Coaching laimes meklējumi Holandē.

Kāds no pasaules gaišajiem prātiem ir teicis, ka dzīve esot kā velosipēds – ja nemīsies uz priekšu, tad nokritīsi, laikam jau ar to domājot attīstību un virzību uz priekšu. Ņemot šo mācību nopietni, es devos iepazīties pamatīgāk ar coaching tehnikām, lai varētu tās pielietot Sense of Team komandas treniņos.

Skatīt vairāk

2.12.2011

Vadītāju attīstība

Jūras kajaku simpoziums Aegnas salā Igaunijā

2010. gadā atradām Campo mājas lapā ziņu, ka igauņu bāleliņi organizē jūras kajaku semināru ar ekspertu piedalīšanos no Ziemeļvalstīm. Ātri noreaģējām un Robis kopā ar vēl 4riem latviešiem piedalījās 2dienu praktiskajās nodarbībās jūrā. Atsauksmes bija labas un saturiskas, tāpēc šogad nebija šaubu, ka jābrauc ir noteikti...

Skatīt vairāk

1.12.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Retrospekcija - Demo 2011

Retrospekcija- Demo 2011. Ar gādīgu un intriģējošu epastu palīdzību pirmdienas vakars jau laikus ierezervēts kaut kam jaunam, kaut kam man nebijušam- SOT Demo vakaram.... Līdz šim zināmais par šo-Valdis, Madonas brīnišķīgā lauku māja ar pirtiņu, simtgadīgiem ozoliem un tuvējiem kalniem vēl aktīvākai atpūtai, kā arī virvju trases apskate no droša attāluma...

Skatīt vairāk

1.11.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Plosta Demo 2011

Trīs vīri laivā un suns – līdzība attāla, bet piedzīvojumi ne mazums. Tā gribas iesākt stāstu par piedzīvoto nedēļas nogalē, kad man bija tā lieliskā iespēja izbaudīt plosta būvēšanas pasākumu kopā ar piecām brīnišķīgām dāmām. Mūsu stāstu varētu saukt: “Piecas dāmas un džeks uz plosta”.

Skatīt vairāk

2.08.2011

Komandas attīstība

Jūra mūs šoreiz pieņēma daļēji

Kad lietas notiek jau otro reizi pēc kārtas un ir plānotas, rodas sajūta, ka tās kļūst tradicionālas. Arī jūras Demo Sense of Team izpildījumā kļūst tradicionāls. Un kopā 16 cilvēku sastāvā devāmies Ziemeļkurzemes virzienā, lai iepazītos ar Jūru. Kādam no visiem airēšana jau bija pazīstama, kādam tā vispār bija pirmā reize saskaroties ar jūras kajaku. Un varu tikai apsveikt tos, kam šī tiešām bija pirmā reize jūrā. Dabūja pa īstam! ;)

Skatīt vairāk

1.08.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Izpētes brauciens Kolkas ragā!

Tikuši pie diviem Prijon Seayak ( liels paldies Campo un personīgi Agrim), metam tos uz busa jumta un stūrē prom uz Kolku. Plāns vienkāršs – atrast bākas kontaktpersonu un uzzināt – vai ir iespējas nakšņot bākā legāli to saskaņojot? Un protams doties uz bāku un to izdarīt.

Skatīt vairāk

1.08.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Virvju Demo 2011

Šī gada pirmais virvju demo paliks atmiņā ar sajūtu - silti, bet sniegs. Kamēr Rīgas ielas jau sausas un no sniega vairs ne miņas, Sense of Team āra dzīves bāzē joprojām ar auto pie mājas piebraukt nebija iespējams, jo sniega tik daudz, ka nekur to neaizšķūrēs. Uzcelti pēdējie šī gada sniegavīri, dīķī beidzot izcirsts āliņģis.

Skatīt vairāk

24.05.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Krāčūdens Demo 2011

Jauki, ka dzīvē notiek kas jauns. Sense of Team, redz, notika jauna Demo programma par aktuālu tēmu, kā teiktu tautā - brauciens pa upi pavasarī ar laiviņām. Labi, mēs tomēr nosaucām to visu nopietnāk - par Krāčūdens Demo, jo krāces atradām Ogres upē Brāžos un laiviņas palika mājās.

Skatīt vairāk

1.05.2011

Piedzīvojuma ekspedīcijas

17 stundas kokā – bērnības sapņa projekts!

Manā bērnībā sestdienās vai svētdienās bija raidījums „Uzmini Nu!”, uz kuru varēja iesūtīt pašu rakstītas mīklas un raidījuma viesiem bija tās jāatmin. Ja vēl varētu, tad 15 cilvēki iesūtītu mīklu, kas skanētu Laumas vārdiem: „Tu kopā ar 14 cilvēkiem, kuru dzīves pieredze un komforta robežas ir atšķirīgas no tavējām, vari uzmeistarot kopīgu mājvietu, un tev tā patīk. Tu vari....

Skatīt vairāk

2.04.2011

Komandas attīstība

Komandas veidošanas treniņš – vai tiešām ar simts sejām?

Komandas veidošanas (turpmāk tekstā KV) programmas joprojām bieži ir kā kaķis maisā , kas tiek pirks ar domu veicināt uzņēmuma attīstību… Vai tas tiešām ir efektīvs un kā izvēlēties komandas vajadzībām atbilstošu treniņu?

Skatīt vairāk

2.04.2011

Komandas attīstība