Norvēģijas ekspedīcija 2015

Katru gadu dodoties jaunā piedzīvojumu ekspedīcijā, veramies atrast ko jaunu, kas būtu raksturīgi tieši te. Par piedzīvoto lasi pašu ceļotāju kopīgi veidotajā Norvēģijas ekspedīcijas 2015. dienasgrāmatā!

Skatīt vairāk

2.08.2015

Sniega Demo pieeja

Kā jau minējām Demo gada kopā sanākšanas pasākumā 2011. gada izskaņā – šogad būs cita pieeja un bija arī. Par pamatu ņemot pasaules pieredzi Outdoor Leadership jomā un sakombinējot to ar savu kompetenci, mēs spējam novadīt profesionālas, spēcīgas un skaistas programmas it kā tās nemaz nevadot... izklausās slinki, ne? Taču tā nav, ļaujiet man Jums visu paskaidrot...

Skatīt vairāk

1.02.2015

Corse 2013

"Mēs organizējam braucienus un programmas, kuras mēdz aizraut cilvēkus un pat mainīt viņu dzīvi!" - plašs smaids, pārlasot šīs rindas tagad, pēc ceļojuma. Viens Like, viens Share un es braucu uz Korsiku! Darīt ko? - Kaut ko ekstrēmu... Ar ko? - Nezinu. Bet tāpēc man līdzi brauc Guna!

Skatīt vairāk

1.11.2013

Soomaa plūdi paliks mūsu atmiņās ilgi

Tāpat kā pavasara ūdeņi turpina savas gaitas, tā arī mēs pēc Soomaa Demo brauciena esam atgriezušies savā dzīves ritmā. Kā nu kuram, varbūt kādam šis brauciens izmainīja ikdienas ierasto dzīvi, kādam deva jaunas iedvesmas, bet vēl citam atmiņas par šo braucienu ir kā totēms, lai izrautos no ikdienas vides un atcerētos cik maģiskas sajūtas var radīt, ja vien ļaujamies noticēt labām idejām un spēj rast kopīgu komandas garu.

Skatīt vairāk

1.03.2013