Krāčūdens demo 2012

Krāčūdens Demo 2012 notika 12.-15. aprīlis uz Ogres upes posmā Ērgļi - Vecogres HES iekļaujot upes skaistāko Brāžu krāču posmu.

Skatīt vairāk

20.06.2012

Sense of Corsica 2012

Korsika ir vieta, kura atrodoties Eiropas centrā, joprojām ir saglabājusi noslēpumainības plīvuru. Šajā salā ir dzimis Napaleons un vēsturiski bijusi liela vietējo klanu ietekme. To vēl sauc par klinti jūras vidū, jo salas vidiene ir kalnaina, straujām upēm un pārejām bagāta, kuru ieskauj Vidusjūra.

Skatīt vairāk

1.06.2012

Snova tūre uz Ischgl ieleju Austrijā

Kā katru gadu, arī šogad Sense of Team un draugi devās uz kalniem, lai atrastu sniegu un piedzīvojumus. Šī gada izvēlē krita uz Alpiem, Ischgl ielejā Austrijā, kas ir ievērojama ar augstumu un virsotnēm ap 3000 mvjl.

Skatīt vairāk

1.02.2012

Coaching laimes meklējumi Holandē.

Kāds no pasaules gaišajiem prātiem ir teicis, ka dzīve esot kā velosipēds – ja nemīsies uz priekšu, tad nokritīsi, laikam jau ar to domājot attīstību un virzību uz priekšu. Ņemot šo mācību nopietni, es devos iepazīties pamatīgāk ar coaching tehnikām, lai varētu tās pielietot Sense of Team komandas treniņos.

Skatīt vairāk

2.12.2011

Jūras kajaku simpoziums Aegnas salā Igaunijā

2010. gadā atradām Campo mājas lapā ziņu, ka igauņu bāleliņi organizē jūras kajaku semināru ar ekspertu piedalīšanos no Ziemeļvalstīm. Ātri noreaģējām un Robis kopā ar vēl 4riem latviešiem piedalījās 2dienu praktiskajās nodarbībās jūrā. Atsauksmes bija labas un saturiskas, tāpēc šogad nebija šaubu, ka jābrauc ir noteikti...

Skatīt vairāk

1.12.2011

Retrospekcija - Demo 2011

Retrospekcija- Demo 2011. Ar gādīgu un intriģējošu epastu palīdzību pirmdienas vakars jau laikus ierezervēts kaut kam jaunam, kaut kam man nebijušam- SOT Demo vakaram.... Līdz šim zināmais par šo-Valdis, Madonas brīnišķīgā lauku māja ar pirtiņu, simtgadīgiem ozoliem un tuvējiem kalniem vēl aktīvākai atpūtai, kā arī virvju trases apskate no droša attāluma...

Skatīt vairāk

1.11.2011

Plosta Demo 2011

Trīs vīri laivā un suns – līdzība attāla, bet piedzīvojumi ne mazums. Tā gribas iesākt stāstu par piedzīvoto nedēļas nogalē, kad man bija tā lieliskā iespēja izbaudīt plosta būvēšanas pasākumu kopā ar piecām brīnišķīgām dāmām. Mūsu stāstu varētu saukt: “Piecas dāmas un džeks uz plosta”.

Skatīt vairāk

2.08.2011

Jūra mūs šoreiz pieņēma daļēji

Kad lietas notiek jau otro reizi pēc kārtas un ir plānotas, rodas sajūta, ka tās kļūst tradicionālas. Arī jūras Demo Sense of Team izpildījumā kļūst tradicionāls. Un kopā 16 cilvēku sastāvā devāmies Ziemeļkurzemes virzienā, lai iepazītos ar Jūru. Kādam no visiem airēšana jau bija pazīstama, kādam tā vispār bija pirmā reize saskaroties ar jūras kajaku. Un varu tikai apsveikt tos, kam šī tiešām bija pirmā reize jūrā. Dabūja pa īstam! ;)

Skatīt vairāk

1.08.2011