The Five Behaviors of a Cohesive Team™ programma sevī iekļauj P. Lencioni grāmatas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ konceptu un Everything DiSC® komandas un individuālo mērījumu.

 

 

KĀPĒC 5B PROGRAMMA BŪTU NODERĪGA TAVAI KOMANDAI?

Katra organizācijas vai uzņēmuma komanda pastāv, lai veiktu darbu un sasniegtu rezultātu. Vispirms šī programma diagnosticēs jūsu komandas “klupšanas akmeņus” ceļā uz izcilu sadarbību un rezultātu. Pēc tam jūs saņemsiet detalizētu rīcības plānu, kā uzlabot komandas dalībnieku savstarpējo sadarbību un komandas kopējos rezultātus.

Sense of team aicina izmantot iepriekš nebijušu iespēju – pieteikties bezmaksas meistarklasēm par Lencioni 5B komandas attīstības programmu. Uzzini vairāk ŠEIT.

 

Noskaties programmu direktora Daniēla Godiņa video par piecām komandas disfunkcijām jeb komandu sadarbības galvenajiem “klupšanas akmeņiem” un to savstarpējo saistību:

KĀ 5B PROGRAMMA TIKS PIEGĀDĀTA TAVAI KOMANDAI?

The Five Behaviors of a Cohesive Team™  jeb 5B  programma, sevī ietver 7 secīgus moduļus:

• Programmas intro;
• Sociometrisko mērījumu pirms treniņa;
• Praktisku treniņu, balstoties uz komandas mērījuma datiem;
• Trīs (3) rīcības plāna atbalsta tikšanās;
• Atkārtotu treniņu, balstoties uz progresa sociometrisko mērījumu.

 

Programmas ietvaros tiek veikti komandas un personību individuālie mērījumi ar The Five Behaviors of a Cohesive Team™ un Everything DiSC® metodoloģiju. Mērījumi tiek veikti programmas sākumā, kā arī noslēgumā, lai izvērtētu individuālās un komandas attīstības izmaiņas.

The Five Behaviors of a Cohesive Team™ ir komandu kultūras mērījuma rīks diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj diagnosticēt produktīvu komandu uzvedību kvalitāti pēc P. Lencioni The Five Behaviors of a Cohesive Team™ koncepta un precīzi izstrādāt attīstības scenārijus.

Everything DiSC® komandas dalībnieku mērījuma rīks individuālajai diagnostikai un ilgtermiņa attīstībai. Ļauj izprast personību atšķirīgās uzvedības tendences un izstrādāt individuālās sadarbības stratēģijas.

Programmas ietvaros tiek iegūti sekojoši dati:

– Komandas dalībnieku individuālā atskaite komandas kontekstā (Individual report);
– Komandas kopējā atskaite (Team Report);
– Komandas dalībnieku salīdzinošā atskaite (Comparison Report);
– Progresa atskaite jeb atkārtots mērījums (Progress Report).

 

KO TAVA KOMANDA IEGŪS NO 5B PROGRAMMAS?

Nomērot katru komandas uzvedības līmeni un, saņemot rīcības plānu tā uzlabošanai, pēc programmas Tavu komandu raksturos – savstarpēja uzticēšanās, veselīgi konflikti, apņemšanās pildīt lēmumus, atbildības prasīšana no sevis un citiem, fokuss uz kopīgu rezultātu.

 

 

The Five Behaviors of a Cohesive Team pieeja dos ieteikumus un datus, lai Tava komanda mainītos, strādātu efektīvāk un sasniegtu izcilus rezultātus!

 

VAI TAVA KOMANDA IR GATAVA 5B?

Aizpildot aptaujas anketu būs vieglāk saprast, vai Tava komanda ir gatava 5B programmai – 7 moduļu komandu attīstības programmai, kas balstīta uz sociometriskiem mērījumiem individuāli un komandā.

TE NOSKAIDRO VAI TAVA KOMANDA IR GATAVA 5B!

 

 

Sense of team ir sertificēti Patric Lencioni programmas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ pasniedzēji Latvijā.

5B programmas direktors:

– Valdis Vanags, Valdis.Vanags@senseofteam.lv

Atbildības apjoma anketa

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes