, ar stiprāku ietekmi uz katru atsevišķi, jo caur to tika paaugstināta ticamība, ka “tas ir par mani”.

Linda Šedlere

SIA „CEMEX” valdes locekle, personāla un administrācijas direktore

“Sense of Team” uzticējām komandas saliedēšanas uzdevumu organizēšanu un sasniedzām lielisku rezultātu - dalībnieki sniedza pozitīvu novērtējumu, atzina personīgo un grupas ieguvumu. Jau no piedāvājuma sagatavošanas brīža līdz pat uzdevumu izpildei un atgriezeniskās saites sniegšanai “Sense of Team” iedziļinājās mūsu vajadzībās un aktīvi sadarbojās. Iespēju plašais klāsts, optimisms, pieredze un profesionālā pieeja ir “Sense of Team” raksturojošie elementi.

Andris Meirāns

"Latvijas Valsts meži" Pārdošanas un piegādes izpilddirektors

Komandas darbs AS "Latvijas valsts meži" ir vienmēr bijis kā pamatvērtība un, lai veicinātu darbinieku kopēju izpratni un piederību uzņēmuma vērtībām -SADARBĪBA, DRAUDZĪGUMS UN DZĪVESPRIEKS, tiek regulāri organizēti komandas saliedētības treniņi. Sadarbībā ar “Sense of Team” pārdošanas un piegādes komanda treniņos varēja iepazīt katra komandas biedra stiprās un vājās puses, kas ikdienas savstarpējā komunikācijā ir īpaši svarīgi. Efektīvie un daudzpusīgie uzdevumi, kas divu dienu garumā aizpildīja komandas treniņa programmu, ļāva katram saprast cik lielu lomu panākumu gūšanā ieņem komunikācija, sadarbība un ieklausīšanās vienam otrā.
2016

Guna Esenberga

"Exigen Services Latvia" vecākais projektu pārvaldnieks

Mūsu projekta komanda pavadīja pilnu darba dienu kopā ar klienta komandu. "Sense of Team" vingrinājumi ļāva mums gan labāk iepazīt un saprast vienam otru, gan arī lauzt “ledus kārtiņu”, kas ar laiku neizbēgami rodas darba rutīnā. Šis pasākums bija iespēja ieraudzīt vienam otru no citas puses, nekā ikdienā. Treneru dotie vingrinājumi parādīja, kā sadarbībā rodas aizspriedumi, kļūdas un pārpratumi un ka varam tos ietekmēt. Gribu salīdzināt šo pasākumu ar iešanu pirtī, tikai emocionālā līmenī. Paldies treneriem.

Inga Zustrupa

"Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs" galvenā valsts notāra vietniece funkciju jautājumos

"Sense of Team" komandas treniņš Uzņēmumu reģistram bija lieliska un unikāla iespēja ar profesionālu treneru palīdzību paskatīties uz savu komandu spogulī, atklāt daudz jauna un pozitīva par saviem sadarbības partneriem "Exigen Services", bet svarīgākais – gūt pārliecību, ka kopā vienotā komandā mēs varam daudz. Treneru komentāri precīzi, trāpa mērķī, labi izprastas risināmās problēmas

Ilze Berga

"Rāmavas Depkina muiža" valdes priekšēdētāja

No "Sense of Team" komandas treniņa saņēmu to, ko biju gaidījusi. Bija svarīgi komandai restartēties gan fiziski, gan emocionāli. Pateicoties "Sense of Team" pieejai un uzdevumiem varēju skaidri ieraudzīt katra komandas dalībnieka lomu komandā, radīt papildus pievienoto vērtību pakalpojumam un sajust komandas saliedētību

Olga Vītoliņa

"Latvijas valsts meži" atalgojuma vadītāja

Pienesums man – lai arī kādi būtu pieņēmumi, ko es varu paveikt viena, to vienalga ir vieglāk, jautrāk, pilnīgāk (labāks un kvalitatīvāks rezultāts) sasniegt kopā ar citiem. Atziņa man-
komandas balsts ir uzticība un atklātība. Jaunums man – es apgūstu ko jaunu, tikai izejot no “komforta zonas”. Apstiprinājums man – esmu sadarbības kultūras komandas piekritēja.

Mārtiņš Niķis

"MIG Baltic" valdes loceklis

Uzticēt darbu profesionāļiem ir panākumu pamatā! Izvēlējāmies šo ceļu un ne mirkli nenožēlojām, jo no pasākuma ieguvām jeb paplašinājām kā individuālo, tā komandas apziņu. Cenas zīmīti tam nevar piekarināt.

Rūta Martinsone

"McCANN Consulting" projektu vadītāja

"Sense of Team" treniņi trīs dienu laikā spēj sniegt sajūtu, ka esi nokļuvis citā realitātē - kā 2 nedēļu atvaļinājumā. Nav ne rūpju, ne bažu, kas atstātas mājās. Esi tikai Tu ar dažādiem atšķirīgiem cilvēkiem, lai katrs uzzinātu un atklātu ko jaunu. Pārsteidzošākais, ka ikviens uzdevums nesniedz vien banālās atziņas, bet atstāj tiešām noderīgu ietekmi, spējot pozitīvi ietekmēt turpmāko komunikāciju gan darbā, gan ārpus tā. "Sense of Team" saved kopā nesaistītus cilvēkus, kas jau pēc nepilnām 3 dienām izzinājis katra stiprās un vājās puses.

Santa Jirgensone

"McCANN Consulting" Projektu vadītāja asistente

Priecājos par "Krastiņos" pavadīto nedēļas nogali. Lai gan, kopumā ņemot, tās bija tikai 2 dienas, šajā laikā guvu daudz ko vērtīgu - gan atziņas par sevi un apkārtējiem, gan kārtīgi izsmējos un izkustējos. Augstu novērtēju to, cik uzmanīgi, bet tajā pašā laikā neatlaidīgi, Valdis, Kristīne un Jānis ar dažādu veidu uzdevumiem veda treniņa dalībniekus ārā no komforta zonas, liekot apjaust, ka patiesībā sastapšanās ar ko jaunu un nezināmu nes ne tikai bailes no "izgāšanās"; pārvarot sevi, tā var nest arī jaunas zināšanas, pieredzi un gandarījumu par uzdrīkstēšanos.

Zane Eniņa

"Komunikācijas aģentūra/Edelman Affiliate" projektu direktore

"Sense of Team" profesionālā komanda spēja pārsteigt pat rūdītākos skolotājus ar vēl nepieredzētiem un aizraujošiem komandas saliedēšanas uzdevumiem. "Sense of Team" veidotais komandas saliedēšanas treniņš pedagogiem ļāva ne tikai labāk iepazīt sevi, bet arī pavērot kolēģus nestandarta situācijās, tādējādi izprotot viņu vēl neiepazītās personības šķautnes. Noslēgumā skolotāji atzina, ka pateicoties "Sense of Team" praktiskajiem uzdevumiem, viņiem ir izdevies attīstīt un uzlabot spēju savstarpēji uzticēties.
2015

Renārs Jansons

"Cube Systems" izpilddirektors

Esmu noķēris sev nepieciešamo nelielo smadzeņu re-startu. Latvija nav ļoti liela, tāpēc noteikti ar daļu Plosta programmas dalībnieku vēl nāksies tikties. Pozitīvi, ka viens otru jau nedaudz pazīstam un uzticamies- ja kopā varam uzbūvēt plostu, kur dzīvo 14 cilvēki, arī ikdienas biznesā noteikti varēsim uzsākt sadarbību.

Agnija Pugača

RTU IEVF Starptautisko programmu biroja vadītāja

Laikam šodien mēs visi izskatāmies vienādi - ar lielu smaidu uz lūpām un sirdī. Tik pozitīvi uzlādēta jau sen neesmu jutusies. Vakar, mājās braucot sajutu, ka sāp sejas muskuļi no smaidīšanas. Es domāju, ka mums bija vienreizēja kompānija, tieši tāpēc mums viss izdevās tik labi. Paldies par visu un es jūtu, ka mēs vēl visi tiksimies ;)

Jolanta Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Personāla vadītāja

Nākamajā dienā pēc programmas agri no rīta mani darbā sagaidīja pamatīga, problemātiska un ilgtermiņā stratēģiska projekta aizstāvēšana. Man izdevās! Ar tādu kā vieglumu pat, es teiktu. Priekšnieks zinot, kā es „sitos” ar projektu, pēc sēdes jautā: „Jūs visu sanāksmi smaidījāt, kas ir noticis?”. Man atbilde: „Jūs esat kādreiz braucis naktī uz plosta pa Aivieksti?”. Pēc nakts cīņām ar krācēm likās- nekas vairs nav nesasniedzams!

Gatis Olte

Olimpiskais Sporta centrs, Sabiedrisko attiecību vadītājs

Manas šīs dienas pārdomas joprojām ir pie vakardien pārrunātā. Cik bieži mēs "iegrimstam" ap un par sevi, ka vispār nepamanām, kas notiek blakus. Es šeit ne tik daudz par mājām un ģimenēm (ceru un ticu, ka tur tās "nervu stīgas" no otra tomēr "noķeram"), bet tieši par darbu, kolēģiem un paziņām. Ka piemirstam, ka aiz katra kolēģa, partnera vai uzņēmuma tomēr stāv dzīvs cilvēks nevis robots bez sirds.

Marina Vancāne- Grāvīte

"KPMG Baltics" Mārketinga projektu vadītāja

Pasākumu Plosts Misija 24H izbaudīju no viena gala līdz otram un visos aspektos – paldies Sense of Team komandai – Valdim, Jurim un Rudītei! Bija interesanti vērot savu reakciju un mobilizēšanos neierastā vidē, ārpus komforta zonas- uz plosta, ciešā miegā nogulēju pusotru stundu, savukārt nākamajā vakarā, apguļoties savā gultā, bija sajūta, ka šūpojos uz plosta un, aizverot acis, redzēju mezglus, štropes un palīgvirves! Turklāt, papildus fantastiskajai pacilātības sajūtai pēc pasākuma, pamazām sāku saredzēt, ka šis pasākums manī ir uzsācis aizraujošu transformācijas procesu, ļaujot uz sevi un apkārtējiem notikumiem paskatīties no cita skatu punkta.

Pauls Upenieks

“RBSSKALS Serviss” vadītājs, “RBSSKALS” valdes loceklis

Esam kopā ar "Sense of Team" jau vairākus gadus, neskatoties uz to, Valdis ar savu komandu, ir spējuši nodrošināt uzdevumu daudzveidību, katru reizi tos pielāgojot tā brīža visvairāk nepieciešamajiem uzlabojumiem komandas darbam. Varu visiem rekomendēt sadarboties ar "Sense of Team", jo vienmēr sagaidīsiet profesionālu pieeju sadarbībai!

Jānis Osis

AS "Latvijas valsts meži" struktūrvienības LVM Mežsaimniecība, pārdošana un piegādes izpilddirektors

"Sense of Team" veidotais un vadītais vadītāju treniņš mums deva iespēju ieskatīties savā "spoguļattēlā", vienam otru labāk iepazīt un uzskatāmi caur praktiskiem uzdevumiem katram ieraudzīt savas rīcības un personības mijiedarbību virzībā uz komandas kopējo mērķi. Ne vienmēr tas ir patīkami, taču tas rosina pārdomas un pašrefleksiju, kas notekti palīdzēs mums augt kā personībām, vadītājiem un komandai kopumā.

Jānis Behters

"Enefit" valdes priekšsēdētājs

"Sense of Team" komanda, otro reizi ar mums sadarbojoties, turpināja pozitīvi pārsteigt. Manuprāt, visbūtiskākā prasme, kas piemīt "Sense of Team" treneriem ir spēja iedziļināties un izprast komandai aktuālās tēmas un tās pareizi uzrunāt.

Didzis Piļāns

SIA "Spectre Latvia" ražotnes vadītājs

Par plosta programmu varu teikt tikai to labāko. Sense of Team pieeja man nebija sveša, jo sadarbojamies jau vairākus gadus, taču atzīšos, tikai šoreiz tā pa īstam man notika “klikšķis” kad galvā visu saliku savās vietās. Pēc programmas iekšēji atzinu, ka iegūtās atziņas, emocijas un komandas veidošanas dinamiku komfortablos apstākļos birojā vai pat treniņa organizatoru lauku mājā spēlējot dažādas situāciju spēles, nosimulēt vienkārši nebūtu iespējams. Reāli apstākļi ar īstām lietām, plānošana, fizisks darbs, dažādie pienākumi, izaicinājums, miegs... Jā, tas prasa lielu uzdrīkstēšanos no vadītāja un darbinieku puses, lai šo programmu izvēlētos, taču tas noteikti ir tā vērts! Viennozīmīgi, plosta programmu iesaku katrai komandai, kas ir gatava atzīt savas kļūdas un komandas dalībnieku savstarpējo sadarbību un uzticēšanos pacelt pilnīgi citā dimensijā. 10 no 10 tomātiem!

Dmitrijs Grišins

"Digital Mind" Partneris, valdes loceklis

Komandas attīstības treniņa programma Plosts 24h ir ļoti efektīvs paņēmiens projektu orientētas kompānijas attīstībai. 24 stundu ietvaros ir iespēja nosimulēt ikdienas darbu organizācijā un, kas svarīgi, pašai komandai pamanīt uzlabošanas potenciālu savstarpējā sadarbībā, komunikācijā un lomu sadalījumā. Ļoti lielu pievienotu vērtību saņēmām pēc treniņa, kad iekšienē izrunājām paralēles starp Plosts 24h programmu un "Digital Mind" projektiem.
2014

Signe Enkuzena

SIA "DPA" personāla vadītāja

"Sense of Team" darbinieki Krists un Sintija operatīvi un precīzi atsaucās "DPA" komandas vajadzībām. Mūsu sadarbība bija strukturēta, mērķtiecīga un laikā organizēta. Augsti vērtēju "Sense of Team" profesionāļu prasmi novērtēt uzņēmumu, uzdot pareizos jautājumus un pieņemt lēmumus atbilstošu instrumentu un metožu izmantošanai situācijas risināšanai. Mēs guvām pārliecību, ka arī salīdzinoši īsajā laikā (6 stundas), kas bija paredzēts komandas treniņam, iespējams nonākt pie atziņām, lai tagad jau darba vidē stiprinātu komandas attiecības un izmantotu komandas potenciālu nodaļas mērķu sasniegšanai. Pozitīvi vērtēju pēcmācību tikšanos, kuras mērķis bija kopā ar treniņa realizētājiem un nodaļas vadītāju pārrunāt un analizēt treniņā laikā novērotās situācijas, izdarīt secinājumus un pieņemt lēmumus tālākai rīcībai.

Jolanta Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldības personāla vadītāja

Kad visu komandu nostāda uz vienas virves, tad nav laika domāt par virves augstumu, par drošību (kuru ideāli realizēja treneri Roberts un Krists), par karstumu u.c. blakus faktoriem, kuri varētu novirzīt no mērķa sasniegšanas. Iegūtais rezultāts dod gandarījumu, kas atsver procesa sasniegšanas grūtības. Mūsu uzdevums tagad darba dzīvē realizēt iegūtās pārliecības, atziņas, spēku, idejas! Resurss mums ir, tikai jāstrādā pie motivācijas likt to lietā!

Didzis Piļāns

SIA "Spectre Latvia" ražotnes vadītājs

Pasākums, ko veidojām sadarbībā ar "Sense of Team" bija pirmais tāda veida treniņš vidējā līmeņa vadītājiem. Praktiski visiem treniņa dalībniekiem tā bija pirmā šāda veida pieredze dzīvē, kas uz viņiem atstāja paliekošu iespaidu. Treniņš bija par savstarpējo sadarbību, bet, manuprāt, pats lielākais taustāmais ieguvums bija darba grupu prezentācijas, kuras tika veidotas jau pēc pasākuma. Šāda pieeja ļāva izvairīties tikai no “sausā treniņa”, dodot iespēju darbiniekiem nākt ar konkrētiem uzlabojumu priekšlikumiem. Tie tika sagatavoti un prezentēti vadības grupai, veicinot uzlabojumu priekšlikumu kultūras veidošanai uzņēmumā. Prezentācijas negaidīti pārsteidza ar savu dziļumu un kvalitāti! Ļoti novērtēju Sense of Team attieksmi un atbalstu arī pēc treniņa novadīšanas. Detalizēta atgriezeniskā saite un grupu darbu uzraudzība bija ļoti noderīga. No pieredzes – vairums komandu veidošanas treniņu vai apmācību uzņēmumiem sniegtais pakalpojums beidzas ar diplomu izsniegšanu pēdējā treniņu dienā.

"NP Foods" Loģistikas departamenta kolektīvs

Ik dienu mēs satiekamies, bet tik maz viens par otru zinām! Komandas treniņš mums deva iespēju ielūkoties ciešāk savā kolēģī, atrast viņa slēptos resursus, kā arī pārliecināties par stabilām vērtībām kolēģu īpašību kopumā! Esam kļuvuši viens otram saprotamāki! Paldies Sense of Team komandai!

Zane Grundiņa- Arāja

“Olimpiskais sporta centrs” Valdes locekle

Paldies Valdim un Inārai par treniņu. Tas bija izcils un harmonisks sniegums! Varu teikt, ka man personīgi tas sniedza daudz atbildes uz jautājumiem par indivīdu reakcijām un rīcību profesionālajā jomā. Tam visam ir bezdibenīgs dziļums, tik pats vari sev noteikt, cik tālu atļaujies iegremdēties!

Labdarības veikala/fonda "Otrā Elpa" komanda

Divās dienās Otrās Elpas komanda ieguva to, ko parastā ritmā cerētu sasniegt labi, ja četros mēnešos. Atradām to, ko meklējām un tagad kopā virzāmies uz konkrētu mērķi.
Caur spēļu elementiem atklājām labākus veidus savstarpējai sadarbībai, ārējo un iekšējo procesu vadībai. Mēs ieguvām labas un spēcīgas komandas sajūtu!
Cepuri nost spēļu/darba vadītājiem Inārai un Rinaldam par ieinteresētību, gudrību, pacietību un atbalstu!
2013

Armine Movsisjana

SIA "KPMG Baltics" Partnere, revīzijas nodaļas vadītāja

Komandas darbs ir viena no mūsu uzņēmuma pamatvērtībām, jo mēs uzskatām ka enerģiska un savstarpēji saliedēta profesionāļu komanda ir viens no galvenajiem nosacījumiem sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu mūsu klientiem. Uzskatu ka Sense of Team organizētais 2 dienu komandas treniņš noteikti bija liels ieguvums mūsu vadības komandai un ieguldījums mūsu turpmākajā darbībā. Pasākuma organizētāji (īpašais paldies Robertam Rubenim!) palīdzēja mums visiem izpausties un iedziļināties aktuālākajos komandas darba jautājumus, kā arī iedvesmoja uz jaunajiem panākumiem un idejām. Atgriežoties Krastiņiem, kur vasaras sākumā no pirmajiem mirkļiem dabas skaistums noskaņoja mūs radoši domāt, mēs sākām vēl nedaudz vairāk apbrīnot, cienīt un atbalstīt viens otru – tātad, pasākuma mērķis tika sasniegts!

Raimonds Henks

“Ramirent” pārdošanas vadītājs

Man ļoti patika, ka netika uzspiests kaut kāds konkrēts viedoklis. Atkarībā no aktivitātēm, cilvēki paši izdarīja secinājumus. Pārdevējiem nācās meklēt risinājumus nestandarta situācijās - labs domāšanas treniņš. Bija vairāki gadījumi, kad darbinieki konstatēja - viņi var vairāk (komunicēt, paveikt, novērtēt objektīvi situāciju) nekā to dara ikdienā. Šādi treniņi pārdevējiem, kuriem pēc dabas patīk komunicēt māca arī klausīties, rūpīgi uztvert informāciju, kas viņiem ir apkārt. Lietderīgi to izmantot.

Andžela Sabeckienė

"Metlife Amplico" Training director Baltics

It was really a strong day for all participants... day, which increased our feeling of being a team, brought better understanding of each other, the day, which made a difference....May be not for everybody, may be not fully or finally, but anyway it changed the usual way of our thinking, point of view, mood and feelings. It was a lot of practical activities, all the day was about active participation: doing, thinking, communicating, being involved, feeling different feelings and getting different insights. All this experience was useful to increase our self awareness and understanding of others. Team exercises and different tasks made people more involved and responsible for the result; also increased their willingness to help each other in order to win, as a team. I really appreciate Sense of Team (Ināra, Nils, Rinalds and Rudite) for their job done, for their Professional approach and for the way, how they perform. Especially big thank you to Ināra, for her special skills to listen and understand others, what in my opinion, really helped to get very thoughtful training.

Renārs Jansons

“Cube Systems” izpilddirektors

“Sense of Team” komandas treniņš palīdzēja “Cube Systems” komandai iepazīt kolēģu personīgās īpašības un ļāva paskatīties uz sevi no malas, kā arī sniedz emocionālu "restartu".

Māris Miezītis

AS "Digital Mind" grupas vadītājs

Savstarpēji nepazīstami dažādu līmeņu vadītāji, neapdzīvots un iepriekš nesagatavots koks lietainā dienā, iepriekšējās zināšanas par virvēm tuvu nullei, bet rezultāts ir sasniegts. Sasniegts pašu spēkiem. Gandarījums - milzīgs. Pateicoties programmas vadītājiem ne reizi nejutu nedrošību kokā. Zināšanu bāze, kuru vadītāji nodeva sagatavošanās posmā, bija pietiekamā apjomā, lai es brīvi pavadītu kokā 24h. Noteikti iesaku šo programmu, lai pārbaudītu savas spējas sastrādāties ar citiem, darboties 3- 4 stāvu mājas augstumā, esot nodrošinātam ar virvēm, kuras sējuši citi, uzticētos pārējo lēmumiem un mezgliem, kā arī iespējams pārvarētu bailes no augstuma.

Zane Grundiņa- Arāja

“Olimpiskais sporta centrs” Valdes locekle

Viens otru mēs satiekam tad, kad ir īstais brīdis. Par "Sense of Team" uzzināju no sadarbības partnera un mani iedvesmoja stāstītais un sajūsma, kas staroja no stāstītāja. Es noticēju un uzaicināju Valdi Vanagu uz sarunu. Tas bija vienkāršākais.
Jautrākais sākās brīdī, kad man, kā uzņēmuma vadītājai, bija jāiedvesmo komanda apmācībai trīs posmos, jāsaplāno datumi un jānodrošina 100% dalība tajos. Valda Vanaga un Rinalda Rudzīša atbalsts visos posmos bija ļoti nozīmīgs un izšķirošs, jo palīdzēja saprast – kamdēļ mums tas ir svarīgi.
Vēlāk izvērtējot visus trīs moduļus, "Olimpiskā sporta centra" komanda guva apliecinājumu tam, ka komandā ir spēks. Nav es, tu, viņi, bet ir – mēs. Izstrādātās piecas OSC vērtības to spilgti apliecina. Manuprāt, šīs vērtības ir kā stūrakmeņi mūsu katra darbā, jo, lai sasniegtu kvalitatīvu darba rezultātu, mums jābūt godīgai un atklātai saskarsmei vienam ar otru, kas vainagotos ar efektīvu darba procesa plānošanu un realizēšanu, tādējādi katrs savu darba pienākumu izpildē justos nozīmīgs un svarīgs, būdams daļa no komandas.
Visi trīs moduļi, īpaši pēdējais, ļoti labi parādīja, cik liela ir katra cilvēka loma, un kā katra indivīda darbs ietekmē pārējās komandas darba rezultātu un sajūtas! Tagad ir skaidri saprotami mērķi, uz ko tiekties un metodes kā papildināt zināšanas.
Kolēģi, viens otru papildinādami, atzīst – mēs ieraudzījām sevi citādās situācijās un jaunā gaismā, ar neaizmiglotām acīm, kas būtiski mainīja savstarpējās attiecības un, iespējams, pat sadrupināja uzceltos cietokšņus.
Izvērtējot ceļu, ko esam nogājuši kopā, ar stingru pārliecību un sajūsmu varu teikt katram, kam vien tas konkrētajā brīdī būs svarīgi, – "Sense of Team" ar savu darbu dod spēku un pārliecību ikvienai komandai, kas ir gatava to pieņemt. Mēs bijām un sakām lielu paldies!

Renārs Jansons

"Cube Systems" izpilddirektors

"Sense of Team" komandas treniņš palīdzēja "Cube Systems" komandai iepazīt kolēģu personīgās īpašības un ļāva paskatīties uz sevi no malas, kā arī sniedz emocionālu "restartu".

Anda Miklāva

“Krāsu Serviss” mārketinga vadītāja

Jau otro gadu pārliecināmies, ka komandas treniņa programma mums ir iedevusi pārliecību par komandas saliedētību un to, ka tikai kopā spējam vadīt šo kuģi, ko sauc par uzņēmumu. Katram bija iespējas sevi pierādīt dažādos pārbaudījumos, analizējot savu un komandas rīcību, kā arī izvērtēt savas spējas.
Paldies, Sense of Team komandai par ieguldīto darbu, lai pasākumu veiksmīgi varētu novadīt divās valodās. Mūsu Baltkrievu kolēģi izsaka lielu atzinību par profesionālo darbu!
Mēs zinām visu par krāsām un mēs esam PAR KRĀSĀM! Mēs cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un galvenais – pret vienaldzību! Mēs esam komanda, kas zina un tic tam, ko darām!

Agris Bitāns

ZAB „Eversheds Bitāns” Vadošais partneris

(...) SIA „Sense of Team” pakalpojumus sniedza profesionāli, kvalitatīvi un laicīgi. Bija iespējams novērtēt, ka treneri ir kompetenti uzņēmumu komandas dalībnieku novērtēšanas, komandas veidošanas un attīstīšanas jautājumos, kā arī izprot mūsu biroja darbības specifiku. Gan treneru piedāvātā darbinieku novērtēšanas metode, gan praktiskie uzdevumi šķita atbilstoši treniņa mērķu sasniegšanai un biroja darba specifikai. Treniņš tika vadīts profesionāli, kontrolējot diskusijas, kā arī veicinot to, ka viedokli izsaka un iniciatīvu uzņemas ikdienā pasīvāki darbinieki. (...)

Jolanta Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldības personāla vadītāja

Jēkabpils pilsētas pašvaldības administrācijas darbinieki ikdienā veic atšķirīgus pienākumus un pilda atšķirīgas funkcijas, taču ar vienotu mērķi. Lai veiksmīgi sasniegtu kopējo mērķi, neiztikt bez sadarbības ar kolēģiem, un svarīgākais ir darboties kā vienotai komandai. Paldies “Sense of Team” treneriem Robertam un Kristam par iespēju un teicamu rezultātu, ieraudzīt vienam otru ne tikai kā profesionālu kolēģi, bet arī cilvēku ar stiprām un nestiprām pusēm. Šis treniņš deva iespēju apzināt katra dalībnieka personīgās iespējas. Ceru, ka mēs sadarbību ar “Sense of Team” turpināsim!

Sandra Liepa

Sandra Liepa, “L-Ekspresis” personāla direktore

Sense of team vadītais komandas treniņš Plosts patīkami pārspēja mūsu gaidas un ieceres. Treniņa darbība krietni „izkāpj” no ierasto apmācību, semināru un treniņu rāmja. Mūsu uzņēmuma vadības komandā ir vairāku paaudžu, kultūru un valodu pārstāvji. Treniņa organizatori spēja radīt vidi un nosacījumus, kas bija pieņemami ikvienam mūsu komandā, radot uzticēšanās, komforta un stabilitātes sajūtu. Par ieguldīto naudu saņēmām krietni vairāk kā sagaidījām. Treniņa laikā apguvām pilnīgi jaunas prasmes un guvām kopīgu piedzīvojumu un arī jauku pārdzīvojumu. Tieši tas, kas nepieciešams kopīgam komandas garam, ko, iespējams, citādi nemaz nevar iegūt. Visa treniņa laikā bijām nodrošināti ar nedalītu treneru uzmanību, ļoti augstu pasākuma intensitāti, individuālu pieeju katram dalībniekam, pilnu ekipējumu netradicionālām nodarbēm un absolūtu drošību, sākot no instruktāžas, pilnīgas katra dalībnieka izpratnes līdz drošības vestei, ķiverei un glābšanas laivai.

Inga Ērgle

SIA "Electrolux Latvia LTD" zīmolvedības un tirgvedības vadītāja Baltijas valstīs

Es ieguvu unikālu pieredzi un piedzīvojumu/pārdzīvojumu/atklāsmi par sevi un to, cik dažādi var būt vadītāji, vadītāju tipi un, inetersantākais, ka rezultāti tiek sasniegti visos uzņēmumos. Es tiešām ieraudzīju sevi no malas. Tā sajūta ir unikāla, ka tik tiešām es varu tik daudz lietas mainīt, ietekmēt, uzlabot un arī cilvēkus iedvesmot. Un pats foršākais ir tas, ka man tagad ir jauni pieredzējuši vadītāji draugi, kam vienmēr varu pajautāt: "Klausies, kā tu risinātu šo jautājumu?" IDEĀLI!

Zane Grundiņa-Arāja

SIA „Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle

Treniņa gaitā treneri aicināja domāt par daudzām lietām, analizēt, vērtēt un sajust. Viss process bija piedzīvojums, kas piepildīja mani un ļāva uzkrāt pieredzi, ko ikdienišķās situācijās grūti "noķert". Visnoderīgākā daļa bija teorijas savienošana ar praksi, kur uzskatāma darbība vai rīcība tika ielikta konkrētos rāmjos, kas man ļāva viegli uztvert un saprast informāciju. Ir lietas, kuras mēs darām neprasot – kāpēc? Pēc treniņa saprotu, cik svarīgs ir šis jautājums, lai izprastu sevi kā cilvēku un kā vadītāju. Ikviens vadītājs, kam ir svarīgs miers sevī un pārliecība, par to, ka "daru pareizi", atradīs un iegūs no šī treniņa tik daudz, cik pats tajā ieguldīs. Es ieguldīju sevi visu, iegūstot pretī divtik, pat vairāk. Atskatoties, jautāju – vai bija vērts? Bija un darītu to atkal, vien jāatceras, ka ir jābūt gataviem to pieņemt un rīkoties!

Aleksis Geske

SIA "Cube Systems"

Jums ir visiedarbīgākā un efektīvākā vadītāju pilnveidošanas programma ko līdz šim ir nācies piedzīvot

Ernests Gabrāns

"Wunderkraut Latvia" vadītājs

Lieliska iespēja izrauties no savas ikdienas, lai gūtu daudzpusīgu "spērienu" turpmākai virzībai sev un darbam ko dari.

Gvido Liepiņš

“MTG Latvija” personāla vadītājs

Tikai viena diena, kas ļāva esošos kolēģus ieraudzīt daudz savādākā gaismā un saprast, ka iepriekš uzceltās barjeras vai pārpratumi ir viegli pārvarami.
Tikai viena diena, kas ļāva saprast, ka ir diezgan liels bariņš cilvēku uz kuriem darbā vari paļauties, kuri ir radoši, kuri ir enerģiski.
Tikai viena diena, kas dod uzrāvienu un atstāj paliekošu pozitīvu iespaidu ilgākam kopdarbības laikam.

Inga Ērgle

“Electrolux” zīmolvedības un tirgvedības vadītāja Baltijas valstīs

Uzskatām projektu „Plosts” par vienu no šī brīža veiksmīgākajiem komandas dalībnieku personāla kompetenču apsekošanas produktiem tirgū, kas gan uzņēmuma vadībai, gan komandas spēlētājiem pašiem dod iespēju pozitīvā un drošā vidē izvērtēt savas un kolēģu sadarbības prasmes, jo īpaši izceļot tās ārpus ikdienas komforta zonas.

Dmitrijs Grišins

"Digital Mind" Partneris, valdes loceklis

Katra uzņēmuma pamatvērtība ir saliedēts un uz mērķiem orientēts kolektīvs. Tāpēc "Sense of Team" komandas veidošanas treniņš ļāva "Digital Mind" kolektīvam izjust īsteno komandas garu, apvienoties, strādāt kā vienam veselam, sasniegt kopīgus mērķus un veidot savstarpējo cieņu. Mēs labāk iepazinām viens otru, apguvām kā jāstrādā komandā un jāieklausās komandas biedros neierastos apstākļos, kā arī iziet ārpus savas komforta zonas, kas ļāva mums ieraudzīt vienam otru pavisam citādākā veidolā nekā ikdienā un iemācīja uzticēties.
Sajūtas kopumā bija lieliskas, lai arī nogurums uz beigām jau bija manāms, taču pavadītā diena paliks atmiņā uz ilgu laiku. Katrs no mums atgriezās ierastajā ikdienas biroja dzīvē ar jauniem spēkiem un enerģiju!
Pasākuma mērķis – savstarpēja iepazīšanās, kolektīva vienotība un sadarbība – tika sasniegts!
Esam gandarīti un pateicīgi visai "Sense of Team" komandai par lieliski organizētu pasākumu un profesionālu pieeju katrai komandai atsevišķi.
2012

Ingus Augstkalns

“CUBE” un “CubeSystems” uzņēmumu vadītājs

"Sense of Team" metodes un izpildījums ir tik spēcīgs, ka liek mainīties darba kultūrai.
Tas tiek panākts caur aizraujošu piedzīvojumu, kurā tiek lauzti stereotipi, iegūtas zināšanas un pats galvenais - izpratne.
Šāds treniņš komandai liek apzināties tās sinerģijas spēku, bet katram individuāli savu uzdevumu tajā.
Esmu "Sense of Team" fans, jo gan man personīgi, gan mūsu uzņēmumos, viņu darbs dod rezultātu.

Ilmārs Lipskis

“Papyrus” valdes loceklis

Šī noteikti bija jauna pozitīva pieredze mūsu mazajai komandai! Trīs dienās „Krastiņu” mājās mēs viens par otru uzzinājām daudz vairāk kā pēdējos trīs kopīgā darba dunā pavadītajos gados. Pateicoties pārdomātajiem uzdevumiem un viedokļu apmaiņām aplī, katram bija iespēja paskatīties uz sevi nedaudz savādākā gaismā, mācēt ieklausīties kolēģa viedoklī un saprast cik mēs katrs esam atšķirīgi – tas, kas vienam liekas vienkāršs un pašsaprotams, ne vienmēr nozīmēs to pašu otram. Pēc komandas treniņa bija patīkami secināt, ka sākotnējā neticība par pasākuma ietekmi uz ikdienas darba procesiem, vainagojās ar reālām aktivitātēm un darbībām, kas tika ieviestas jau nākamajā kopīgajā sapulcē.
Paldies par pozitīvajām emocijām un uz tikšanos nākamajā gadā!

Ernests Gabrāns

“Mearra Latvia” direktors

Komandas darbs “Mearra” kolektīvā ir viena no pamatvērtībām. Treniņā šo atziņu var pārbaudīt ne tikai īstenojot izaicinošu projektu, bet arī ar fiziski veicamiem uzdevumiem.
“Sense of Team” augsto - zemo virvju laikā ir iespēja sajust un pārbaudīt savu komandas garu. Uzdevumi ir izaicinoši, kas liek novērtēt savas un komandas spējas "laukumā". Tā ir vide, kurā tev ir lieliska iespēja uzdot jautājumus sev un komandai, kas ir veiksmīgs pamats turpmākai komandas saliedētībai un attīstībai. Pilsētvides nomaiņa sniedz patīkamu pārmaiņu un uzlādējumu

Ērika Dārziņa

SIA "DPD Latvija" Pārdošanas un mārketinga vadītāja

Ļoti interesanta, veiksmīga un noderīga programma, kuras ietvaros atklāju daudz jaunu lietu par sevi. Ieguvu vērtīgas atziņas un sapratu, ko un kā vēlos darīt turpmāk. Daži pārbaudījumi bija priekš manis pat ļoti izaicinoši gan no emocionālās,gan arī fiziskās puses, bet tie viennozīmīgi mani stiprināja kā personību un lika izdarīt atbilstošus secinājumus gan par sevi, gan arī citiem pasākumā iesaistītajiem cilvēkiem.

Arnis Marcinkēvičs

"McCANN Consulting Riga" vadītājs

Treniņa programmas veiksme un spēks ir sinerģija starp divām dažādām metodēm, divām dažādām pieejām un diviem dažādiem treneriem. Četrās dienās var iegūt ļoti, ļoti daudz, ja vien ir vēlme nopietni līdzdarboties.
2011

Piret Nigul

"Hilti" HR specialist, MO assistant

Hilti team principles are:
- We do worthwile work!
- We take self-response-ability to achieve our goals!
- We encourage each other and recognise results!
Why do we participate in team building trainings? We always set to ourselves very high targets. It needs everybody`s individual commitment and effort, but also common team effort to achieve our goals!
2010

Agita Birnbauma

Marketing Director, Mepha Baltic Lithuania, Latvia, Estonia, Ukraine, Kazakhstan, Belarus, Moldova

Ļoti individuāla pieeja un profesionālisms, kas „Sense of Team” komandas veidošanas treniņus atšķir no parastām kolektīva sporta spēlēm. Īpašs paldies Valdim, kurš perfekti sajuta MEPHA starptautiskās komandas „pulsu” un pasākums izdevās aizraujošs, atmiņā paliekošs, attīstošs, vienojošs, izglītojošs un iepriecinošs. Produktīvākais veids, kā kopā ar kolēģiem apēst pudu sāls, ir reizi pa reizei brīvā dabā kopīgā katlā uzvārīt gardu zupu!

Linda Rirdance

"Lattelecom" FD Biznesa kontroles un analīzes nodaļas vadītāja

Esmu ļoti gandarīta par individuālo pieeju un spēju ātri uzķert mūsu komandas vajadzības un specifiku, jo tieši šai īpašajai pieejai no Sense of Team puses - Lattelecom Biznesa kontroles un analīzes nodaļas komandas treniņš izdevās tik lielisks un tiešām noderīgs visai mūsu komandai. Braucot mājās bija tā foršā sajūta, kā pēc labi padarīta darba. Šis treniņš bija vērtīgs ar to, ka deva iespēju iepazīt tuvāk savus kolēģus, redzēt, cik dažādi un reizē līdzīgi mēs esam. Ieraudzīt potenciālos līderus un izvērtēt dažādus sadarbības modeļus, lai turpmāk veidotu efektīvu un produktīvu komandu.
Lai arī treniņa laikā komandai nācās atskārst arī rūgtas atziņas, tomēr - "ja kaut kas nākas grūti, tad tas ir jau viens iemesls vairāk, lai to izdarītu"!
Īpašs paldies Ievai un Valdim par viņu ieguldījumu BKAN komandas stiprināšanā!

Baiba Gulbe

“Fazer maiznīcas” komunikāciju direktore

Paldies "Sense of Team" cilvēkiem, kas palīdz saliedēt un stiprināt Fazer
Baltijas komandu! Bez izņēmuma visi dalībnieki tagad saprot, ka komanda ir
tik stipra, cik tās vājākais posms un, ka bez labas komunikācijas labs
rezultāts nav sasniedzams

Ansis Egle

AERODIUM - Laimes Tehnoloģija, komunikācijas vadītājs

AERODIUM kā strauji augošs uzņēmums apzinās, ka veiksmīga uzņēmuma
attīstības pamatā ir komandas darbs, ko nodrošina visi uzņēmuma
darbinieki. „Sense of Team” komanda iedvesmoja AERODIUM komandu jauniem izaicinājumiem, kas jāpaveic visiem kopā. Gūtā pieredze labāk palīdzēs izprast komandas darba nozīmi un dos iespēju iepazīties ar AERODIUM Latvijā radīto LAIMES TEHNOLOĢIJU vēl vairāk cilvēkiem visā pasaulē.

Gints Miķelsons

Lattelecom Komercdienesta Biznesa klientu daļas direktors

Optimāls programmas izpildījums, kurā atrasts veiksmīgs līdzsvars starp praktiskiem uzdevumiem, kuros ļoti labi atklājas cilvēka patiesā daba un starp savstarpējām sarunām, kurās atkarībā no katra vēlmes un spējas būt atklātiem, kas ir tās lietas ko katrs individuāli vēlas attīstīt . Tikai tā mūsu komanda var kļūt spēcīgāka un katrs individuāli spēs sasniegt vairāk. Augsti vērtēju pozitīvo treneru attieksmi un individuālo pieeju, profesionāli komandas veidošanas palīgi! Paldies!

Iesaku citiem Augsto un zemo virvju programmu, tās ir neaizmirstamas sajūtas un spēcīgas atmiņas pēc tam.

Uldis Bērziņš

"Lattelecom" Klientu atbalsta daļas direktors

Lattelecom Klientu atbalsta daļa ir jauna struktūrvienība ar izaicinošiem mērķiem un lieliem plāniem. Komandas veidošanas treniņš palīdzēja saliedēt vadītāju komandu, darbiniekiem iepazīt vienam otru un saprast, ko var prasīt un sagaidīt no kolēģiem.

Pēc pasākuma mūsu 70 cilvēku lielā komanda ir kļuvusi tuvāka, saliedētāka un galvenais - mēs viens otru pazīstam.

Sense of team mums palīdzēja saprast – ka arī tik liela un dažāda komanda var strādāt vienotā mehānismā un būt kā viens vesels - īpaši visiem patika uzdevums ar kosmosa stacijas celšanu - kad visi kopā sasniedzām lielo rezultātu.Un galvenā atziņa no pasākuma - nav viena pareizā ceļa, kā sasniegt mērķi, galvenais, lai komanda darbojas saskaņoti un vienoti.

Liene Jurgelāne

programmas “Iespējamā misija” Trešā iesaukuma līderības attīstības programmas kuratore

Šīs komandas veidošanas programmas lielākā pievienotā vērtība bija iespēja vēl pirms „īstā” komandas veidošanas pasākuma pavadīt vakaru Sense of Team āra dzīves bāzē ar kopīgu vakariņu gatavošanu, malkas vākšanu, pirts būvēšanu un nakšņošanu jurtās. Tieši šis vakars kopā ar nākamās dienas uzdevumiem uz virvēm ļāva dalībniekiem iepazīt vienam otru tuvāk, atklāt daudz jauna par sevi un domāt par atšķirīgajiem sadarbības modeļiem dažādās situācijās.
Milzīgs paldies arī Sense of Team trenerei Ievai Lūkasei par individuālo pieeju un ieinteresētību tieši mūsu vajadzībās vēl pirms pasākuma un profesionāli novadītajām aktivitātēm!

Kerli Gabriloviča

Lattelecom Komercdienesta direktore

Komandas veidošanas treniņu vērtēju kā rezultatīvu, profesionāli sagatavotu un novadītu. Īpaši pozitīvi vērtējama ir treniņa vadītāju elastīgā pieeja pielāgojot treniņa laikā apmācību saturu konkrētajai situācijai un vajadzībām, jau apmācību laikā veicot nepieciešamās korekcijas. Tika veltīts pietiekams laiks situāciju izspēlēm, pēc tam to izvērtēšanai un analīzei, līdz ar ko visi dalībnieki varēja izdarīt secinājumus un nonākt pie izpratnes par plusiem un mīnusiem komandas darbā. Ļoti labi tika vadīta grupas dinamika, kas arī ir pamats tam, ka rezultāts ir labs.

Eduards Bezprozvanovs

"Lattelecom" Procesu arhitektūras daļas direktors

Veicot nelielus sagatavošanās darbus, vadītājs var gūt lielisku ieskatu par savu komandu un tās gatavību rīkoties uzņēmumam svarīgās situācijās. Vienlaikus treniņš ļauj darbiniekiem iejusties un pārbaudīt sevi situācijās, kurās viņi ikdienā izvairās nokļūt. Noteikti iesaku šādu treniņu.

Kristīne Petrovska

Restorāna - picērijas "Vairāk Saules" un "Wok Cafe" vadītāja

Ejot uz sadarbības treniņu mums nebija ne jausmas, ka tas izvērtīsies par tik kolosāli noderīgu laika pavadīšanu. Katrs Vairāk Saules viesmīlis, vadītājs un īpašnieks no šīs dienas ieguva sev pārliecību – lai lielais darbs uz priekšu iet, ir katram roka jāpieliek. Paldies Sense of Team, ka palīdzējāt katram atvērties un saprast savu svarīgo lomu uzņēmuma izaugsmē, kā arī devāt iespēju visiem kopā ģenerēt idejas.

Linda Vītuma

"TietoEnator Alise" Izaicinošo projektu nodaļas vadītāja

Mēs atbraucām, kā "bariņš cilvēku".

Mēs aizbraucām, kā komanda!

Mēs bijām komanda, kurai mežs palīdzēja "pamosties", "ieraudzīt", sadzirdēt vienam otru un novērtēt katram pašam sevi un to, cik daudz spējam paveikt kopā. Roka, kas pirmajā dienā šķita pazīstama, bet neuzticama, otrajā dienā bija kļuvusi par tik drošu atbalstu, ka kopā nu jau mēs varētu pat kalnos kāpt...
2009

Kristaps Liepiņš

alpīnisma instruktors, "Kalnu Grupas" apmācību vadītājs, piedzīvojumu vortāla www.vx.lv redaktors

Alpīnisms, neapšaubāmi, lai arī balstās uz spēcīgiem indivīdiem, ir izteikta komandas nodarbe! Un izveidot, lai arī nelielu, bet spēcīgu un saliedētu komandu, kas spējīga saskanīgi, mērķtiecīgi un rezultatīvi darboties brīžiem ļoti sarežģītos un pat dzīvībai bīstamos apstākļos ir ļoti nozīmīgi. Sense of Team piedāvātā treniņu programma ir lielisks papildinājums alpīnisma apmācībai "Kalnu Grupā" un tieši tāpēc esam ļoti gandarīti par kopīgi veikto un ceram arī uz turpmāku sadarbību.

Kristīne Grīnberga

SIA "Fazer maiznīcas" mārketinga vadītāja

Komandas gars ir viena no mūsu uzņēmuma vērtībām, ko ar katru komandas veidošanas treniņu arvien vairāk izdodas ne tikai stiprināt, bet arī izmantot. Šisa treniņš noteikti mums visiem paliks atmiņā ar nakts plostošanu pa Aiviekstes upi uz pašu uzbūvēta plosta. Plosts ir spilgts ikdienas darba attainojums: ja airēs tikai viens vai divi no četriem airētājiem, tad plostu būs grūti vadīt, vai arī, ja nebūs plāns, kādā veidā visu nakti airēsim, lai nonāktu līdz mērķim, tad pēc kāda laika plosts uz priekšu slīdēs arvien lēnāk. Un, patiesībā, jau stāsts nav tikai par plostošanu, bet par iegūtajām atziņām, veicot dažādus uzdevumus mums netradicionālā un neikdienišķā vidē.
Atskatīties uz padarīto, analizēt un mācīties no savas pieredzes, manuprāt, ir tas, ko ar katru gadu Sense of Team mūsu komandai dod visvairāk. Kā arī neatņema sastāvdaļa ir tā enerģijas un motivācijas dzirkstelīte pēc treniņa, kura, kā saka kolēģe, pietiek vismaz pusgadam.

Kaspars Sedlenieks

"Fazer Maiznīcas" ražošanas direktors

SIA "Fazer Maiznīcas" ražošanas komanda šādā sastāvā kopā strādā jau vairākus gadus. Šajās divās dienās redzējām viens otra gan jau labi pazīstamās īpašības, gan atklājām vēl neredzētas. Brīžiem tas bija pat liels pārsteigums. To noteikti nevarētu panākt tikai ar ierastās darba vides nomaiņu pret vienkāršu izbraukumu dabā. Bija teicami pārdomāta programma, kura ļāva ātri izraut dalībniekus no ērtām, pierastām pozīcijām. Bija atklātas un brīžiem vētrainas diskusijas par to, kas ir jāmaina, kad atgriezīsimeis darbā un tapa arī konkrēti darbības plāni.

Baiba Gulbe

SIA "Fazer maiznīcas" komunikāciju direktore

Lai sasniegtu mērķi, svarīgākais ir darboties kā vienotai komandai - saprasties, sadarboties un vienam otru atbalstīt. "Fazer Bakeries Baltic" vadības komanda ir trīs Baltijas valstu pārstāvji - esam trīs dažādu kultūru un uzņēmumu "kokteilis", runājam piecās valodās, saprotamies divās... Mēs visi esam personības un tik dažādi! Paldies "Sense of Team" komandai par gudru sadarbības un komunikācijas treniņa organizāciju un vadību! Varam mēs saprasties un atrisināt šķietami nerisināmus uzdevumus, varam! Un galvenais mēs saprotamies, varam komunicēt par spīti valodas problēmām! Liels paldies par pozitīvo lādiņu!

Māris Plūme

"Hauska&Partner" Senior Consultant, Partner

Daudzveidība ir viena no mūsu konsultantu komandas vērtībām – dažādās pieredzes un personības veido mūsu kopspēku, par kuru gatavs maksāts klients. Kaut allaž esam bijuši saliedēta komanda, tomēr, uzņēmumam strauji attīstoties, arvien būtiskākas kļūst iekšējās lomas un stratēģiski pārdomāta spēku sadale. Sense of Team mūs, konsultantus, kuri paši ikdienā cenšas uztaustīt vājākās vietas saiknēs starp cilvēkiem un organizācijām, ar zemo un augsto virvju palīdzību ātri izveda ārpus komforta zonas, tādejādi ļaujot daudz precīzāk identificēt esošās un vēlamās lomas komandā, kā arī palīdzot katram atsevišķi un visiem kopā sasniegt vairāk, nekā spējām iedomāties.

Austris Vasiļevskis

"Exigen Services" biznesa centra vadītājs

Sense of Team vadītais komandas veidošanas treniņš parādīja jaunu dimensiju, kā šāda veida pasākumus rīkot. Ļāva kolēģiem labāk iepazīt vienam otru darba videi netipiskās situācijās, uzzināt par komandas biedru interesēm, ieraudzīt kolēģus jaunā gaismā. Noteikti lielākais un tūlītējais ieguvums bija visā, kas saistīts ar komunikāciju komandas iekšienē. Ar prieku pie nākošās izdevības atkārtotu pasākumu, izvēršot to uz vairākām dienām un papildinot ar iespējām attīstīties arī profesionāli.

Liene Liekna

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības projektu vadītāja

LBAS biroja darbinieki ikdienā veic atšķirīgus pienākumus, taču ar vienotu mērķi. Šīs sadarbības un komunikācijas programmas laikā LBAS kolektīvs attīstīja tieši komandas darbu, stratēģiju, rīcību, analīzi, izvērtēja plusus un mīnusus, kas no jauna apstiprināja LBAS saukli - VIENOTĪBĀ SPĒKS!

Andrus Alber

Chairman of Management Board Nasdaq OMX Tallinn

Day was very well organized. Games and exercises gave real possibility to test international team spirit and cooperation. Exercises were interesting, not "wedding-party style" games that many team building companies suggest. Feedback from exercises and lessons learnt was also cleverly managed. I would recommend them.

Arminta Saladziene

President of Nasdaq OMX Vilnius

The day we spent under Sense of Team guidance was fantastic. Every single person felt engaged throughout the day and eagerly shared support, great ideas, fun, and pride of achievement with the peers. This was a great achievement by itself since we were a team of 50! The activities were not too physically demanding however challenging which made all participants comfortable and eager. We definitely left the teambuiding event as a stronger, more open and committed Baltic team.

Daina Mārtiņa

"Fazer maiznīcas" galvenā grāmatvede

Bija prieks, ka komanda pozitīvi uztvēra ārpus darba vides pavadītās divas dienas. Treniņa laikā patīkami bija redzēt, ka mums ir komandas gars. Ieguvums noteikti ir tas, ka atgriežoties darba vidē, turpinās pozitīvs noskaņojums un sapratne, jo tagad labāk zinām, kāpēc viens reaģē savādāk nekā otrs, ko redzējām uzdevumu izpildes gaitā.
2008

Edīte Strazdiņa

Mūsmāju Dārzeņi LPKS

Par komandas treniņu, vēl joprojām ir tikai pozitīvas atmiņas ne tikai kā par pasākumu, bet kā par domāšanas stereotipu laušanu - tās lietas, kas mums pašiem šķiet pavisam vienkāršas un pašsaprotamas, darot komandā bez stratēģijas saskaņošanas, var aiziet galīgi "šķērsām", bet, savukārt, pilnīgi neizdarāmas lietas, strādājot komandā, kļūst izdarāmas un vienkāršas.

Agnese Megne

Nodibinājuma „Centrs Dardedze” valdes priekšsēdētāja

Lai motivētu jaunos darbiniekus, lai uzlabotu attiecības starp kolēģiem, lai veicinātu komandas dalībnieku piederības un uzticības sajūtu, lai strādātu pie darbinieku savstarpējā komunikācijas procesa, lai atzītu pieļautās kļūdas un no tām mācītos, Centra „Dardedze” komanda nebaidās lūgt palīdzību no ārienes!
Arī šogad aktualizējoties dažādiem jautājumiem, meklējām uzticamu sadarbības partneri. Šoreiz mūsu izvēle bija Sense of Team. Pēc divām ļoti intensīvi pavadītām dienām varam secināt, ka ir izdevies pilnībā sasniegt to, ko vēlējāmies šajās 2 dienās panākt – komanda ir kļuvusi saliedētāka, ir daudz skaidrākas organizācijas šā brīža prioritātes un iedzīvināts mehānisms veiksmīgākai informācijas plūsmas apritei darbinieku starpā!
Vislielākais prieks, ka komandas treniņa laikā izdevās apvienot 2 lietas – atpūšoties uzlādēt mūsu „emocionālās baterijas” un raženi pastrādājot, izvirzīt konkrētus uzdevumus mērķa sasniegšanai! Tā kā gandrīz visi Dardedzes komandas locekļi ir paši vadījuši seminārus un komandas treniņus, vēl jo vairāk novērtējam profesionālo pieeju gan satiekoties PIRMS pasākuma, gan pasākuma laikā, gan sniedzot atgriezenisko saiti PĒC pasākuma. Godīgi pildām Sense of Team pasniedzēju ieteikumus un baudām sakārtotību un mieru, kas iestājies pēc komandas treniņa!

Valdis Miķelsons

“Nycomed” valdes priekšsēdētājs

"Nycomed" piedalījās "Sense of Team" vadītajā pasākumā šī gada jūnijā. Bijām patīkami pārsteigti par Jūsu augsto profesionalitāti un situācijas izpratni. Kolektīvs bija pārņemts ar fiziskajām un garīgajām nodarbībām, kuras ļāva paskatīties uz mums no citas prizmas kā ikdienā. Lieliski pavadītas dienas!

Zane Birkova

SIA “ZetCOM” pārdošanas daļas vadītāja

Neatlaidīgs un radošs komandas darbs ir izšķirošais uzņēmuma ZetCOM mērķu realizācijā, jo komanda ir tā, kas spēj radīt konkurētspējīgu produktu un pakalpojumu tikai tādēļ, ka komandas darbā izpaužas šis sinerģiskais efekts.
Amigo komanda saka paldies par iespēju sajust savas komandas pazīmes: iekšējo saistību, jūtu kopumu, pašaizliedzību, savstarpējo uzticību un patiesu draudzīgumu.
Amigo. Starp draugiem cieņā!

Daiga Auziņa-Melalksne

Chairman of Management Board of Riga Stock Exchange Baltic Market

"Sense of Team" organizētais treniņš mums palīdzēja nostiprināt pašapziņu, paskatīties uz vadības komandu no malas, novērtēt savas vājās vietas un apzināties mūsu komandas spēku.
2007

LR UR administrācija: Aija, Solvita, Einārs, Helmuts, Jana, Līga, Sandis

Iegūtās atziņas par komandas darbu: ir jāmāk vajadzīgajā brīdī paklusēt un paklausīties, ir jāmāk vajadzīgajā brīdī runāt, turklāt tā, lai tevi saprot citi, ir jāmāk uzticēties komandas biedriem, un ir jāmāk vajadzīgajā brīdī uzņemties iniciatīvu.

Sanita Pušpure

SIF projektu konkursu nodaļas vadītājas vietniece

Komandas veidošanas pasākuma izvēli noteica nodaļas salīdzinoši straujā paplašināšanās, nepieciešamība veidot saliedētu un uz atklātām attiecībām balstītu kolektīvu un vēlme uzlabot komunikāciju un sapratni kolēģu starpā.
Aktivitāšu laikā mēs ne tikai apzinājāmies savas individuālās un komandas spējas un kļūdas, bet atklājām jaunas katras kolēģes personības šķautnes, kā arī secinājām, ka kopā varam paveikt vairāk, nekā domājam.
Šķiet, ka šī bija jauna pieredze ne tikai mums, bet arī organizatoriem, strādājot ar 10 dāmu kolektīvu!

Harijs Čīka

SIA „Peri” direktors

Komandas treniņš ir iespēja attīstīt spēcīgāku horizontālo saišu veidošanos kolektīva ietvaros, piedāvājot iespēju savstarpēji formāli saistītiem cilvēkiem komunicēt un darboties neformālā gaisotnē, līdz ar to iegūstot ne tikai būtiskāku sinerģiju no kopējā darba, bet arī arvien tuvākas konkrēto komandas dalībnieku attiecības.
Par cik augam strauji, mūsu kolektīvam šī komandas treniņa ietvaros tika dota iespēja labāk iepazīt jaunākos kolēģus, kā arī stiprināt jau esošās lielākā laika periodā izveidojušās attiecības. Esam apmierināti ar uzdevumu dažādību un organizatoru piedāvāto teorētisko bāzi veiksmīgam komandas darbam.

Dinārs Ozols

"Fazer Bakeries" pārdošanas direktors

Lai gūtu panākumus biznesā, ir jābūt veiksmīgai komandas sadarbībai. Sadarbība starp komandas biedriem ir saskaņota, ja vienam otru izdevies iepazīt un gūt uzticību. Šis treniņš deva iespēju apzināt katra dalībnieka personīgās iespējas un sajust biedru atbalstu, kas balstīts uz uzticību.

Laila Kundziņa

"Junior Achievement Latvija" izpilddirektore

Pasaule un darba kolēģi brīvā dabā (lietū, sniegā un vējā :) izskatās savādāk.
Latvijas Pieredzes izglītības centrs parūpējās, lai "Junior Achievement Latvija" biroja darba vide pēc šī komandas veidošanas pasākuma strādātu savādāk. Un mēs no sirds palīdzējām.

Evija Strēle

"Danone" Brand Manager Baltics, Latvia, Lithuania, Estonia

Šis komandas veidošanas treniņš bija pirmais mūsu uzņēmumam un esam pārliecināti, ka tas nebūs pēdējais.
Treniņa organizatori bija profesionāļi, kas acīmredzami savu darbu veica ar lielu atdevi un no visas sirds.
Mūsu uzņēmuma darbiniekiem šis treniņš ļāva labāk iepazīt vienam otru, izprast otra pārliecības un bailes, kā arī atrast veidus kopīgo mērķu sasniegšanai. Kopš treniņa esam kļuvuši ne tikai labi kolēģi, bet arī labi draugi.
2006

Ilva Gulbe

A/S “LAIMA” Personāla direktore

Mūsu jaunveidotajai komandai bija patiess prieks praktiski darbojoties sajust sevi kā komandai un apzināt savu potenciālu! Mums tagad ir pat sauklis, kurš der visām Baltijas valstīm!
Feel the Rythm!

Armands Strēle

Tirdzniecības un mārketinga direktors, SIA "Fazer maiznīcas"

Domāju, ka šis treniņš ne tikai vairāk saliedēja mūsu komandu, radot apstākļus un vajadzību pēc savstarpēji saskaņotas sadarbības kopīgu mērķu sasniegšanai, bet arī bija neaizmirstams piedzīvojums brīvā dabā.
2004

Normunds Alksnis

SIA TIKKURILA-VIVACOLOR Tirdzniecības un mārketinga direktors

… tas tiešām ir savādāk. Tu raugies uz kolēģiem no cita viedokļa, esi procesā citā statusā un pēc tam, analizējot to visu, ne tikai par sevi vien rodas jauni priekšstati un robežas. Paldies par to, ka tas ir savādāk, aizraujošāk, neizprotamāk, neikdienišķāk…