P.Lencioni 5B komandas attīstības programmas meistarklases

23.08.2019

Sense of team aicina izmantot iepriekš nebijušu iespēju – pieteikties bezmaksas meistarklasēm par Lencioni 5B komandas attīstības programmu.

Katras komandas uzdevums ir sasniegt rezultātu, jo tas nosaka tās spēju izdzīvot apkārtēja pasaulē. Katra komandas vadītāja uzdevums ir radīt komandai apstākļus, lai rezultāts tiktu sasniegts. Svarīgākais jautājums vienmēr ir KĀ? radīt šos apstākļus – motivējot, atalgojot, rādot piemēru, ievērojot konsekvences vai savādāk? Tik daudz pieejas, ka var apjukt un grūti saredzēt to skaidro līniju, kura ved uz produktīvu komandas uzvedību.

Patric Lencioni un Wiley ir radījuši komandas attīstības programmu The Five Behaviors of a Cohesive Team™ jeb 5B, kas skaidri iezīmē soļus, KAS? komandām ir jādara, lai tās sasniegtu izcilus rezultātus.

Esence par Lencioni 5B modeļa meistarklasi

*Meistarklasi vada Sense of Team treneri  – vienīgie sertificētie Patric Lencioni komandas attīstības programmas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ pasniedzēji Latvijā;
*Meistarklase paredzēta komandas vadītājam vai plašākai vadības komandai uzņēmuma telpās;
Ieguldījums no jūsu puses – 1h laika investīcija;
*Meistarklasē  tiks sniegs konkrētas atbildes uz jautājumiem, kā uzlabot efektivitāti un produktivitāti komandā;
*Meistarklase ir kā īsais kurss P. Lencioni 5B programmā, kas veicina komandā savstarpēju uzticēšanos, veselīgus konfliktus, apņemšanos pildīt lēmumus, atbildības prasīšanu no sevis un citiem, fokusu uz kopīgu rezultātu.

Noskaties programmu direktora Daniēla Godiņa video par piecām komandas disfunkcijām jeb komandu sadarbības galvenajiem “klupšanas akmeņiem” un to savstarpējo saistību:

 

Kontaktpersona par Lencioni 5B meistarklasēm – 5B programmas direktors Daniēls Godiņš:

Daniels.Godins@senseofteam.lv, 2677 2677.

 

Plašāka informācija par Lencioni 5B programmu šeit

Piesakies meistarklasei


Paldies par interesi! Drīzumā ar Jums sazināsimies!