Zane Gemze

SIA „Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle

Treniņa gaitā treneri aicināja domāt par daudzām lietām, analizēt, vērtēt un sajust. Process bija kā piedzīvojums, kas piepildīja mani un ļāva uzkrāt pieredzi, ko ikdienišķās situācijās būtu grūti "noķert". Visnoderīgākā daļa bija teorijas savienošana ar praksi, kur uzskatāma darbība vai rīcība tika ielikta konkrētos rāmjos, kas man ļāva viegli uztvert un saprast informāciju.. Ikviens vadītājs, kam ir svarīgs miers sevī un pārliecība, par to, ka "daru pareizi", atradīs un iegūs no šī treniņa tik daudz, cik pats tajā ieguldīs.

Arnis Vērzemnieks

"McCANN Consulting" vadītājs

Treniņa programmas veiksme un spēks ir sinerģija starp divām dažādām metodēm, divām dažādām pieejām un diviem dažādiem treneriem. Augstākā līmeņa vadītāju programmas četrās dienās var iegūt ļoti, ļoti daudz, ja vien ir vēlme nopietni līdzdarboties.

Ingus Augstkalns

“Cube grupa” vadītājs un “Aerodium” līdzīpašnieks

"Sense of Team" metodes un izpildījums ir tik spēcīgs, ka liek mainīties darba kultūrai. Tas tiek panākts caur aizraujošu piedzīvojumu, kurā tiek lauzti stereotipi, iegūtas zināšanas un pats galvenais - izpratne. Šāds treniņš komandai liek apzināties tās sinerģijas spēku, bet katram individuāli savu uzdevumu tajā.

23

Pieredzes gadi korporatīvajā vidē

252

Sadarbības partneri

496

Novadītās programmas

84

%

NPS

7523

Dalībnieki piedalījušies programmās