Ieva Meiere

"Universitātes Vetfonds" vadītāja

Lai arī mūsu komandas pasākums ilga tikai vienu dienu, bija jūtams treneru iepriekš ieguldītais rūpīgais darbs pasākuma sagatavošanā. Izvērtējuma pārrunas pēc treniņa un ieteikumi turpmākajai attīstībai bija vismaz tikpat vērtīgi kā pats treniņš. Vērtīgs ieguvums katrai komandai, lai veicinātu sadarbību un izaugsmi!

Māris Dižgalvis

"Inducont" Valdes priekšsēdētājs

Paldies “Sense of Team” komandai par lieliski noorganizēto BNI Wagner grupas saliedēšanas treniņu. Grupas dalībniekiem bija lieliska iespēja iepazīt pārējos dalībniekus neformālā, izaicinājumiem bagātā gaisotnē. Uzskatu, ka caur šo treniņu sasniedzām uzstādītos mērķus, kurus sākotnēji bijām izvirzījuši kā prioritāti!

Elīna Eidmane

"Latvijas Pērle" vadītāja

Es daudz domāju šodien par uzticēšanos un paļaušanos. Es taču pa tām “nenormālajām trepēm” mūžam nebūtu uzrāpusies, es taču nekad nenolēktu no tās platformas koka galā.... bet es ļāvos. Es domāju par to, cik daudz savā biznesā, darba lietās, ģimenē es ļaujos, ļauju sevi uznest, pagrūst. Maz, bet var taču savādāk... Un te bija spilgts un uzskatāms piemērs, ka var.

21

Pieredzes gadi korporatīvajā vidē

228

Sadarbības partneri

445

Novadītās programmas

84

%

NPS

6652

Dalībnieki piedalījušies programmās