atsauksmes

2020

2019

2018

2017

2016

2020

Dace Jaundāldere- Dātava

skolas dibinātāja, direktores vietniece

Treniņš bija lieliska iespēja neformālā gaisotnē pavadīt laiku kopā ar kolēģiem, īpaši tāpēc, ka komandai pievienojušies jauni papildspēki. Pārgājiens gar jūru, jēgpilnas sarunas ar kolēģiem par tēmām, par kurām ikdienā pietrūkst laika aprunāties un sadarbības uzdevumi, kas ļāva pārliecināties par to, kas mums kopā izdodas un kas mums jāpilnveido.

Valērija Stībele

Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” vadītāja

Ikvienam cilvēkam ir nepieciešams tā saucamais restarts, nepieciešams ‘uzlādēt baterijas’ un gūt pozitīvas emocijas, lai varētu pilnvērtīgi strādāt un doties pretī jauniem izaicinājumiem. Sevišķi svarīgi tas ir darbā, kur ik darba dienu ir jāstrādā ar cilvēkiem. Tā arī mūsu jomā – darbā ar jaunatni, ir nepieciešami šādi mirkļi, kad atraujamies no tiešajiem darba pienākumiem un paskatāmies uz sevi no malas. Tā īsumā varētu raksturot apmācības, kurās jaunatnes darbinieki gan saliedējās savā starpā, gan guva jaunas zināšanas par komunikāciju un sadarbību, kā arī plānoja jauno darba periodu.
2019

Ilze Jansone

Elejas vidusskolas karjeras konsultante

Pasākuma laikā bija dažādas aktivitātes- dažādas lekcijas un pārrunas par vadības stiliem, līderu lomām komandu darbos, par kvalitatīvu komunikāciju utt. Kā arī praktiskas aktivitātes, kas šo teorētisko bāzi tikai pierādīja un nostiprināja.
Pēc pasākuma, jautājot skolēniem, vai šis pasākums palīdzēs izprast, kā turpmāk pieņemt sev svarīgus lēmumus karjeras jautājumos, vairāk kā puse atbildēja- noteikti jā. Jaunieši atzina, ka visas aktivitātes esot bijušas interesantas, bet tomēr visvairāk patikusi “Džungļu taka”. Ja Tev būtu jānovērtē šis pasākums 10 baļļu skalā, cik tas būtu? Uz šo jautājumu vairāk kā 70% aptaujāto deva vērtējumu no 7-10 ballēm.
Izvērtējot šo pasākumu, varu secināt, ka tas bijis jauniešiem noderīgs un jēgpilns.

Sandra Daubure

Pirmsskolas izglītības iestādes "PROSUM" vadītāja

Šis treniņš mums iedeva gigantisku atspērienu visam mācību gadam. Vadoties no iepriekšējā gada pieredzes, esmu pārliecināta, ka treniņā iegūtais palīdzēs risināt izaicinošas situācijas visa gada garumā. Lielākais ieguvums ir tas, ka tagad zinām, kādus instruments pielietot šādās situācijās.

11. klases skolēns

Bija ļoti interesanti uzdevumi, kas bija gan komandu saliedējoši, gan arī vispārēji attīstoši. Šī pieredze lika novērtēt komandas spēku un saprast, ka komunikācija ir veiksmīga rezultāta atslēga.

10.klases skolniece

Ļoti patika, ieguvu jaunu pieredzi un zināšanas. Uzzināju daudz jauna par sevi. Iemācījos jaunas lietas. Prieks par šādiem pasākumiem!

10. klases skolniece

Patika komandas uzdevumi, arī tas, ka oriģināli un kaut kas, ko iepriekš neesmu darījusi. Arī interesanti uzzināt, kāda esmu es pati, kā cilvēks. Iespējams vairāk noskaidrot par cilvēku tipiem - kā tas izpaužas, kas sagādā grūtības, kas padodas, utt. Liels paldies par iespēju uzzināt ko vairāk! :))

Ritma Tīrumniece

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas direktores vietniece

Paldies liels par iespēju būt kopā ar jums abiem vadītājiem šajā pasākumā. Visu nedēļu dzīvoju šo divu dienu iespaidā. Ļoti daudz idejas pēc šī pasākuma, kā uzlabot skolēnu kopējās sadarbības prasmes un saliedēt kolektīvu. Plānojums bija labs. Nebija laika garlaikoties, jo visas aktivitātes aizrāva. Bija brīvie brīži, kad paši varēja komunicēt. Viss bija sabalansēts. Par visu bija padomāts. Bija redzama perfekta plānošana pirms pasākuma. Super!
2018

Timi Majoros

CEO Élményakadémia Közhasznú Egyesület, Hungary Academy of Experience Public Benefit Association

I improved myself in a personal level and also in a professional level too during the training. My personal goal was to take care more about my own needs and practicing taking less if it is about duties. I can say that the structure of the training really supported my goal and I highly appreciated that the trainers had great sense to let us, participants relax and they didn't overload us with full of tasks and programmes during the day. In my professional life I feel that the training helped me to be more aware of my team members' behavior. I can use the DISC method which I have learnt about during the training as a tool which helps me to discover new aspects, new approaches behind a situation and gives better understanding.
I highly recommend this training to leaders and enthusiastic people who work in teams, especially at NGOs as it has recharged me mentally and physically too, it gave me inspiration to continue my everyday work in a better shape. This is essential in our field because we always tend to take care about others and forget about ourselves However, if I want to support another, I need to start with myself. Thank you, Madara, Roberts and Juris to have made it happen for me!

Branzas Beniamin Viorel

Founder of Projects and Ideas for Active Youth, Romania

Training of Trainers "Up We Go!` was my first educational program that involved outdoor tools as a main approach. And it fully exceeded my expectations, since I learnt that trusting people is much needed in moments when I wouldn’t consider it. It was enlightening to see how the theoretical input can be effectively understood through outdoor education, and how I can now better observe my and other’s behavioral patterns when working together or just having a small chat. After all the experience, I strengthened the belief that non-formal education is definitely the most appropriate approach for developing soft skills and, to an extent, a proper way for personal introspection and discovery. I could mention several interpersonal skills that I developed during this experience, but as an experienced youth worker, I definitely can name this week as on of the best in this year!
For those organisations and professionals who would like to explore their leadership culture, assess the communication skills or just pump a healthy dose of smart adrenaline, this is the program to try out!

Jolanta Stirāne

Rēzeknes 6.vidusskolas karjeras konsultants

Man bija interesanti novērot, kā jaunieši atveras nodarbības laikā. Strādājot komandā, katrs bija nozīmīgs un katram bija sava loma. Šis treniņš lika jauniešiem aizdomāties, cik svarīga ir savstarpējā komunikācija kopēja rezultāta sasniegšanai.
Jūsu treniņu ieteiktu arī citām Latvijas skolām. Treneri ļoti profesionāli novadīja nodarbību. Patika, ka bija izstrādāta programma atbilstoši dalībnieku vecumam. Augsti novērtēju to, ka nodarbības laikā skolēni jūtās brīvi un varēja parādīt sevi no dažādām pusēm.

Kristīne Rimša

Poļu Valsts ģimnāzijas Karjeras konsultante

Paldies par rūpīgi sagatavotu programmu, gan 9. klasei, gan 11. klasei, kā arī spēju pielāgoties mainīgiem apstākļiem. Lai gan sākotnēji šī bija plānota karjeras prasmu attīstīšanas nodarbība, lielāko vērtību paši jaunieši saskatīja tajā, ka nodarbības laikā vairāk satuvinājās kā klase.

Līva Kairiša

Balvu valsts ģimnāzijas 9. klases skolniece

Kopā mēs pildījām dažādus uzdevumus un spēles, kuras atgādināja mums komandas gara svarīgumu un nozīmi ikdienas dzīvē. Viens no pārsteidzošākajiem rezultātiem bija tas, ka dienas beigās uzdevumus pārvarēt spējām ne tikai klases kolektīvā, bet arī ar šķietami svešiem komandas biedriem no citām klasēm. Interesanti, ka relatīvi vieglus uzdevumus atrisināt izdevās tikai tad, kad komanda strādāja kopā. Nonākt līdz šai atziņai palīdzēja uzdevumu izvērtēšana to beigās. Lai arī projekts ilga tikai vienu dienu, izmaiņas tā dalībniekos ir manāmas vēl joprojām.
Šīs dienas laikā iegūtās prasmes katrs no mums ir iemācījies pielietot ne tikai klasē, bet arī mājas. Mēs iemācījāmies ieklausīties cita cilvēka viedoklī, kā arī nebaidīties pateikt savējo.

Sandra Daubure

pirmsskolas izglītības iestādes "PROSUM" vadītāja

Kopā mūsu komanda veica vairākus uzdevumus gan pa pāriem, gan lielākās grupās. Pats interesantākais bija tas, ka viens no uzdevumiem bija līdzīgs tam, ko bijām veikušas pirms četriem gadiem. Sajūtas un rezultāts bija šokējoši daudz pozitīvāks, kas liecina par izmaiņām komandas garā, Patiesos rezultātus no šī pasākuma sākam just tikai tagad, kad pagājusi nedēļa. Atsaucoties uz saliedešanas dienu, pirmo darba uzdevumu spējām veikt daudz sekmīgāk nekā iepriekš. Kopumā daudz jaudīgu pozītīvo emociju klāsts un bagātīgs praktisko risinājumu ieteikumu saraksts.

Līva Fomrate

Biedrības "PLECS" vadītāja

Paldies par to, ka esat un darāt tik jaudīgi! Pateicoties jums, lieliskā Sense of Team komanda, Plecs piedzīvoja vērtīgu iepazīšanās dienu. Daniēla vadībā, mēs spilgtāk ieraudzījām, kā iezīmējas katra mūsu loma komandā. Izmēģinot labi pārdomātos sadarbības uzdevumus, piedzīvojām kopīga izaicinājuma un saliedētības sajūtu. Vērtīgas bija Daniēla vadītās pēc uzdevumu diskusijas. Sirsnīgs paldies!
2017

“Montessori māja” kolektīvs

Manuprāt ļoti īsā un koncentrētā laikā visi ieguva “pilota skatījumu no augšas” gan par sevi, gan kolēģiem. Iespējams, daudzas rakstura izpausmes kļuva pamanāmākas kā ikdienas darbā, jo bija koncentrēts laiks un uzdevumi. Nebija laiks sevi parādīt labāku kā esi. :)

Maruta Krasnobaja

Matlas vidusskolas karjeras konsultante

Jauniešiem kopumā nedēļa ļoti patika, arī pirmās divas apmācību dienas, daudzi atzina, ka iepriekš nebija domājuši, ka strādāt komandā var būt sarežģīti, daži vēl ik pa brīdim mēģināja atrast veidu, kā risināt uzdevumus. Jaunieši atzina, ka šo divu dienu laikā ir iepazinuši gan sevi, gan komandas biedrus.

Iveta Memmena

Rīgas Valdorfskolas 9. klases audzinātāja

Paldies par interesantu un vērtīgu treniņu un ļoti patīkamu komunicēšanu pirms un pēc treniņa. Kāds no jauniešiem pēc divām dienām teica: “Pirmo reizi sajutos, ka mums ir vienota klase”, tas manuprāt, izsaka visu.

Anita Kalniņa

Babītes vidusskolas direktora vietniece, karjeras konsultante

Babītes vidusskola ar Sense of Team komandu sadarbojās ESF projektā „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Trīs dienas Madara Mazjāne – Kokina un Kristīne Skrīvele strādāja ar vidusskolas klasēm . Katra nodarbība bija ļoti rūpīgi sagatavota, pārdomāta, personalizēta, jo treneres pirms un pēc nodarbībām tikās ar katras klases audzinātāju.
Esam gandarīti par sadarbību! Lai veicas turpmāk!

Līva Stade

SIF atbalstīta projekta “Biedrības “Zaļā brīvība” darbības stiprināšana” vadītāja

Treniņa laikā guvām pārliecību, ka esam spēcīga komanda ar lieliskiem spēlētājiem. Iemācījāmies, cik liela nozīme ir nepazaudēt savu – īpašo komandas garu un izmantot katra spēlētāja stiprās puses īstajā brīdī. Treneres prasmīgi pielāgojās mūsu darba stilam un deva iespēju visiem kopīgi gan meklēt vērtības, gan plānot darbus nākotnē. Paldies!

Elza Baumane

“Erasmus Student Network Riga” prezidente

Ar “Sense Of Team” sadarbojāmies pirmo reizi, jo gribējām izmēģināt citu pieeju komandas stiprināšanai. Jāatzīst, ka esmu patīkami pārsteigta, cik profesionāli un personīgi viņi izpreparēja manu komandu, un pēc tam deva arī ļoti noderīgus secinājumus un padomus, ko varu izmantot dažādās situācijās un grupās. Tā kā komandā pārsvarā esam studenti un jauni cilvēki, kam vēl svaigas ir savas ambīcijas, tad mūsu atraktīvais komandas treniņš mazliet mūs pievilka tuvāk vienu otram, jo pēc treniņa kopīgi devāmies gatavot vakariņas un ilgi pārspriedām un dalījāmies iespaidos par piedzīvoto. Vērtīgākais, ko ieguvām šajā treniņā, noteikti bija prasme sadarboties, ieklausoties apkārtējos, jo to varētu nosaukt par mūsu ikdienas problēmu. Ceram, ka “Sense Of Team” būs gatavi vēl vienai avantūrai kopā ar mums! Liels paldies Daniēlam un Madarai par lielisko dienu un veltīto laiku!

Albert Poetzsch

Coach (Romania)

For me, it was the first time on low and high ropes and it was definitely worth it! Although I struggled sometimes with the circumstances by being cold, tired, hungry or wet, I learned a lot about myself and how I can overcome my fears the obstacles in my mind. I realized that for me being a leader does not mean to be the point of attention all the time and to tell what I think is the best but to facilitate a group process and create the circumstances to reach a certain goal without forgetting to enjoy the process. It was very inspiring to see so many people facing their fears and stepping out of their comfort zone and to be part of this safe group atmosphere which enabled this. This training course brought me new perspectives which I don't know if I would have gained them elsewhere.

Anna

Rēzeknes 1. ģimnāzijas 10. klases skolniece

Man ļoti patika aktivitātes, kurās vajadzēja darboties sportiskā veidā. Man ne pārāk patika pēdējais uzdevums, kad vajadzēja veidot projektu, jo tas mums neizdevās. Es labprāt piedalītos vēlreiz šādās nodarbībās, jo viņas palīdz klasei darboties kā vienotai komandai.

Sandra Rikuna

Puišu un meiteņu kluba vadītāja, Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs

Pasākuma laikā man bija iespēja labāk iepazīt savus jauniešus un mācīties arī pašai. Es vēlreiz guvu apstiprinājumu, kādas ir jauniešu grūtības. Mācīšanās temps viņiem bija pārāk intensīvs, tāpēc beigās viņi atteicās piedalīties. Šīs nedēļas nometnē man no jauniešiem piedalījās tikai viens, jo 2 jutās piekusuši un vēlreiz dzīvot dabā atteicās. Bet tā jau ir tā pieredzes mācīšanās.

Marina Celitāne

psiholoģe, Priekuļu vidusskolas jauno līderu kluba vadītāja

"Cilvēks nav vientuļa sala”! /J.M.Zimmels/
Strādājot komandas ietvaros, mums bija iespēja radīt kopības sajūtu, saņemot un dodot pozitīvas emocijas. Kopā izpildītie uzdevumi un sasniegtie mērķi ir kā jaunas zināšanas un laba pieredze veiksmīgai sadarbībai nākotnē. Es novērtēju to, ka katrs jaunietis no mūsu grupas aktīvi iesaistījās kopīgajā darbā, uzņēmās atbildību, noticēja saviem spēkiem, atbalstīja citus dalībniekus un deva savu ieguldījumu komandas darbā.
Lepojos ar Jums, puiši! Mēs to varam!

Ivita Saldava

Kalnciema vidusskolas direktore

Cenšamies ievērot jūsu padomus. Kolektīvā bieži skan “Atceries kā seminārā…”. Man ļoti palīdzēja jūsu organizētās aktivitātes iejusties kolektīvā un uzsākt veikt jaunos darba pienākumus. Vēlreiz paldies ! Ja varēsim atļauties, domāju, ka sadarbību turpināsim.
2016

Gunta Lāce

Limbažu novada ģimnāzijas direktore

Priecājos, ka izdevās jauno darba sezonu sākt ar komandas treniņu Sense of team speciālistu vadībā. Par saviem skolotājiem un viņu sadarbības prasmēm dažu stundu laikā uzzināju vairāk nekā visā iepriekšējā gadā. Uzdevumi arī man kā vadītājai lika ieskatīties profesionālās kompetences "spogulī", ļāva ļoti precīzi konstatēt gan stiprās, gan uzlabojamās lietas. Pēc dienas, kas pavadīta gan nopietni domājot, gan no sirds smejoties, kolēģi atzina, ka jūtas gandarīti un laimīgi. Ko vairāk var vēlēties?! Turpinājumu. Tas noteikti sekos nākamajā vasarā!