Sniega Demo pieeja

Kā jau minējām Demo gada kopā sanākšanas pasākumā 2011. gada izskaņā – šogad būs cita pieeja un bija arī. Par pamatu ņemot pasaules pieredzi Outdoor Leadership jomā un sakombinējot to ar savu kompetenci, mēs spējam novadīt profesionālas, spēcīgas un skaistas programmas it kā tās nemaz nevadot... izklausās slinki, ne? Taču tā nav, ļaujiet man Jums visu paskaidrot...

Skatīt vairāk

1.02.2015

Piedzīvojuma ekspedīcijas

Corse 2013

"Mēs organizējam braucienus un programmas, kuras mēdz aizraut cilvēkus un pat mainīt viņu dzīvi!" - plašs smaids, pārlasot šīs rindas tagad, pēc ceļojuma. Viens Like, viens Share un es braucu uz Korsiku! Darīt ko? - Kaut ko ekstrēmu... Ar ko? - Nezinu. Bet tāpēc man līdzi brauc Guna!

Skatīt vairāk

1.11.2013

Soomaa plūdi paliks mūsu atmiņās ilgi

Tāpat kā pavasara ūdeņi turpina savas gaitas, tā arī mēs pēc Soomaa Demo brauciena esam atgriezušies savā dzīves ritmā. Kā nu kuram, varbūt kādam šis brauciens izmainīja ikdienas ierasto dzīvi, kādam deva jaunas iedvesmas, bet vēl citam atmiņas par šo braucienu ir kā totēms, lai izrautos no ikdienas vides un atcerētos cik maģiskas sajūtas var radīt, ja vien ļaujamies noticēt labām idejām un spēj rast kopīgu komandas garu.

Skatīt vairāk

1.03.2013

Krāčūdens demo 2012

Krāčūdens Demo 2012 notika 12.-15. aprīlis uz Ogres upes posmā Ērgļi - Vecogres HES iekļaujot upes skaistāko Brāžu krāču posmu.

Skatīt vairāk

20.06.2012

Video

Sense of Corsica 2012

Korsika ir vieta, kura atrodoties Eiropas centrā, joprojām ir saglabājusi noslēpumainības plīvuru. Šajā salā ir dzimis Napaleons un vēsturiski bijusi liela vietējo klanu ietekme. To vēl sauc par klinti jūras vidū, jo salas vidiene ir kalnaina, straujām upēm un pārejām bagāta, kuru ieskauj Vidusjūra.

Skatīt vairāk

1.06.2012

Snova tūre uz Ischgl ieleju Austrijā

Kā katru gadu, arī šogad Sense of Team un draugi devās uz kalniem, lai atrastu sniegu un piedzīvojumus. Šī gada izvēlē krita uz Alpiem, Ischgl ielejā Austrijā, kas ir ievērojama ar augstumu un virsotnēm ap 3000 mvjl.

Skatīt vairāk

1.02.2012