Kokdzīve ir unikāls, Sense of Team treneru radīts individuālais un komandas attīstības koncepts. Varam ar lepnumu apgalvot, ka Latvijā šādas programmas saknes ir meklējamas pie mums un citi uzņēmumi ir smēlušies iedvesmu no mums. Uzkāpt simtgadīgā ozolā ar visu nepieciešamo sadzīvi, iekārt guļamtīklus, ierīkot virtuvi, ugunskuru un palikt pa nakti, hmm. Traka ideja, kura der cilvēkiem ar augstu izaicinājuma līmeni un gatavību pamest savu komforta zonu. Programmas norises laikā dalībnieki nepārtraukti ir piedrošināti ar alpīnisma iekarēm un karabīnēm pie drošības virvēm.
Programma sākas uz zemes, apgūstot nepieciešamās zināšanas un plānojot savstarpējās atbildības un rīcības plānu, kā uzkāpt kokā dotajā laika koridorā ar visu dzīvei nepieciešamo. Šo trīs dienu laikā katram būs iespēja paplašināt savu garīgo un fizisko pieredzi, sadarbojoties ar līdzbiedriem plecu pie pleca, no zara uz zaru.

Kokdzīves pieredze Jums dos krietni vairāk kā tehniskās zināšanas, jo ļaus ieraudzīt savu un līdzbiedru neatklāto spēku un potenciālu spējā motivēt, iedrošināt un atbalstīt; pieņemt kvalitatīvus lēmumus izaicinošās situācijās un uzkrāt iedvesmu, kuru pārnest uz savu ikdienas profesionālo un personisko dzīvi.

Dalībnieku skaits: 8 – 16
Dalībnieku vecums: 16+
Norises laiks: 3 dienas
Norises vieta: Sense of Team Mācību centrs

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes