Ceturtais virvju Demo 23.-25. oktobris, 2009

2.11.2009

Jau pilnīgās rudens dienās (23.-25.10.), kad reizēm negribas iet no mājas ārā, mēs devāmies uz Sense of Team āra bāzi uz ceturto šī gada virvju Demo. Ar šo programmu arī noslēdzām savu virvju gadu. Nu palikuši tikai dažādi tehniskie darbi un sagatavošanās nākamajai sezonai.

Un zemāk pāris iespaidi un dalībnieku sacītais pēc programmas. Viņi ir tie, kas vislabāk zina, kā tas bija.

”Emocijām bagāta nedēļas nogale un fantastiska miera sajūta svētdienas vakarā. Es ieguvu daudz – satikšanos ar īpašiem cilvēkiem, patiesu uzticības sajūtu, gandarījumu par kopā paveikto un patīkamu satraukumu rāpjoties arvien augstāk un augstāk. Ir tik interesanti ieklausīties sevī, redzēt kā uzvedās ķermenis un prāts, noķert to mirkli, kad bailes paliek otrā plāna. Viss jau ir izdomāts, mans ķermenis savas spējas ir novērtējis un man atliek tikai izdarīt. Tā ir neaizmirstama sajūta! Man PATIKA un, ja vien es varētu, es tur atgrieztos vēl un vēl! Paldies komandai, īpaši Robim un Mārtiņam!”

Ieva Sīmane

“Virvju demo  – tas sākumā ir – nepazīstami cilvēki+ nepazīstama vide+ nepazīstami uzdevumi+ nepazīstamas emocijas, ko izjūtam sevī. Viss šķiet svešs un neiespējams. Sākot ar to, kā ar visiem nepazīstamajiem cilvēkiem iepazīsies, atradīsi labu kontaktu un beidzot ar to kā  veiksi kopīgus uzdevumus, kas ir jāpilda grupā, kurā tev sākumā nav nekāda loma, teikšana vai kādam jāpakļaujas, jo visi ir vienlīdzīgi. Bet pa divām dienām viss kļūst citādi – kompānija liekas jau sen zināma, uzdevumi un emocijas aizrauj, jo ir interesanti izpētīt, kā es spēju darboties komandā, cik daudz es spēju viena un cik plašas ir tās manas trīs komforta zonas (patiesībā jau tikai divas, jo līdz tai trešajai kā izrādās man vajag vēl lielāku adrenalīna devu! :) ).

Kā izrādās, ja visi nāk pozitīvi noskaņoti un nepaķer līdzi liekās mantas, piemēram, darbu, ikdienas stresu un nogurumu – grupa izveidojas ļoti saliedēta un draudzīga, un divas dienas šķiet pat pārāk īss laiks, lai sakašķētos. Laikam jau tā arī ir kā secinājām atpakaļceļā, ka uz šitādiem pasākumiem mājās sēdētāji un nīgri cilvēki nepiesakās, tā ka sastrādāties un sadraudzēties ar visiem ir pat vienkārši! >

> Virvju Demo ir pasākums, kas uzlādē. Veicot dažādos uzdevumus, saproti, cik daudz tu tomēr spēj, izjūti varbūt neizjustas, bet varbūt sen zināmas, bet aizmirstas emocijas. Katrā ziņā sevī kaut ko jaunu un nezināmu pa šīm dienām atrast arī var ikviens. Un vēl jau ir pozitīvā kompānija, par kuru tu sākotnēji neko nezini, bet vēlāk saproti, cik daudz tā tev ir devusi – ka no katra tu kaut ko esi paņēmis. No cita tā varbūt ir apņēmība, no cita smaids, vēl no kāda pareizāka latviešu valoda, bet kāds varbūt ir pierādījis, ka arī vispārgalvīgākās idejas tiešām ir īstenojamas.

Ja visu šīs nedēļas nogales notikumu, dalībnieku un emociju gammu saliek kopā, tad pāris nedēļas ir labi padarīta darba sajūta un miers, bet pēc tam jau atkal gribās kaut ko aktīvu, nebijušu un ar nelielu vai bišku lielāku pārgalvības devu!”

Anda Gotlaufa


“Lieliska nedēļas nogale lieliskā kompānijā. Pat man, kurš ar augstumu lielā mērā ir uz Jūs. Arī vēl tagad – pēc vairākām nedēļām – varu atsaukt atmiņā un apmierināti pasmaidīt par tiem taureņiem vēderā, kas bija Jēkaba kāpnēs pašā augša. Un citiem, kas vēl tikai prāto, vai piedalīties šādā pasākumā, un šaubās, vai tas formāts, ka komanda tiek komplektēta no savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem, ir gana labs – varu apliecināt, ka praksē šīs manas šaubas tika pilnībā apgāztas: šāda tipa pasākumam tas, ka komandā ir savstarpēji līdz tam nepazīstami cilvēki, piedod īpaši vērtīgu piedevu.

Ģirts Gansons