KOMANDAS DIAGNOSTIKAS MEISTARKLASE

2.02.2020

Ikdienas skrējienā vadītājam nereti nav laika iedziļināties cēloņsakarībās, kālab netiek sasniegti labāki rezultāti, jo laiks ir jāvelta operatīvajam darbam vai “ugunsgrēku” dzēšanai.

Atrodot 1,5h laika un veltot to komandas diagnostikas meistarklasei, iegūsi atbildes uz jautājumu KAS VAR PALĪDZĒT MANAI KOMANDAI SASNIEGT NOTURĪGUS REZULTĀTUS ILGTERMIŅĀ?!

Komandas diagnostikas meistarklase balstīta uz Patrika Lencioni izstrādāto programmu “The Five Behaviours of a Cohesive Team”. Komandas diagnostika tiks veikta ar P. Lencioni izstrādātu, anonīmu komandas dalībnieku aptaujas anketu. Šī aptauja atspoguļo esošo komandas kultūru un to, kā šī kultūra atbalsta rezultātu sasniegšanu.

Pieteikšanās meistarklasei līdz 2020.gada februāra beigām!
• Ieguldījums no jūsu puses – 1,5h laika, 50 EUR + PVN un gatavība runāt par reālo situāciju komandā;
• Meistarklase paredzēta komandas vadītājam vai plašākai vadības komandai uzņēmuma telpās;
• Meistarklasi vada Sense of Team treneri – vienīgie sertificētie Patric Lencioni komandas attīstības programmas The Five Behaviors of a Cohesive Team™ pasniedzēji Latvijā;
• Meistarklase ir kā īsais kurss P. Lencioni The Five Behaviors of a Cohesive Team™ jeb 5B programmā, kas veicina komandā savstarpēju uzticēšanos, veselīgus konfliktus, apņemšanos pildīt lēmumus, atbildības prasīšanu no sevis un citiem, fokusu uz kopīgu rezultātu.

Plašāku informāciju par P. Lencioni programmu The Five Behaviors of a Cohesive Team™ , kā arī par piecām komandas disfunkcijām jeb komandu sadarbības galvenajiem “klupšanas akmeņiem” un to savstarpējo saistību, skati šeit: https://senseofteam.lv/lv/komandas-attistiba/5b/

Piesakies komandas diagnostikas meistarklasei, rakstot uz senseofteam@senseofteam.lv, vai zvanot 5B programmu direktoram Daniēlam Godiņam – 2677 2677.