Ekspedīcija Daugava - 2009 Otrā daļa

Turpinājums Valda stāstījumam par Daugavas lokiem.

Skatīt vairāk

1.08.2010

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Spēka brauciens uz Kura kurk

12,13,14.07. devāmies Baltijas jūrā, lai ar jūras kajakiem, bez atbalsta grupas, šķērsotu Irbes jūras šaurumu, [igauniski tas skan vēl noslēpumaināk - Kura Kurk] kas ir 32 km pa jūru no Irbes upes ietekas jūrā līdz Sāmsalas [pazīstama arī kā Sāremā] Soorves bākai. Plānotais scenārijs - aizbraucam vienā dienā, dienu atpūšamies un vēl diena, lai atgrieztos.

Skatīt vairāk

1.07.2010

Plosta demo 1/2010 atskats

Plosta projekts pagaidām tāds ir bijis vienīgais un ar to arī unikāls. 14 dažādu jaunu cilvēku pieredze dzīvojot kopā un ejot uz vienu mērķi! Šādi notikumi mēdz būt par pagriezina punktiem! Tālāk foto un dalībnieku iespaidi!

Skatīt vairāk

2.06.2010

Komandas attīstība

Šī gada pirmā demo virvju programma

Divas dienas ar daudz jaunu iespaidu un redzētā. Dienas, kurās uzpildīties ar skābekli turpmākam.

Skatīt vairāk

1.06.2010

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Otrais sniega būdu piegājiens

Lai arī nu jau pilnīgs pavasaris dabā un galvā, šeit gribējām drusku apkopot domas, kā mums gāja sniega būdu celtnieībā II.

Skatīt vairāk

1.05.2010

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Kā mācās cilvēki jeb dažādi inteliģences veidi

Ir teiciens, ka mēs katrs redzam un mērām pasauli tā, kā mēs redzam un mērām sevi. Attiecīgi, kas ir labs mums – tas, pēc mūsu domām, noteikti būs labs arī citiem. Jāatzīst tomēr, ka šis redzējums ir riskants, īpaši tad, ja mums jāstrādā kopā ar citiem cilvēkiem. Un ko tad, ja viņu strādāšanas manieres, informācijas uztveršanas veids, sadarbības modeļi un konfliktu risināšanas ieradumi atšķiras?

Skatīt vairāk

2.04.2010

Vadītāju attīstība

Otrā virvju demo programma aizvadīta

“Mani lielākie ieguvumi no šīs programmas, manuprāt, ir sevis atklāšana no jaunas puses, lielākās pārliecības iegūšana savos spēkos un savas iespējās, spēja savaldīt savas bailes, un protams, lieliskā komanda, kas visu laiku bija man blakus. Vēlreiz paldies superīgai komandai!” Anastasija – virvju demo dalībniece.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Trešais virvju demo aizvadīts!

Otrajā Septembra nedēļas nogalē (2009. gada) tika aizvadīts jau šī gada trešais ‘virvju demo’. Šī bija īpaša grupa! Grupā bija 7 brīnišķīgas dāmas, kas pavadīja skaistu nedēļas nogali. tā viņas pašas saka. Un varēja vērot tādu spēcīgu sieviešu solidaritāti viņu starpā, tā, it kā viss jau sen iepriekš būtu sarunāts. Un tās banānu pankūkas no rīta!

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Let’s make Circus!

Mēs bieži treniņos runājam par 3 mācīšanās zonām – komforta, stresa un panikas. Kad nedēļa mežā vai 8 m augstums vairs nav tikt izteikta stresa zona, tad jāmeklē jauni izaicinājumi.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība

Pašu PEX Madlienā

Šis ir stāsts par Sense of Team labajiem darbiem Madlienā. jā, atmetot latvisko pieticību, mēs ieradāmies bez santīma kabatā Madlienā 28. novembrī, lai izdarītu ko labu un noderīgu. kā visiem stāstiem par labo gribu, arī šim ir savs savtības iemesls – strādājot kopā un vadot komandas veidošanas treniņus arī mums pašiem laiku pa laikam ir jāiemet sevi pārbaudījumos un grūtībās.

Skatīt vairāk

2.04.2010

Komandas attīstība