Anna Butele

"Annvil" vadītāja

Mega Paldies "Sense of Team" par reaktīvi kreatīvo pieeju. Ļoti novērtēju, ka programma nebija iestudēta, bet vadījāmies pēc reālās situācijas, elastīgi pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Treniņam piemita skaidra struktūra, bet vienlaikus to bija iespējams adaptēt konkrētam gadījumam, kas palīdz sasniegt efektīvāku komandas rezultātu.

Sandis Babris

SIA ''Brabantia Latvia'' rūpnīcas direktors

Pārsteidza, cik labi treneri sajuta mūsu komandas spējas un pielāgoja uzdevumu sarežģītības līmeni treniņa laikā. Pozitīvi, ka uzdevumi bija atšķirīgi, salīdzinot ar pagājušo gadu. Teorijas nebija ne par maz, ne par daudz – tieši tik, lai veiksmīgi realizētu uzdotos uzdevumus, pilnveidotu komandas sadarbības un katra individuālās prasmes.

Juris Zalāns

"SmartHR/ Latvija" dibinātājs

Gribēju pateikt lielu paldies, jo tas, kas šķita kārtējais "izklaides pasākums", pārvērtās par negaidītu pārbaudījumu pašam sev. Negaidīju, ka tik īsā laikā pilnīgi sveša cilvēku grupa varētu kļūt tik atklāta, un viens otram iedot tik daudz. Ieguvu vērtīgas atziņas gan par sevi un saviem "dēmoniem", gan par kopīgu uzticību grupā un to cik daudz var sasniegt tikai divās dienās.

23

Pieredzes gadi korporatīvajā vidē

252

Sadarbības partneri

496

Novadītās programmas

84

%

NPS

7523

Dalībnieki piedalījušies programmās