Kad klase ir nupat jaunizveidojusies (piemēram, uzsākot mācības 10. klasē), noderēs īpaši Jūsu situācijai radīta klases veidošanas programma!

Vienas vai divu dienu programmas laikā jaunieši padziļināti savstarpēji iepazīsies, izprotot viens otra un veidojot klases kopējās vērtības; radot grupas vienošanos un izveidojot saikni starp klases audzinātāju un klasi. Tādējādi – ilgtermiņā ieguldot produktīvās un uz uzticību balstītās attiecībās, kas stiprinās klases kolektīvu visa nākošā mācību gada garumā.

Atkarībā no norises vietas un ilguma, programma var tikt veidota no dažādiem neformālās, pieredzes izglītības, zemo un augsto virvju uzdevumiem, kur ikvienam ir iespēja gan paust savu viedokli, iniciatīvu un uzdrošināšanos, gan vienoties par kopīgiem lēmumiem, mērķiem un virzību uz to sasniegšanu – kā vienotam klases kolektīvam, motivējot un atbalstot vienam otru.

Programma A – Komandas veidošanas un zemo virvju uzdevumi
Norises vieta:
– Sense of Team Zemo virvju parks
– Jūsu izvēlēta

Norises laiks: 8h
Dalībnieku skaits: 12 – 30

Programma B – Zemo un augsto virvju uzdevumi
Norises vieta: Sense of Team Zemo un augsto virvju parks
Nakšņošana Virvju parka teritorijā teltīs, guļamtīklos vai skandināvu vigvamos. Kopīga ēdienreižu gatavošana ugunskurā. “Čigānu pirts” kuršana.

Norises laiks: 2 pilnas dienas
Dalībnieku skaits: 12 – 30

 

Atbildības apjoma anketa

Program Participant`s Liability Questionnaire

Pieteikties


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!

atsauksmes